CS
pondělí, 26 duben 2021 08:20

Živý přenos matiné Lucie Zvoníkové v novém termínu

Matiné Lucie Zvoníkové již několikrát putovalo v kalendáři, aby se definitivně usadilo na datu 2. května 2021. V neděli v tradičních 10.30 usedněte k našemu Youtube kanálu, abyste si mohli poslechnout mimo jiné píseň Somewhere z West Side Story, Proč je to tak z Dobře placené procházky či Oskarem oceněnou filmovou melodii Falling Slowly. Matiné bude možné sledovat pouze v přímé přenosu, záznam nebude k dispozici. 

Stejně jako její kolegové, kteří již své matiné hostili, si také Lucie přizve hosty. Budou jimi Charlotte Režná, člen souboru činohry Matyáš Darnady a klavíristka Monika Kudrnová, která většinu písní doprovodí. Ačkoli je dnešní doba plná náhlých změn a překvapení, členy našeho muzikálového souboru neopouští elán a užívají si každou příležitost postavit se na jeviště. „Všichni se na matiné moc těšíme, bude to, doufám, zase jiné, originální a snad i dobré,“ říká s úsměvem Lucie Zvoníková a dodává: „Z přímého přenosu máme respekt. Ale jsme naladěni na stejnou notu a věřím, že se nám společně povede naši energii i emoce dostat přes kamery až k divákům.“

O čtyři týdny později, tedy 23. května 2021 buďte natěšeni na matiné Pavla Klimendy. Poslední Muzikálové matiné sezóny pak bude patřit Radku Antonínu Shejbalovi a odehraje se 20. června 2021.

 

Odkaz na sledování matiné Lucie Zvoníkové: https://youtu.be/UIBNZbtjd3A

Z licenčních důvodů bude odkaz dostupný pouze do skončení přímého přenosu, záznam nebude k dispozici.

Média