CS
Oslavte 28. říjen s Divadlem J. K. Tyla!

Divadlo J. K. Tyla se připojuje k tradičním Plzeňským oslavám vzniku republiky a všem divadelním nadšencům nabízí vedle tradičních prohlídek obou divadelních budov hned čtyři představení za symbolickou cenu 28 korun.

26. 9. 2021
Muzikálový soubor zve děti na konkurz

Máte doma šikovné děti lačnící po zpěvu a tanci? Přiveďte je na konkurz pro představitele hlavních i vedlejších dětských rolí v muzikálech DJKT. Konkurz je zároveň doplňujicími talentovými zkouškami do Muzikálového studia a koná se v neděli 17. října od 10.00 v Novém divadle.

24. 9. 2021
Rušíme několik říjnových představení

Vážení diváci, je nám to velice líto, ale z provozních důvodů jsme nuceni zrušit některá říjnová a jedno listopadové představení ve Velkém divadle, Nové i Malé scéně.

23. 9. 2021
Prohlídky divadelních budov 28. října

U příležitosti oslav vzniku republiky pořádá Divadlo J. K. Tyla prohlídky divadelních budov za speciální ceny. Ve čtvrtek 28. října za cenu 28 Kč budete moci nahlédnout do prostor, kam se divák běžně nedostane a při komentované prohlídce nasát atmosféru divadelního zákulisí a dozvědět se zajímavosti z historie divadelních budov.

21. 9. 2021
Chystáme se na studenty!

Při chystání nového předplatného jsme mysleli i na studenty středních a vysokých škol. Připravili jsme si novinky a výhody, které mohou začít využívat! Letos nás také uvidíte na akci Rok 1 ZČU, kde budeme mít stánek, a dokonce tam můžete soutěžit vstupenky do divadla! Takže pokud vlastníte studentský průkaz, čtěte dál!

17. 9. 2021
XIII. ročník Mezinárodní BALET GALA 2021

Mezinárodní exhibiční vystoupení žáků zájmových baletních škol se uskuteční v sobotu 30. října ve Velkém divadle od 18 hodin.

17. 9. 2021
Prodáváme listopad!

Dobrá zpráva pro všechny, kteří netrpělivě čekali na spuštění prodeje vstupenek na měsíc listopad. Je to tady! Můžete nakupovat vstupenky na všechny stálice repertoáru i na novinky, které jste ještě neměli šanci vidět.

16. 9. 2021
Mozartovo Requiem

Soubor opery DJKT ve spolupráci s Diecézí plzeňskou uvede 5. listopadu v katedrále sv. Bartoloměje slavné Mozartovo Requiem. 

15. 9. 2021
Strana 1 z 123

Oficiální zprávy týkající se současných událostí v Plzni najdete na stránce aktuální zprávy z Plzně.