web banner univerzal

září 2000
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1
pátek
PRO STUDENTY
Klaus Mann
19:00
-
21:30
V11
Bedřich Smetana
18:00
-
21:30
V5
PRO STUDENTY
Tomáš Svoboda
19:00
-
21:10
N11
- nehraje se -
2
sobota
Sergej Prokofjev
19:00
-
21:00
V12
Tomáš Vůjtek
19:00
-
21:30
N10
PRO STUDENTY
19:00
-
21:30
Večer s Thálií
19:00
-
20:30
3
neděle
PRO STUDENTY
19:00
-
20:30
Ondrej Šoth
19:00
-
21:15
N11
Pavel Bořkovec/Johann Sebastian Bach
17:00
-
18:00
premiéra
Yasmina Reza
19:00
-
20:45
4
pondělí
Jerry Herman, Michael Stewart
14:00
-
16:00
pro seniory
Nikolaj Rimskij-Korsakov, Sergio Rendine
19:00
-
21:00
V12
Tomáš Vůjtek
19:00
-
21:30
N12
PRO STUDENTY
Arthur Honegger
20:00
-
21:30
N17
Dekkadancers
19:00
-
20:30
premiéra
PRO STUDENTY
Ján Šimko, potomci a pamětníci
19:00
-
20:30
5
úterý
Koncert opery
19:00
-
20:30
Edgar Yip Harburg; Fred Saidy; Burton Lane
19:00
-
21:35
S9
- nehraje se -
6
středa
Giuseppe Verdi
19:00
-
22:00
V17
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
N17
- nehraje se -
7
čtvrtek
- nehraje se -
Teatr Polski, Vratislav PL
Mýcení
Thomas Bernhard
18:30
-
21:30
MFD 16
- nehraje se -
8
pátek
Klicperovo divadlo, Hradec Králové
Pěna dní
Boris Vian
13:00
-
14:00
MFD 16
- nehraje se -
HaDivadlo, Brno
Strýček Váňa
Anton Pavlovič Čechov
16:30
-
18:00
MFD 16
Dekkadancers
19:00
-
20:30
9
sobota
Národní divadlo, Brno
Petrolejové lampy
Jaroslav Havlíček
16:00
-
18:00
MFD 16
Experimentální prostor NoD, Roxy Praha
Dvojí domov/Z Čepa
Jan Nebeský, Lucie Trmíková, David Prachař & Experimentální prostor NoD
13:30
-
15:00
MFD 16
Gogolovo centrum, Moskva
(M)Učedník
Marius von Mayenburg
20:00
-
21:30
MFD 16
- nehraje se -
10
neděle
Dejvické divadlo, Praha
ZIMNÍ POHÁDKA
William Shakespeare
19:30
-
21:30
MFD 16
Divadlo J. K. Tyla, Plzeň
Vojcek
Georg Büchner
11:30
-
13:00
MFD 16
Slovenské národní divadlo, Bratislava
MOJMÍR II. ANEB SOUMRAK ŘÍŠE
Viliam Klimáček
19:30
-
21:30
MFD 16
11
pondělí
Naivní divadlo, Liberec
ČECHY LEŽÍ U MOŘE
Radek Malý, Vít Peřina, Michaela Homolová a kol.
