PROGRAM

Soubor opery DJKT

Valentina Čavdarová
Valentina Čavdarová
Andrea Frídová
Andrea Frídová
Zdeňka Jarošová
Zdeňka Jarošová
Markéta Kofroňová
Markéta Kofroňová
Eva Krabcová
Eva Krabcová
Kristýna Radačovská
Kristýna Radačovská
Eva Samková
Eva Samková
Petra Šintáková
Petra Šintáková
Anna Marie Lahodová
Anna Marie Lahodová
Lucie Bínová
Lucie Bínová
Barbora Jindrová
Barbora Jindrová
Šárka Korunková
Šárka Korunková
Monika Pešavová
Monika Pešavová
Nikolinka Prokopieva
Nikolinka Prokopieva
Jana Tolašová
Jana Tolašová
Dagmar Valenta
Dagmar Valenta
Viktor Bezkorovanyi
Viktor Bezkorovanyi
Jaromír Bína
Jaromír Bína
Miroslav Jaroš
Miroslav Jaroš
Josef Jordán
Josef Jordán
Plamen Prokopiev
Plamen Prokopiev
Václav Soubusta
Václav Soubusta
Martin Švimberský
Martin Švimberský
Martin Borovský
Martin Borovský
Roman Dušek
Roman Dušek
Miroslav Korda
Miroslav Korda
Zdeněk Kubík
Mikuláš Kuczman
Mikuláš Kuczman
Eugeni Pešakov
Eugeni Pešakov
Martin Kos
housle I. (koncertní mistr)
Martin Kos
Jaroslav Brož
housle I. (koncertní mistr)
Jaroslav Brož
Radovan Šandera
housle I. (koncertní mistr)
Radovan Šandera
Veronika Kubáčová
housle I. (zástupce koncertního mistra)
Veronika Kubáčová
Martin Šandera
housle I. (zástupce koncertního mistra)
Martin Šandera
Petra Brůhová
housle I.
Petra Brůhová
Marin Kalčev
housle I.
Marin Kalčev
Darina Kalčeva
housle I.
Darina Kalčeva
Martin Kaplan
housle I.
Martin Kaplan
Michal Pospíšil
housle I.
Michal Pospíšil
Jan Rezek
housle I.
Jan Rezek
Stanislav Soukup
housle I.
Stanislav Soukup
Kamila Ševčíková
housle I.
Kamila Ševčíková
Renáta Klimešová
housle II. (vedoucí skupiny)
Renáta Klimešová
Kateřina Matoušová
housle II. (zástupce vedoucího skupiny)
Kateřina Matoušová
Lenka Bartoníčková
housle II.
Lenka Bartoníčková
Milada Christovová
housle II.
Milada Christovová
Alena Jahnová
housle II.
Alena Jahnová
Lenka Melicharová
housle II.
Lenka Melicharová
Jitka Novotná
housle II.
Jitka Novotná
Stanislav Rada
housle II.
Stanislav Rada
Václava Winkelhöferová
housle II.
Václava Winkelhöferová
Jaroslava Kaplanová
violy (vedoucí skupiny)
Jaroslava Kaplanová
Veronika Malá
violy (zástupce vedoucího skupiny)
Veronika Malá
Alžběta Bláhová
violy
Alžběta Bláhová
Alena Járová
violy
Alena Járová
Olena Pesotska
violy
Olena Pesotska
Eva Prokešová
violy
Eva Prokešová
Hana Vítková
violoncella (koncertní mistr)
Hana Vítková
Světlana Kononěnko
violoncella (zástupce koncertního mistra)
Světlana Kononěnko
Zachar Fedorov
violoncella
Zachar Fedorov
Magdalena Krzáková
violoncella
Magdalena Krzáková
David Niederle
violoncella
David Niederle
Pavel Urválek
violoncella
Pavel Urválek
Zdeněk Kopecký
kontrabasy (vedoucí skupiny)
Zdeněk Kopecký
Anabela Kmetíková
kontrabasy
Anabela Kmetíková
Vojtěch Skalka
kontrabasy
Vojtěch Skalka
Luboš Zajíček
kontrabasy
Luboš Zajíček
Dana Suchanová
harfa
Dana Suchanová
Marek Špelina
flétny (vedoucí skupiny)
Marek Špelina
Květa Klofáčová
flétny
Květa Klofáčová
Iveta Legátová
flétny
Iveta Legátová
Petra Šanderová
flétny
Petra Šanderová
Lukáš Vrba
hoboje (vedoucí skupiny a kustod orchestru)
Lukáš Vrba
Marta Neumannová
hoboje
Marta Neumannová
Vladimír Pavlíček
hoboje
Vladimír Pavlíček
Ela Polívková
hoboje
Ela Polívková
Milan Srb
klarinety (vedoucí skupiny)
Milan Srb
Jaroslav Bulka
klarinety
Jaroslav Bulka
Antonín Cír
klarinety
Antonín Cír
Josef Sonnek
klarinety
Josef Sonnek
Matouš Křiváček
fagoty (vedoucí skupiny)
Matouš Křiváček
Jaroslav Jedlička
fagoty
Jaroslav Jedlička
Petr Legát
fagoty
Petr Legát
Vladimír Vlna
fagoty
Vladimír Vlna
Jíří Tarantík
lesní rohy (vedoucí skupiny)
Jíří Tarantík
Barbad Bayat
lesní rohy
Barbad Bayat
Tereza Kolářová
lesní rohy
Tereza Kolářová
Jan Prokop
lesní rohy
Jan Prokop
Petr Šálek
lesní rohy
Petr Šálek
Jana Vozáková
lesní rohy
Jana Vozáková
František Bayer
trubky (vedoucí skupiny)
František Bayer
Martin Kohoutek
trubky
Martin Kohoutek
Ondřej Michalec
trubky
Ondřej Michalec
Jaroslav Suchan
trubky
Jaroslav Suchan
Petr Mráz
trombony (vedoucí skupiny)
Petr Mráz
Stanislav Brada
trombony
Stanislav Brada
Pavel Čížek
trombony
Pavel Čížek
Jiří Nauš
trombony
Jiří Nauš
Martin Šašek
trombony
Martin Šašek
Luboš Klasna
tuba
Luboš Klasna
Roman Gaudyn
bicí (vedoucí skupiny)
Roman Gaudyn
Jakub Bayer
bicí
Jakub Bayer
Jan Ratz
bicí
Jan Ratz
Tomáš Votava
bicí
Tomáš Votava

Partneři divadla