CS
DJKT s Vámi živě!

Zajímá Vás, co děláme, když nemůžeme hrát? Chtěli byste nás zase vidět? Nebo byste se nás dokonce chtěli na něco zeptat? Budete mít možnost! Startujeme živé chatování se členy našich souborů muzikálu, baletu, činohry a opery. Prohlédněte si plán našich živých chatů a sledujte Facebook DJKT!

20. 4. 2020
Vítězné tažení baletu Zkrocení zlé ženy

19. dubna 2020 se mělo uskutečnit slavnostní předání cen prestižní soutěžní přehlídky soudobé taneční tvorby BALET 2019. Náš soubor baletu, který na přehlídce zabodoval s inscenací Zkrocení zlé ženy, by si šel převzít hned tři ceny. Těšil se také na uvedení vítěžné inscenace před diváky ve Stavovském divadle. Příležitost hostovat v Praze musela být vzhledem k současné situaci odložena na neurčito.

19. 4. 2020
Představení u Vás doma!

Připravili jsme pro Vás úplnou novinku – pracovní záznamy našich vybraných představení pro Vás budou po omezenou dobu ke zhlédnutí on-line. Prohlédněte si program, ať víte, kdy je můžete sledovat. Pusťte své oblíbené herce až k sobě domů!

16. 4. 2020
Dana Haklová - kostýmní výtvarnice

Je spousta osobností, které přímo na jevišti neuvidíte, přesto k našemu divadlu neodmyslitelně patří a jsou jeho součástí. Jednou z nich je nepochybně i kostýmní výtvarnice Dana Haklová.

14. 4. 2020
Změny v naplánovaných premiérách

DJKT muselo v souladu s opatřeními vlády zastavit dne 10. března 2020 až do odvolání veškerou svou produkci a po zpřísnění opatření uzavřít divadelní pokladny. Diváci o své peníze za neodehraná představení nepřijdou, divadlo neodkladně po vyjasnění doby trvání omezení provozu poskytne všem divákům dostatečný prostor pro případné vrácení zakoupených vstupenek.

2. 4. 2020
DJKT nejoblíbenějším divadlem roku

V 16. ročníku velké výroční ankety internetového portálu i-divadlo, která je rozdělena na dvě na sobě nezávislé části – diváckou a redakční, zabodoval soubor muzikálu v čele se svým šéfem, Lumírem Olšovským, který se, stejně jako v roce minulém, stal divadelní osobností roku 2019.

21. 3. 2020
Zveme Vás na výstavu!

Výstava k výročí 70 let od uvedení prvního muzikálu v Plzni odstartuje už 12. března v 18.30 ve foyer Nové scény!

9. 3. 2020
Jsme muzikál! 70 Na co se můžete těšit?

Koncert Jsme muzikál! 70 se blíží mílovými kroky a my Vám přinášíme malou ochutnávku ze zkoušení. Zrovna pilujeme choreografii k písni z muzikálu Cabaret a máte se na co těšit!

5. 3. 2020

Oficiální zprávy týkající se současných událostí v Plzni najdete na stránce aktuální zprávy z Plzně.