CS

web banner univerzal

listopad 2020
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1.11.
neděle
Náhradní termín za 17. 5.
ZRUŠENO
Luigi Pirandello
14:00
-
16:15
O2
Náhradní termín za 17. 11.
ZRUŠENO
Luigi Pirandello
19:00
-
21:15
S3
Náhradní termín za 15. 10. / 27. 3. ZRUŠENO
14:00
-
16:30
Náhradní termín za 10. 4.
ZRUŠENO
19:00
-
21:30
ZRUŠENO
Gabriela Vermelho, Alena Pešková
15:00
-
16:00
Náhradní termín za 26. 4.
ZRUŠENO
Gabriela Vermelho, Alena Pešková
17:00
-
18:00
2.11.
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
3.11.
úterý
ZRUŠENO
Jan Jirásek
11:00
-
12:50
zadáno
Náhradní termín pro skupinu KMD14 za 23. 4. ZRUŠENO
Jan Jirásek
19:00
-
20:50
KMD14
ZRUŠENO
Michael Kunze / Sylvester Levay
19:00
-
21:45
N5
- nehraje se -
4.11.
středa
ZRUŠENO
Luchino Visconti / Nicola Badalucco / Enrico Medioli
19:00
-
21:20
V10
ZRUŠENO
Michael Kunze / Sylvester Levay
19:00
-
21:45
N6
- nehraje se -
5.11.
čtvrtek
Náhradní termín pro skupinu V8 za 24. 4. ZRUŠENO
Jan Jirásek
19:00
-
20:50
V8
ZRUŠENO
Michael Kunze / Sylvester Levay
19:00
-
21:45
N11
ZRUŠENO
Setkání s činohrou na téma...
Králičí Nora
18:00
-
18:45
6.11.
pátek
ZRUŠENO
Claudio Monteverdi
19:00
-
21:30
V12
ZRUŠENO
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00
-
21:00
S2
ZRUŠENO
Nesmrtelní milenci veronští
Miroslav Horníček opět ve své Plzni
18:00
-
19:00
7.11.
sobota
Náhradní termín za 17. 10.
ZRUŠENO
Leoš Janáček
19:00
-
20:30
P
Náhradní termín pro skupinu N3 za 7. 5. ZRUŠENO
Petr Iljič Čajkovskij / Youri Vámos
19:00
-
21:20
OB + N3
ZRUŠENO
David Lindsay-Abaire
19:00
premiéra
8.11.
neděle
- nehraje se -
Náhradní termín pro skupinu Z za 3. 5. ZRUŠENO
Georges Bizet
16:00
-
19:00
Z
Náhradní termín za 18. 4. 2020
ZRUŠENO
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
17:00
-
19:50
9.11.
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
10.11.
úterý
- nehraje se -
Náhradní termín pro skupinu N1 za 24. 11. ZRUŠENO
Petr Iljič Čajkovskij / Youri Vámos
19:00
-
21:20
N1
ZRUŠENO
Josef Čapek
10:00
-
10:50
zadáno
ZRUŠENO
David Lindsay-Abaire
19:00
11.11.
středa
Lektorský úvod v 18:30 ve foyer
Náhradní termín pro skupinu V6 za 6. 5. ZRUŠENO
Claudio Monteverdi
19:00
-
21:30
V6
ZRUŠENO
Franz Arnold / Erns Bach
S4 19:00
ZRUŠENO
Green Day / Billie Joe Armstrong / Michael Mayer
19:00
-
20:50
12.11.
čtvrtek
Náhradní termín pro skupinu V4 za 22. 5. ZRUŠENO
Jan Jirásek
19:00
-
20:50
V4
Náhradní termín za 16. 4. 2020
ZRUŠENO
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
ZRUŠENO
Kryštof Pavelka
19:00
-
20:20
13.11.
pátek
ZRUŠENO
Luchino Visconti / Nicola Badalucco / Enrico Medioli
19:00
-
21:20
V8
Náhradní termín pro skupinu S2 za 17. 4. ZRUŠENO
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
S2
ZRUŠENO
dle Wolfganga Amadea Mozarta
10:00
-
10:45
zadáno
ZRUŠENO
dle Wolfganga Amadea Mozarta
12:00
-
12:45
zadáno
14.11.
sobota
ZRUŠENO
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
P
Náhradní termín pro skupinu N11 za 21. 5. a N14 za 25. 3. ZRUŠENO
Karel Čapek
19:00
-
21:15
N11 + N14
ZRUŠENO
Dalibor Bárta / Václav Bárta st.
