PROGRAM

Program

-
23. 2.
pátek

Postřižiny

Bohumil Hrabal
19:00–21:20 Velké divadlo
25. 2.
neděle
16:00–18:10 Nová scéna
K6
27. 2.
úterý

Čarodějky ze Salemu

Arthur Miller
19:00–21:40 Nová scéna
K1
Posledních 61 vstupenek
28. 2.
středa

Libertin

Stephen Jeffreys
19:00–21:50 Velké divadlo
Zvýhodněná cena pro seniory a studenty
VD2
2. 3.
sobota
19:00–21:20 Malá scéna
3. 3.
neděle

1x6 pohádek

František Hrubín / MOPED
15:00–15:50 Malá scéna
3. 3.
neděle

1x6 pohádek

František Hrubín / MOPED
17:00–17:50 Malá scéna
5. 3.
úterý

1x6 pohádek

František Hrubín / MOPED
10:00–10:50 Malá scéna
Zadáno
6. 3.
středa

Brouk v hlavě

Georges Feydeau
19:00–21:25 Velké divadlo
7. 3.
čtvrtek

Postřižiny

Bohumil Hrabal
19:00–21:20 Velké divadlo
Zvýhodněná cena pro seniory a studenty
B4
Posledních 27 vstupenek
8. 3.
pátek

Richard III.

William Shakespeare
19:00–21:45 Nová scéna
NS4
Posledních 41 vstupenek
9. 3.
sobota

Radúz a Mahulena

Julius Zeyer / Josef Suk
19:00–22:00 Velké divadlo
H
10. 3.
neděle

Příliš drahý jed

Lucy Prebble
19:00–21:45 Malá scéna
Zvýhodněná cena pro seniory a studenty
14. 3.
čtvrtek

Go back for murder

Agatha Christie
19:00–21:20 Velké divadlo
VD3
Posledních 20 vstupenek
15. 3.
pátek

Pravda

Florian Zeller
19:00–20:30 Velké divadlo
K7
16. 3.
sobota
19:00–21:10 Nová scéna
Poslední vstupenka
17. 3.
neděle

Čarodějky ze Salemu

Arthur Miller
16:00–18:40 Nová scéna
S
Posledních 48 vstupenek
19. 3.
úterý

Lidé, místa, věci

Duncan Macmillan
11:00–13:10 Malá scéna
Zadáno
21. 3.
čtvrtek
19:00–21:10 Nová scéna
Posledních 41 vstupenek
22. 3.
pátek

Libertin

Stephen Jeffreys
19:00–21:50 Velké divadlo
Zvýhodněná cena pro seniory a studenty
23. 3.
sobota

Radúz a Mahulena

Julius Zeyer / Josef Suk
19:00–22:00 Velké divadlo
Rok české hudby
K5
24. 3.
neděle

Vánoce na poušti

Petr Pýcha / Jaroslav Rudiš
16:00–18:15 Nová scéna
Přeloženo z  3. 12. 2023
Náhradní termín 24. 3. 2024
K6
29. 3.
pátek
10:00 Velké divadlo
Pouze pro členy klubu
30. 3.
sobota

Být nebo nebýt

Nick Whitby
19:00 Velké divadlo
Premiéra
P
Vstupenky v prodeji od 11. 3. 2024 10:00
2. 4.
úterý

Být nebo nebýt

Nick Whitby
19:00 Velké divadlo
Č
3. 4.
středa
19:00–21:10 Nová scéna
K2
Posledních 39 vstupenek
4. 4.
čtvrtek

Lidé, místa, věci

Duncan Macmillan
19:00–21:10 Malá scéna
Posledních 7 vstupenek
5. 4.
pátek
19:00–21:20 Malá scéna
0 volných, 2 rezervace
6. 4.
sobota

Brouk v hlavě

Georges Feydeau
19:00–21:25 Velké divadlo
Přeloženo z 29. 11. 2023
0 volných, 4 rezervace
7. 4.
neděle

Čarodějky ze Salemu

Arthur Miller
14:00–16:40 Nová scéna
Zadáno
9. 4.
úterý

Libertin

Stephen Jeffreys
19:00–21:50 Velké divadlo
Zvýhodněná cena pro seniory a studenty
VD1
10. 4.
středa

Příliš drahý jed

Lucy Prebble
19:00–21:45 Malá scéna
Zvýhodněná cena pro seniory a studenty
Posledních 13 vstupenek
11. 4.
čtvrtek

Richard III.

