Broučci

Světová premiéra opery uznávaného skladatele Jana Jiráska.

Billy Elliot Muzikál

Světový muzikálový megahit poprvé v Česku!

R.U.R.

Nadčasové dílo jednoho z našich nejslavnějších dramatiků 20. století.

Korzár

Klenot klasického baletu přinášející dobrodružný příběh o lásce a vášni.

Co je nového
Nominace na Uměleckou cenu města Plzně!

Návrhy nominací na Uměleckou cenu města Plzně za rok 2018 čekají už jen na schválení zastupitelů. Za Divadlo J. K. Tyla byl nominovaný oblíbený muzikálový herec Jozef Hruškoci za mimořádný umělecký počin pro umělce do 30 let.

21. 5. 2019
Světlo pro AIDS

Třetí květnovou neděli se Nové divadlo zahalí do červeného světla v rámci dne nazvaného International AIDS Candlelight Memorial - Světlo pro AIDS.

19. 5. 2019
Noc s operou se blíží

Pro příznivce nevšedních zážitků chystá Divadlo J. K. Tyla již pátý ročník zcela mimořádného projektu Noc s operou, který 28. června 2019 v prostředí Lochotínského amfiteátru představí slavnou operu Giuseppe Verdiho Nabucco.

17. 5. 2019
Muzikálové studio hledá nové talenty!

Blíží se nový konkurz do Muzikálového studia. Pokud máte doma hudebně a tanečně nadaného potomka, určitě přijďte mezi nás.

 

15. 5. 2019
Vstupenky na Billyho Elliota do konce roku 2019 v prodeji

Vstupenky na všechny reprízy muzikálu Billy Elliot do konce roku 2019 si můžete od 15. května zakoupit v síti Plzeňská vstupenka.

14. 5. 2019
Věrnostní program Plzeňská karta

Rádi bychom upozornili všechny diváky, kteří využívají Věrnostní program Plzeňská karta a čerpají slevy na nákupy vstupenek na představení z produkce DJKT, že předprodej vstupenek na měsíc září bude spuštěn 12. června 2019.

13. 5. 2019
BEKO FRESH FESTIVAL bude nabitý zážitky.

Beko Fresh festival by se letos dal nazvat festivalem zážitkovým. Nejen, že se budou prezentovat ty nejlepší restaurace z celé České republiky svými vybranými pochoutkami, ale ochutnat bude možné i opravdu extrémní jídla – mořské ježky, šneky po toskánsku, bizoní burger nebo nadívaná holoubata.

9. 5. 2019
Billy Elliot – nejočekávanější premiéra této sezóny je tady!

DJKT uvede jako první divadlo v České republice světově proslulý muzikál skladatele a zpěváka Eltona Johna a libretisty Lee Halla Billy Elliot.

9. 5. 2019

Oficiální zprávy týkající se současných událostí v Plzni najdete na stránce aktuální zprávy z Plzně.