PROGRAMME

Programme

-
25. 5.
Sat

Manon

Jules Massenet
19:00–22:00 The Grand Theatre
K7
25. 5.
Sat

Jesus Christ Superstar

Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00–21:15 The New Stage
NS5
Sold Out
25. 5.
Sat

Geiko

Richard Ševčík / Jan Matásek
19:00–20:55 The Small Stage
0 free, 10 reserved
26. 5.
Sun

Puss in Boots

Jiří Teml
15:00–15:50 The Small Stage
Sold Out
26. 5.
Sun

Puss in Boots

Jiří Teml
17:00–17:50 The Small Stage
Sold Out
26. 5.
Sun

To Be or Not to Be

Nick Whitby
19:00–21:15 The Grand Theatre
VD6
28. 5.
Tue

What about a wedding, prince?

Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
18:00–19:15 The Small Stage
Sold Out
28. 5.
Tue

Edith - the Sparrow from the Suburbs

Libor Vaculík / Petr Malásek / Václav Kopta
19:00–21:20 The Grand Theatre
KMD
Sold Out
29. 5.
Wed

To Be or Not to Be

Nick Whitby
19:00–21:15 The Grand Theatre
VD2
30. 5.
Thu

The Truth

Florian Zeller
19:00–20:30 The Grand Theatre
K3
Last 33 tickets
30. 5.
Thu

The Little Prince

Jiří Pokorný / Gabriela Vermelho
19:00–20:50 The New Stage
NS3
Sold Out
31. 5.
Fri

Radúz and Mahulena

Julius Zeyer / Josef Suk
19:00–22:00 The Grand Theatre
K8
31. 5.
Fri

The Little Prince

Jiří Pokorný / Gabriela Vermelho
19:00–20:50 The New Stage
NS4
Sold Out
1. 6.
Sat

Plzeňský pověsti

Milan Benedikt Karpíšek
17:00–18:15 The Small Stage
0 free, 26 reserved
1. 6.
Sat

To Be or Not to Be

Nick Whitby
19:00–21:15 The Grand Theatre
VD5
2. 6.
Sun

10:00–13:00 Rehearsal room of the New Theatre
2. 6.
Sun

Plzeňský pověsti

Milan Benedikt Karpíšek
15:00–16:15 The Small Stage
0 free, 4 reserved
2. 6.
Sun

Plzeňský pověsti

Milan Benedikt Karpíšek
17:00–18:15 The Small Stage
Sold Out
2. 6.
Sun

Candide

Leonard Bernstein
19:00–21:10 The New Stage
NS6
4. 6.
Tue

Plzeňský pověsti

Milan Benedikt Karpíšek
10:00–11:15 The Small Stage
4. 6.
Tue

Geiko

Richard Ševčík / Jan Matásek
19:00–20:55 The Small Stage
0 free, 1 reserved
5. 6.
Wed

Plzeňský pověsti

Milan Benedikt Karpíšek
10:00–11:15 The Small Stage
5. 6.
Wed

Edith - the Sparrow from the Suburbs

Libor Vaculík / Petr Malásek / Václav Kopta
19:00–21:20 The Grand Theatre
Last 3 tickets
5. 6.
Wed

18:30–19:00 The Small Stage
5. 6.
Wed

Too Expensive Poison

Lucy Prebble
19:00–21:45 The Small Stage
0 free, 6 reserved
5. 6.
Wed

21:45 Foyer of the Small Stage
6. 6.
Thu

Edith - the Sparrow from the Suburbs

Libor Vaculík / Petr Malásek / Václav Kopta
19:00–21:20 The Grand Theatre
Last 2 tickets
6. 6.
Thu

Company

Stephen Sondheim / George Furth
19:00–22:00 The Small Stage
0 free, 6 reserved
7. 6.
Fri

To Be or Not to Be

Nick Whitby
19:00–21:15 The Grand Theatre
VD4
7. 6.
Fri

Požár

Roland Schimmelpfennig
19:00–20:30 The Small Stage
8. 6.
Sat

Cutting it short

Bohumil Hrabal
19:00–21:20 The Grand Theatre
Last 49 tickets
8. 6.
Sat

18:30 The New Stage
8. 6.
Sat

Juliette

Bohuslav Martinů
19:00 The New Stage
A
8. 6.
Sat

Company

Stephen Sondheim / George Furth
19:00–22:00 The Small Stage
0 free, 4 reserved
9. 6.
Sun

To Be or Not to Be

Nick Whitby
16:00–18:15 The Grand Theatre
K6
9. 6.
Sun

Geiko

Richard Ševčík / Jan Matásek
17:00–18:55 The Small Stage
0 free, 2 reserved
9. 6.
Sun

Jesus Christ Superstar

Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00–21:15 The New Stage
Sold Out
11. 6.
Tue

Juliette

Bohuslav Martinů
19:00 The New Stage
11. 6.
Tue

People, Places & Things

Duncan Macmillan
19:00–21:10 The Small Stage
Last ticket
12. 6.
Wed

What about a wedding, prince?

Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
10:00–11:15 The Small Stage
12. 6.
Wed

18:00–19:00 The Small Stage
12. 6.
Wed

Candide

Leonard Bernstein
19:00–21:10 The New Stage
NS2
13. 6.
Thu

Kytice

Antonín Dvořák / Richard Ševčík
11:00–12:10 The Small Stage
13. 6.
Thu

18:00 Foyer of the Small Stage
14. 6.
Fri

CONSENT

Nina Raine
10:00 The Grand Theatre
15. 6.
Sat

18:30 Foyer of Vendelin Budil
15. 6.
Sat

Consent

Nina Raine
19:00 The Grand Theatre
P
Tickets on sale from 27. 5. 2024 10:00
16. 6.
Sun

What about a wedding, prince?

Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
15:00–16:15 The Small Stage
B5
Sold Out
16. 6.
Sun

What about a wedding, prince?

Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
17:00–18:15 The Small Stage
RČHD
0 free, 2 reserved
16. 6.
Sun

Letní koncert - Kajetán

19:00 The Grand Theatre
Tickets on sale from 10. 6. 2024 10:00
18. 6.
Tue

Na scénu! - Baletní svět

Jarmila Hruškociová
10:00–13:00 Rehearsal room of the New Theatre
Last ticket
18. 6.
Tue

Na scénu! - Pěvecký workshop s K. Chrenkovou - aktivní

Kateřina Chrenková
10:00–13:00 Rehearsal room of the New Theatre
0 free, 3 reserved
18. 6.
Tue

Na scénu! - Pěvecký workshop s K. Chrenkovou - pasivní

Kateřina Chrenková
10:00–13:00 Rehearsal room of the New Theatre
18. 6.
Tue

Na scénu! - Pěvecký workshop s K. Chrenkovou - aktivní

Kateřina Chrenková
14:00–17:00 Rehearsal room of the New Theatre
18. 6.
Tue

Na scénu! - Pěvecký workshop s K. Chrenkovou - pasivní

Kateřina Chrenková
14:00–17:00 Rehearsal room of the New Theatre
18. 6.
Tue

Na scénu! - Jevištní šerm - aktivní

Jan Miňo
15:00–17:30 The New Stage
18. 6.
Tue

Na scénu! - Jevištní šerm - pasivní

15:00–17:30 The New Stage
18. 6.
Tue

Na scénu! - Mezi divadlem a animací

Ondřej Brýna
16:00–17:30 Rehearsal room of the New Theatre
18. 6.
Tue

Cry, Baby, Cry

Tony Marko
18:00 The Small Stage
FP
18. 6.
Tue

To Be or Not to Be

Nick Whitby
19:00–21:15 The Grand Theatre
VD1
19. 6.
Wed

Na scénu! - Krajinami hlasu - Seminář

Pavla Fendrichová
10:00–13:00 Rehearsal room of the New Theatre
19. 6.
Wed

Na scénu! - Jak mluvit? Pomalu? Rychle? Potichu? Nahlas?

Apolena Veldová
13:00–15:30 Rehearsal room of the New Theatre
19. 6.
Wed

Na scénu! - Contenporary Jazz Fusion

Zuzana Šimáková
13:30–16:30 Rehearsal room of the New Theatre
Last ticket
19. 6.
Wed

Na scénu! - Krajinami hlasu - MasterClass - aktivní

Pavla Fendrichová
14:00–17:00 Rehearsal room of the New Theatre
19. 6.
Wed

Na scénu! - Krajinami hlasu - MasterClass - pasivní

Pavla Fendrichová
14:00–17:00 Rehearsal room of the New Theatre
19. 6.
Wed

Na scénu! - Fenomén Dracula/ beseda

Egon Kulhánek, Janis Sidovský, Pavel Bár
16:00–17:30 FOYER by Miroslav Horníček
0 free, 2 reserved
19. 6.
Wed