William Shakespeare
19:00–21:45 Nová scéna
K3
12. 4.
pátek

Go back for murder

Agatha Christie
19:00–21:20 Velké divadlo
K4
Posledních 35 vstupenek
13. 4.
sobota

Postřižiny

Bohumil Hrabal
19:00–21:20 Velké divadlo
Posledních 56 vstupenek
18. 4.
čtvrtek

Být nebo nebýt

Nick Whitby
19:00 Velké divadlo
B4
19. 4.
pátek

Požár - generální zkouška

Roland Schimmelpfennig
10:00 Malá scéna
Pouze pro členy klubu
19. 4.
pátek

Pravda

Florian Zeller
19:00–20:30 Velké divadlo
20. 4.
sobota

Požár

Roland Schimmelpfennig
19:00 Malá scéna
Premiéra
Poslední vstupenka
23. 4.
úterý

Lidé, místa, věci

Duncan Macmillan
11:00–13:10 Malá scéna
Zadáno
23. 4.
úterý

Lidé, místa, věci

Duncan Macmillan
19:00–21:10 Malá scéna
24. 4.
středa

Požár

Roland Schimmelpfennig
19:00 Malá scéna
B3
25. 4.
čtvrtek

Vánoce na poušti

Petr Pýcha / Jaroslav Rudiš
11:00–13:15 Nová scéna
Zadáno
25. 4.
čtvrtek

Go back for murder

Agatha Christie
19:00–21:20 Velké divadlo
VD7
26. 4.
pátek

Čarodějky ze Salemu

Arthur Miller
19:00–21:40 Nová scéna
K8
27. 4.
sobota

Čarodějky ze Salemu

Arthur Miller
19:00–21:40 Nová scéna
K7
30. 4.
úterý

Radúz a Mahulena

Julius Zeyer / Josef Suk
11:00–14:00 Velké divadlo
Zadáno
3. 5.
pátek

Vánoce na poušti

Petr Pýcha / Jaroslav Rudiš
19:00–21:15 Nová scéna
Naposledy
OS
4. 5.
sobota

Brouk v hlavě

Georges Feydeau
19:00–21:25 Velké divadlo
Posledních 33 vstupenek
5. 5.
neděle

1x6 pohádek

František Hrubín / MOPED
15:00–15:50 Malá scéna
J3
vyprodáno
5. 5.
neděle

1x6 pohádek

František Hrubín / MOPED
17:00–17:50 Malá scéna
J4
Poslední vstupenka
7. 5.
úterý

Radúz a Mahulena

Julius Zeyer / Josef Suk
19:00–22:00 Velké divadlo
VD1
7. 5.
úterý

Příliš drahý jed

Lucy Prebble
19:00–21:45 Malá scéna
Zvýhodněná cena pro seniory a studenty
8. 5.
středa

Požár

Roland Schimmelpfennig
19:00 Malá scéna
9. 5.
čtvrtek
19:00–21:10 Nová scéna
10. 5.
pátek

Libertin

Stephen Jeffreys
19:00–21:50 Velké divadlo
Zvýhodněná cena pro studenty
Č
11. 5.
sobota

Go back for murder

Agatha Christie
19:00–21:20 Velké divadlo
VD5
14. 5.
úterý

Lidé, místa, věci

Duncan Macmillan
19:00–21:10 Malá scéna
15. 5.
středa

Go back for murder

Agatha Christie
19:00–21:20 Velké divadlo
K2
16. 5.
čtvrtek

Go back for murder

Agatha Christie
11:00–13:20 Velké divadlo
Zadáno
16. 5.
čtvrtek

Čarodějky ze Salemu

Arthur Miller
19:00–21:40 Nová scéna
Naposledy
17. 5.
pátek

Richard III.

William Shakespeare
19:00–21:45 Nová scéna
18. 5.
sobota

Být nebo nebýt

Nick Whitby
19:00 Velké divadlo
K5
19. 5.
neděle

1x6 pohádek

František Hrubín / MOPED
15:00–15:50 Malá scéna
Poslední 2 vstupenky
19. 5.
neděle

1x6 pohádek

František Hrubín / MOPED
17:00–17:50 Malá scéna
Poslední vstupenka
22. 5.
středa

Být nebo nebýt

Nick Whitby
19:00 Velké divadlo
VD7
23. 5.
čtvrtek

Být nebo nebýt

Nick Whitby
19:00 Velké divadlo
VD3
26. 5.
neděle

Být nebo nebýt

Nick Whitby
19:00 Velké divadlo
VD6
29. 5.
středa

Být nebo nebýt

Nick Whitby
19:00 Velké divadlo
VD2
30. 5.
čtvrtek

Pravda

Florian Zeller
19:00–20:30 Velké divadlo
Naposledy
K3
31. 5.
pátek

Radúz a Mahulena

Julius Zeyer / Josef Suk
19:00–22:00 Velké divadlo
K8

Partneři divadla