Soubor opery DJKT
asistent režie
Michal Lieberzeit
inspice
Petra Kuldová Tolašová
nápověda
Viktorie Šimůnková
korepetitor
Maxim Averkiev
korepetitor
Martin Marek
Valentina Čavdarová
Andrea Frídová
Markéta Kofroňová
Eva Krabcová
Milanka Markovičová
Kristýna Radačovská
Eva Samková
Petra Tion
Lucie Bínová
Kamila Burdová
Barbora Jindrová
Šárka Korunková
Monika Pešavová
Nikolinka Prokopieva
Jana Tolašová
Dagmar Valenta
Viktor Bezkorovainyi
Jaromír Bína
Josef Jordán
Plamen Prokopiev
Martin Švimberský
Batsuuri Tsend-Ayush
Martin Borovský
Roman Dušek
Rostislav Florian
Andrij Charlamov
Miroslav Korda
Zdeněk Kubík
Mikuláš Kuczman
Eugeni Pešakov
housle I. (koncertní mistr)
Martin Kos
housle I. (koncertní mistr)
Jaroslav Brož
housle I. (koncertní mistr)
Radovan Šandera
housle I. (zástupce koncertního mistra)
Veronika Kubáčová
housle I. (zástupce koncertního mistra)
Martin Šandera
housle I.
Petra Brůhová
housle I.
Marin Kalčev
housle I.
Darina Kalčeva
housle I.
Martin Kaplan
housle I.
Michal Pospíšil
housle I.
Jan Rezek
housle I.
Stanislav Soukup
housle I.
Kamila Kuncová
housle II. (vedoucí skupiny)
Renáta Klimešová
housle II. (zástupce vedoucího skupiny)
Kateřina Pilná
housle II.
Lenka Bartoníčková
housle II.
Milada Christovová
housle II.
Alena Jahnová
housle II.
Lenka Melicharová
housle II.
Jitka Novotná
housle II.
Stanislav Rada
housle II.
Václava Winkelhöferová
violy (vedoucí skupiny)
Jaroslava Kaplanová
violy (zástupce vedoucího skupiny)
Eva Prokešová
violy
Michal Demeter
violy
Tomáš Hanousek
violy
Alena Járová
violy
Olena Pesotska
violy
David Šoltész
violoncella (koncertní mistr)
Zachar Fedorov
violoncella (koncertní mistr)
Hana Vítková
violoncella (zástupce koncertního mistra)
Světlana Kononěnko
violoncella
Magdalena Krzáková
violoncella
David Niederle
violoncella
Pavel Urválek
kontrabasy (vedoucí skupiny)
Vojtěch Skalka
kontrabasy (zástupce vedoucího skupiny)
Anabela Kmetíková
kontrabasy
Martin Říhovský
kontrabasy
Luboš Zajíček
harfa
Dana Suchanová
flétny (vedoucí skupiny)
Marek Špelina
flétny
Květa Klofáčová
flétny
Iveta Legátová
flétny
Petra Šanderová
hoboje (vedoucí skupiny a kustod orchestru)
Lukáš Vrba
hoboje
Marta Neumannová
hoboje
Vladimír Pavlíček
hoboje
Ela Polívková
klarinety (vedoucí skupiny)
Milan Srb
klarinety
Jaroslav Bulka
klarinety
Antonín Cír
klarinety
Josef Sonnek
Fagoty
Anna Farářová
fagoty (vedoucí skupiny)
Matouš Křiváček
fagoty
Jaroslav Jedlička
fagoty
Vladimír Vlna
lesní rohy (vedoucí skupiny)
Jíří Tarantík
lesní rohy
Barbad Bayat
lesní rohy
Tereza Kolářová
lesní rohy
Jan Prokop
lesní rohy
Petr Šálek
lesní rohy
Jana Vozáková
trubky (vedoucí skupiny)
František Bayer
trubky
Martin Kohoutek
trubky
Ondřej Michalec
trubky
Jaroslav Suchan
trombony (vedoucí skupiny)
Petr Mráz
trombony
Pavel Čížek
trombony
Jiří Nauš
trombony
Martin Šašek
tuba
Luboš Klasna
bicí (vedoucí skupiny)
Roman Gaudyn
bicí
Jakub Bayer
bicí
Jan Ratz
bicí
Tomáš Votava
bicí
Ivo Hermanovský