17:00
-
18:00
J3
15.11.
neděle
Náhradní termín pro skupinu V9 za 21. 4. ZRUŠENO
Luigi Pirandello
19:00
-
21:15
V17 + V9
Náhradní termín za 29. 3. ZRUŠENO
Terrence McNally / David Yazbek
14:00
-
17:00
Náhradní termín za 16. 5.
ZRUŠENO
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
ZRUŠENO
dle Wolfganga Amadea Mozarta
15:00
-
15:45
ZRUŠENO
dle Wolfganga Amadea Mozarta
17:00
-
17:45
16.11.
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
17.11.
úterý
ZRUŠENO
Bedřich Smetana
19:00
-
22:00
S3
- nehraje se -
ZRUŠENO
19:00
-
20:10
18.11.
středa
Náhradní termín pro skupinu V2 za 20. 5. ZRUŠENO
Georges Feydeau
19:00
-
21:10
V2
- nehraje se -
ZRUŠENO
Nová dramatika No. 1
Tuhle noc bude všechno jinak Roland Schimmelpfennig
19:00
19.11.
čtvrtek
Náhradní termín pro skupinu V14 za 8. 4. ZRUŠENO
Luigi Pirandello
19:00
-
21:15
V11 + V14
- nehraje se -
ZRUŠENO
Nová dramatika No. 1
Tuhle noc bude všechno jinak Roland Schimmelpfennig
10:00
zadáno
ZRUŠENO
Setkání před premiérou My Fair Lady
18:00
20.11.
pátek
Náhradní termín pro skupinu KMD10 za 29. 5. ZRUŠENO
Adolph Charles Adam
19:00
-
21:15
KMD10
- nehraje se -
ZRUŠENO
Will Eno
19:00
-
21:10
21.11.
sobota
ZRUŠENO
Bedřich Smetana
19:00
-
22:00
S8
ZRUŠENO
Alan Jay Lerner / Frederick Loewe
19:00
-
20:30
A
premiéra
ZRUŠENO
David Lindsay-Abaire
19:00
22.11.
neděle
ZRUŠENO
Leoš Janáček
14:00
pro seniory
ZRUŠENO
Karel Čapek
14:00
-
16:15
O1
Náhradní termín pro skupinu N9 za 28. 4. ZRUŠENO
Karel Čapek
19:00
-
21:15
N9
Náhradní termín pro skupinu J5 za 26. 4. ZRUŠENO
Gabriela Vermelho, Alena Pešková
15:00
-
16:00
J5
Náhradní termín pro skupinu J1 za 25. 4. ZRUŠENO
Gabriela Vermelho, Alena Pešková
17:00
-
18:00
J1
23.11.
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
24.11.
úterý
ZRUŠENO
Luchino Visconti / Nicola Badalucco / Enrico Medioli
19:00
-
21:20
V5
Náhradní termín pro skupinu N1 za za 21. 4. ZRUŠENO
Georges Bizet
19:00
-
22:00
N1
ZRUŠENO
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
25.11.
středa
Náhradní termín pro skupinu V8 za 15. 5. ZRUŠENO
Georges Feydeau
19:00
-
21:10
V6 + V8
Náhradní termín pro skupinu N17 za 22. 3. ZRUŠENO
Georges Bizet
19:00
-
22:00
N14 + N17
ZRUŠENO
Jiří Suchý / Jiří Šlitr
19:00
-
20:30
26.11.
čtvrtek
ZRUŠENO
Claudio Monteverdi
19:00
-
21:30
V3
Náhradní termín a titul pro skupinu KMD14 za 14. 5. ZRUŠENO
Alan Jay Lerner / Frederick Loewe
19:00
-
20:30
KMD14
- nehraje se -
27.11.
pátek
ZRUŠENO
Adolph Charles Adam
19:00
-
21:15
V4
ZRUŠENO
Alan Jay Lerner / Frederick Loewe
19:00
-
20:30
- nehraje se -
28.11.
sobota
ZRUŠENO
Sofokles
19:00
-
20:40
S9
Náhradní termín pro skupinu S4 za 17. 6. ZRUŠENO
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
14:00
-
16:00
S4
ZRUŠENO
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00
-
21:00
naposledy
ZRUŠENO
dle Wolfganga Amadea Mozarta
17:00
-
17:45
J1
29.11.
neděle
- nehraje se -
Náhradní termín pro skupinu N17 (21.6.) a N2 (27.5.) ZRUŠENO
19:00
-
21:30
N17 + N2
ZRUŠENO
dle Wolfganga Amadea Mozarta
15:00
-
15:45
J5
ZRUŠENO
dle Wolfganga Amadea Mozarta
17:00
-
17:45
J4
30.11.
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -