PROGRAMM

Gespielte Titel

 
Name Autor Szene Premiere Dernière
Radúz a Mahulena Julius Zeyer Komorní divadlo 25. 3. 2006 12. 4. 2007
Zpívání v dešti (Singing in the Rain) Betty Comden, Adolph Green, Nacio Herb Brown, Arthur Freed Das Grosse Theater 4. 3. 2006 5. 6. 2010
Zabiják Joe Tracy Letts Komorní divadlo 18. 2. 2006 16. 6. 2006
Symfonický koncert k 250. výročí narození W. A. Mozarta Das Grosse Theater 5. 2. 2006 5. 2. 2006
Così fan tutte Lorenzo da Ponte Das Grosse Theater 28. 1. 2006 8. 6. 2006
Akvabely David Drábek Divadlo v klubu 10. 1. 2006 15. 5. 2009
Divoká kachna Henrik Ibsen Das Grosse Theater 17. 12. 2005 3. 5. 2007
Muž z kraje La Mancha Joe Darion Komorní divadlo 3. 12. 2005 17. 6. 2007
Prométheus Nikita Slovák Das Grosse Theater 19. 11. 2005 24. 9. 2006
Obsluhoval jsem anglického krále Bohumil Hrabal Komorní divadlo 29. 10. 2005 26. 5. 2007
Maskovaná milenka Balda,Walló,Nádvorník Komorní divadlo 1. 10. 2005 23. 6. 2006
Hry o Marii Das Grosse Theater 25. 6. 2005 19. 11. 2006
Jak je důležité míti Filipa Oscar Wilde Komorní divadlo 19. 6. 2005 23. 9. 2006
IV. Abonentní koncert2004/2005(Mozart,Beethoven,Dvořák) Das Grosse Theater 29. 5. 2005 29. 5. 2005
Prachy? Prachy! Ray Cooney Das Grosse Theater 21. 5. 2005 19. 5. 2007
Don Pasquale Giovanni Ruffini/Donizetti Das Grosse Theater 30. 4. 2005 15. 6. 2006
Kankán Abe Burrows Komorní divadlo 16. 4. 2005 16. 12. 2006
Maska a tvář Luigi Chiarelli Das Grosse Theater 2. 4. 2005 20. 5. 2006
Macbeth William Shakespeare Komorní divadlo 19. 3. 2005 1. 12. 2006
III. Abonentní koncert2004/2005 (V.Novák,C.M.vonWeber,A.P.Boro) Das Grosse Theater 13. 3. 2005 13. 3. 2005
Trubadúr Salvator Cammaran Das Grosse Theater 5. 3. 2005 26. 11. 2006
Poručík z Inishmoru Martin McDonagh Komorní divadlo 12. 2. 2005 27. 12. 2005
II. Abonentní koncert2004/2005 (Franck,Hummel,Schumann) Das Grosse Theater 30. 1. 2005 30. 1. 2005
Vídeňská krev Viktor Léon, Leo Stein Das Grosse Theater 22. 1. 2005 21. 9. 2007
Král Lear William Shakespeare Das Grosse Theater 18. 12. 2004 23. 6. 2006
Vánoční koncert Plzeňského dětského sboru Das Grosse Theater 5. 12. 2004
Ferdinand Karel Šíp Komorní divadlo 4. 12. 2004 14. 5. 2006
I. Abonentní koncert2004/2005 (Fibich,Mend.-Barth.,Sibelius) Das Grosse Theater 28. 11. 2004 28. 11. 2004
Louskáček Petr Iljič Čajkovskij Das Grosse Theater 20. 11. 2004 14. 1. 2012
Příhody lišky Bystroušky Leoš Janáček Das Grosse Theater 30. 10. 2004 4. 6. 2006
Urvi to! David Williamson Komorní divadlo 23. 10. 2004 28. 12. 2005
Špatně placená procházka Jiří Suchý / Vladimír Morávek Komorní divadlo 2. 10. 2004 30. 10. 2005
Arthurovo bolero Pavel Kohout Komorní divadlo 19. 6. 2004 29. 4. 2006
IX. Abonentní koncert2003/2004 Das Grosse Theater 13. 6. 2004 13. 6. 2004
Čert a Káča Adolf Wenig Das Grosse Theater 5. 6. 2004 26. 2. 2005
VIII. Abonentní koncert2003/2004 - Škampovo kvarteto Das Grosse Theater 23. 5. 2004 23. 5. 2004
Mam´zelle Nitouche H.Meilhac/A.Millaud Komorní divadlo 22. 5. 2004 19. 5. 2007
Hejtman z Kopníku Carl Zuckmayer Das Grosse Theater 24. 4. 2004 24. 6. 2005
VII. Abonentní koncert2003/2004 (J.Klusák,G.Mahler) Das Grosse Theater 4. 4. 2004 4. 4. 2004
Malý pan Friedemann - Psycho Jozef Bednárik Komorní divadlo 3. 4. 2004 8. 6. 2005
Lucerna Hanuš Jelínek Das Grosse Theater 27. 3. 2004 31. 3. 2005
VI. Abonentní koncert2003/2004 různí Das Grosse Theater 14. 3. 2004 14. 3. 2004
Kabaret Fred Ebb / Joe Masteroff Das Grosse Theater 28. 2. 2004 11. 11. 2006
V. Abonentní koncert2003/2004 "Bach v opeře" Das Grosse Theater 15. 2. 2004 15. 2. 2004
Gazdina roba Gabriela Preissová Komorní divadlo 14. 2. 2004 5. 3. 2005
IV. Abonentní koncert 2003/2004 "Pocta Leoši Janáčkovi" různí Das Grosse Theater 31. 1. 2004 31. 1. 2004
Bludný Holanďan Richard Wagner Das Grosse Theater 24. 1. 2004 17. 9. 2004
III. Abonentní koncert - Vánoční koncert Plzeňského dětského sboru Das Grosse Theater 14. 12. 2003 20. 12. 2003
Cesta dlouhým dnem do noci Eugene O´Neill Das Grosse Theater 13. 12. 2003 17. 9. 2005
Mechanický pomeranč Anthony Burgess Komorní divadlo 29. 11. 2003 4. 11. 2004

Theaterpartner