Thrill Me

Stephen Dolginoff
18:00 The Small Stage
FP
19. 6.
Wed

Consent

Nina Raine
19:00 The Grand Theatre
20. 6.
Thu

Na scénu! - Taneční acro partnering

Jan Misař, Martina Vaněčková
10:00–13:00 Rehearsal room of the New Theatre
20. 6.
Thu
11:00–13:10 The New Stage
20. 6.
Thu

Na scénu! - Muzikálová jevištní praxe (workshop)

Pavel Klimenda, Lukáš Ondruš, Pavel Režný
13:30–17:00 Rehearsal room of the New Theatre
0 free, 9 reserved
20. 6.
Thu

Na tahu (scénický koncert)

18:00 The Small Stage
FP
20. 6.
Thu

Na scénu! - Aranžovací zkouška s komparzem

Lumír Olšovský
18:00–22:00 Rehearsal room of the New Theatre
21. 6.
Fri

Na scénu! - Sborový zpěv

Lucie Zvoníková
09:30–12:00 Rehearsal room of the New Theatre
21. 6.
Fri

Na scénu! - Jak mluvit? Pomalu? Rychle? Potichu? Nahlas?

Apolena Veldová
10:30–13:00 Rehearsal room of the New Theatre
21. 6.
Fri

Na scénu! - Kostýmní workshop

Andrea Pavlovičová
13:30–16:00 Rehearsal room of the New Theatre
0 free, 2 reserved
21. 6.
Fri

Na scénu! - Street Dance - pokročilí

Tomáš Smička
14:00–17:00 Rehearsal room of the New Theatre
21. 6.
Fri

Na scénu! - Beseda s Petrou Janů

16:00–17:30 FOYER by Miroslav Horníček
21. 6.
Fri

Konkurz (moderovaný scénický koncert)

Moderovaný scénický koncert
18:00 The Small Stage
FP
21. 6.
Fri

Richard III

William Shakespeare
19:00–21:45 The New Stage
NS4
Last 21 tickets
22. 6.
Sat

Na scénu! - Street Dance

Tomáš Smička
10:00–13:00 Rehearsal room of the New Theatre
22. 6.
Sat

Na scénu! - Herecká dílna - aktivní

Tereza Bebarová, Lumír Olšovský
10:00–13:00 Rehearsal room of the New Theatre
Last ticket
22. 6.
Sat

Na scénu! - Herecká dílna - pasivní

Tereza Bebarová, Lumír Olšovský
10:00–13:00 Rehearsal room of the New Theatre
22. 6.
Sat

Na scénu! - Zvuk (nejen) v muzikálu - přednáška

Jan Zazy Zázvůrek, Charlotte Režná, Pavel Režný
14:45–15:45 The New Stage
22. 6.
Sat

Na scénu! - Otevřená hodina zpěvu na mikrofon-aktivní

Lumír Olšovský, Jan Zazy Zázvůrek
16:00–17:30 The New Stage
0 free, 6 reserved
22. 6.
Sat

Na scénu! - Otevřená hodina zpěvu na mikrofon-pasivní

Lumír Olšovský, Jan Zazy Zázvůrek
16:00–17:30 The New Stage
22. 6.
Sat

Ženy na pokraji nervového zhroucení

18:00–20:15 The Small Stage
FP
0 free, 27 reserved
22. 6.
Sat

20:30 The New Stage
23. 6.
Sun

Na scénu! - Děti Na scénu! - workshop

Lucie Vokurková, lektoři z  Cirkulária, Zuzana Kuncová, Marek Mikulášek
09:30–13:00 Rehearsal room of the New Theatre
Last 5 tickets
23. 6.
Sun

Vystoupení Baletní školy DJKT

16:00 The Grand Theatre
Tickets on sale from 17. 6. 2024 10:00
23. 6.
Sun
16:00–18:10 The New Stage
K6
0 free, 2 reserved
23. 6.
Sun

Vystoupení Baletní školy DJKT

19:00 The Grand Theatre
Tickets on sale from 17. 6. 2024 10:00
25. 6.
Tue

20:00 Lochotín Amphitheatre
25. 6.
Tue
20:30 Lochotín Amphitheatre
NSO
0 free, 226 reserved
28. 6.
Fri
20:30 Lochotín Amphitheatre
MS, NSO

Partners