CS

Průvod Vendelín

Podřazené kategorie

V pátek 7. září projde už pátým rokem ulicemi města Plzně Průvod Vendelín. Již tradiční setkání umělců z nejrůznějších kulturních institucí s veřejností opět přinese nejen spoustu rozmanitých repertoárových ukázek. Průvod vyrazí v 16 hodin od Mlýnské strouhy. Přijďte se s námi pobavit a jen tak pobýt!

Zobrazit položky...

Již tradiční Průvod Vendelín vyrážel z Mlýnské strouhy 6. září a potřetí zahájil kulturní sezónu ve městě. Krom veřejnosti se průvodu účastnili umělci z Divadla J. K. Tyla, Divadla Alfa a Plzeňské filharmonie, Step by step studio, Plzeňští heligonkáři, Mladina, Žonglér, Jiřičky, Divadlo PLUTO či Kapela 35. pěšího pluku Foligno, zástupci z Knihovny města Plzně, DEPA 2015, Unie výtvarných umělců Plzeň nebo SUPŠ Zámeček.

Zobrazit položky...

Čtvrtý ročník Průvodu Vendelín zahájí kulturní sezónu 2017/2018. Těšíme se na vás 6. září v Mlýnské strouze. 

Zobrazit položky...

Průvod Vendelín, který proběhl 2. září již podruhé zahájil kulturní sezónu v Plzni. Zúčastnily se ho zhruba čtyři stovky umělců a příznivců kultury. V čele průvodu jel na alegorickém hasičském voze ředitel DJKT Martin Otava a primátor Plzně Martin Zrzavecký.

Zobrazit položky...

První ročník slavnostního průvodu Vendelín zahájil 2. září kulturní sezónu a upozornil na historický okamžik - večerní otevření Nového divadla. Budova přivítala vzácné hosty a požehnal jí biskup František Radkovský.

Zobrazit položky...