Speciální projekty

Podřazené kategorie

Noc s operou

Noc s operou

Noc s operou 2017 se uskuteční již tradičně na lochotínském amfiteátru. 23. června 2017 se rozezní nejslavnější Verdiho melodie, hlavním programem pak bude scénická podoba kantáty Carmina Burana z pera skladatele Carla Orffa.

 

Zobrazit položky...
Divadelní ples

Divadelní ples

Krátké sukně, dlouhý večírek! Takové je motto letošního plesu Divadla J. K. Tyla. V rytmu swingu se protančíme do rozverných třicátých let, těšit se ale můžete i na taneční repertoár klasických velkých plesů.

 

Zobrazit položky...
Noc divadel

Noc divadel

Ve Velkém divadle byla 19. listopadu připravená slavnostní premiéra baletu Labutí jezero, které předchází lektorský úvod ve foyer a po představení autogramiáda na jevišti. V budově Nového divadla

proběhly zážitkové prohlídky. Na zvědavce čekali v nejrůznějších tajemných zákoutích překvapení v podobě krátkých scének nebo instalací.

Zobrazit položky...
Literární kavárna

Literární kavárna

V roce 2016 proběhl druhý ročník soutěže. Autoři měli stejně jako v minulém roce příležitost prezentovat svoji tvorbu během večerů autorského čtení, zúčastnit se přípravy na prezentaci textů pod vedením profesionální herečky DJKT, a dále workshopů tvůrčího psaní a dramatizace textů.

Zobrazit položky...
Průvod Vendelín

Průvod Vendelín

Náš patron Vendelín to v ulicích Plzně zase pořádně roztočil.  Průvod pojmenovaný po Vendelínu Budilovi 6. září 2016 již potřetí zahájil kulturní sezonu ve městě. Průvod Vendelín, do kterého se mohli připojit i občané, začal v Mlýnské strouze a trasa vedla sadovým okruhem, Prolukou, kolem Západočeského muzea, Velkého divadla a zakončil svou pouť na náměstí Republiky, kde v 17 hodin pokračoval kulturním programem.

Zobrazit položky...

Oliver 858x246banner 858x246 Sen nocimadama 858x246Klarinety 858x246