PROGRAM

Program

-
29. 2.
čtvrtek

Čajkovský

Anna Vita
19:00–21:00 Velké divadlo
Zvýhodněná cena pro seniory a studenty
VD7
Posledních 29 vstupenek
13. 3.
středa

Edith - vrabčák z předměstí

Libor Vaculík / Petr Malásek / Václav Kopta
19:00–21:20 Velké divadlo
B1
Poslední vstupenka
16. 3.
sobota

Edith - vrabčák z předměstí

Libor Vaculík / Petr Malásek / Václav Kopta
19:00–21:20 Velké divadlo
Z
Poslední 2 vstupenky
17. 3.
neděle

Malá mořská víla

Petr Hora / Marika Mikanová
17:00–18:25 Malá scéna
0 volných, 5 rezervací
21. 3.
čtvrtek
10:00 Nová scéna
Pouze pro členy klubu
22. 3.
pátek
10:00 Nová scéna
Pouze pro členy klubu
23. 3.
sobota

Malý princ

Jiří Pokorný / Gabriela Vermelho
19:00 Nová scéna
Premiéra
A
Vstupenky v prodeji od 4. 3. 2024 10:00
27. 3.
středa

Malý princ

Jiří Pokorný / Gabriela Vermelho
19:00 Nová scéna
NS2
vyprodáno
31. 3.
neděle

Malý princ

Jiří Pokorný / Gabriela Vermelho
19:00 Nová scéna
NS6
3. 4.
středa

Labutí jezero

Petr Iljič Čajkovskij
19:00–21:30 Velké divadlo
Posledních 7 vstupenek
4. 4.
čtvrtek

Labutí jezero

Petr Iljič Čajkovskij
19:00–21:30 Velké divadlo
B2
Poslední 3 vstupenky
6. 4.
sobota

Malý princ

Jiří Pokorný / Gabriela Vermelho
19:00 Nová scéna
NS5
Posledních 52 vstupenek
10. 4.
středa

Čajkovský

Anna Vita
19:00–21:00 Velké divadlo
Zvýhodněná cena pro seniory a studenty
VD2
11. 4.
čtvrtek

Čajkovský

Anna Vita
19:00–21:00 Velké divadlo
Zvýhodněná cena pro seniory a studenty
VD3
14. 4.
neděle

Malá mořská víla

Petr Hora / Marika Mikanová
15:00–16:25 Malá scéna
B5
vyprodáno
14. 4.
neděle

Malá mořská víla

Petr Hora / Marika Mikanová
17:00–18:25 Malá scéna
0 volných, 8 rezervací
19. 4.
pátek

Srdce

Richard Ševčík / Jan Rejent / Pavel Lochman
19:00–20:50 Nová scéna
Posledních 5 vstupenek
21. 4.
neděle

Kytice

Antonín Dvořák / Richard Ševčík
19:00–20:10 Malá scéna
0 volných, 6 rezervací
23. 4.
úterý

Malý princ

Jiří Pokorný / Gabriela Vermelho
19:00 Nová scéna
NS1
Posledních 48 vstupenek
24. 4.
středa

Malý princ

Jiří Pokorný / Gabriela Vermelho
19:00 Nová scéna
KMD
Posledních 65 vstupenek
28. 4.
neděle

Čajkovský

Anna Vita
19:00–21:00 Velké divadlo
VD6
2. 5.
čtvrtek
19:00 Velké divadlo
5. 5.
neděle

Labutí jezero

Petr Iljič Čajkovskij
19:00–21:30 Velké divadlo
7. 5.
úterý

Malá mořská víla

Petr Hora / Marika Mikanová
10:00–11:25 Malá scéna
Zadáno
8. 5.
středa

Labutí jezero

Petr Iljič Čajkovskij
19:00–21:30 Velké divadlo
12. 5.
neděle

Malá mořská víla

Petr Hora / Marika Mikanová
15:00–16:25 Malá scéna
J1
0 volných, 2 rezervace
12. 5.
neděle

Malá mořská víla

Petr Hora / Marika Mikanová
17:00–18:25 Malá scéna
J2
vyprodáno
15. 5.
středa

Kytice

Antonín Dvořák / Richard Ševčík
19:00–20:10 Malá scéna
18. 5.
sobota
19:00 Malá scéna
23. 5.
čtvrtek

Geiko - generální zkouška

Richard Ševčík / Jan Matásek
10:00 Malá scéna
Pouze pro členy klubu
24. 5.
pátek

Geiko - generální zkouška

Richard Ševčík / Jan Matásek
10:00 Malá scéna
Pouze pro členy klubu
25. 5.
sobota

Geiko

Richard Ševčík / Jan Matásek
19:00–20:30 Malá scéna
Premiéra
0 volných, 91 rezervací
28. 5.
úterý

Edith - vrabčák z předměstí

Libor Vaculík / Petr Malásek / Václav Kopta
19:00–21:20 Velké divadlo
KMD
Posledních 36 vstupenek
30. 5.
čtvrtek

Malý princ

Jiří Pokorný / Gabriela Vermelho
19:00 Nová scéna
NS3
31. 5.
pátek

Malý princ

Jiří Pokorný / Gabriela Vermelho
19:00 Nová scéna
NS4
Posledních 37 vstupenek

Partneři divadla