11:00
-
12:30
MFD 16
Narodowy Stary Teatr, Krakov
Hamlet
William Shakespeare
19:30
-
21:00
MFD 16
Komorní scéna Aréna, Ostrava
SLYŠENÍ
Tomáš Vůjtek
15:30
-
17:00
MFD 16
12
úterý
Národní divadlo, Praha
V RYTMU SWINGU BUŠÍ SRDCE MÉ
Martin Vačkář, Ondřej Havelka
19:00
-
21:00
MFD 16
- nehraje se -
- nehraje se -
13
středa
PRO STUDENTY
Christoph Klimke
19:00
-
20:45
V1
- nehraje se -
PRO STUDENTY
Franz Liszt, Johann Sebastian Bach, Richard Ševčík
19:00
-
20:30
MS
14
čtvrtek
PRO STUDENTY
Petr Markov, Jindřich Brabec
19:00
-
21:15
N6
Divadlo v Dlouhé, Praha
S ÚSMĚVY IDIOTŮ
Jan Vodňanský, Petr Skoumal, Jan Borna
19:00
-
21:00
MFD 16
Jiří Teml; libreto Eliška Hrubá Toperczerová, Jan Tůma
17:00
-
18:00
15
pátek
Jerry Herman, Michael Stewart
19:00
-
21:00
N1
PRO STUDENTY
Nikolaj P. Penev
19:00
-
21:15
V3
- nehraje se -
PRO STUDENTY
Pavel Bořkovec/Johann Sebastian Bach
17:00
-
18:00
Leoš Janáček
19:00
-
20:20
16
sobota
Ken Ludwig
19:00
-
21:00
V14
Nikolaj P. Penev
19:00
-
21:15
V8
Peter Stone, Jule Styne, Bob Merrill
19:00
-
21:45
Arthur Honegger
20:00
-
21:30
N4
Jiří Pauer
10:00
-
11:00
zadáno
PRO STUDENTY
Dekkadancers
17:00
-
18:40
17
neděle
Pietro Mascagni, Ruggero Leoncavallo
19:00
-
21:45
V3
Emmerich Kálmán
19:00
-
21:20
PS2
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
PS3
Dalibor Bárta a Václav Bárta st.
17:00
-
18:00
J2
Probuzení jara
19:00
-
21:00
18
pondělí
Nikolaj Rimskij-Korsakov, Sergio Rendine
19:00
-
20:30
V4
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:30
V17
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
14:00
-
16:40
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:30
S6
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
19:00
-
21:40
Eric-Emmanuel Schmitt
19:00
-
20:20
19
úterý
Bedřich Smetana
19:00
-
21:50
S8
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
19:00
-
21:40
LES BALLETS BUBENÍČEK Tour - Orfeus
19:00
-
20:30
- nehraje se -
20
středa
Aram Chačaturjan
14:00
-
16:00
O2
Petr Markov, Jindřich Brabec
19:00
-
21:15
N9 PS1
Peter Stone, Jule Styne, Bob Merrill
14:00
-
16:45
O1
Georges Bizet - Rodion Shchedrin
19:00
-
21:00
N13
Mark O´Rowe
19:00
-
20:15
21
čtvrtek
Jerry Herman, Michael Stewart
19:00
-
21:00
V2
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:20
Eric-Emmanuel Schmitt
19:00
-
20:20
22
pátek
Ken Ludwig
19:00
-
21:30
V9
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:30
V7
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:20
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
S5
- nehraje se -
23
sobota
Albert Camus
19:00
-
21:10
V10
Nikolaj P. Penev
19:00
-
21:15
V4
Ondrej Šoth
19:00
-
21:15
N14
Arthur Honegger
20:00
-
21:30
N8
Královna víl
19:00
-
20:30
24
neděle
Nikolaj Rimskij-Korsakov, Sergio Rendine
19:00
-
21:00
V7
PRO SENIORY
Giacomo Puccini
19:00
-
21:00
Tomáš Vůjtek
19:00
-
21:30
N11
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
20:30
A
premiéra
Pavel Bořkovec/Johann Sebastian Bach
17:00
-
18:00
J3
Dekkadancers
19:00
-
20:30
25
pondělí
P. I. Čajkovskij
13:00
-
15:15
Jerry Herman, Michael Stewart
19:00
-
21:00
N4
Petr Markov, Jindřich Brabec
19:00
-
21:15
N17
Bedřich Smetana
18:00
-
21:30
V8
Georges Bizet - Rodion Shchedrin
19:00
-
21:00
S8
Klára Špičková, Natália Deáková
14:00
-
15:00
26
úterý
Emmerich Kálmán
19:00
-
21:20
Tomáš Svoboda
19:00
-
20:30
A
premiéra
LES BALLETS BUBENÍČEK Tour - orfeus
19:00
-
20:30
Roland Schimmelpfennig
19:00
-
20:30
27
středa
Sergej Prokofjev
14:00
-
16:15
Nikolaj P. Penev
19:00
-
21:15
V5
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
zadáno
Arthur Honegger
20:00
-
21:30
N5
Duncan Sheik, Steven Sater
11:00
-
13:00
zadáno
Probuzení jara
19:00
-
21:00
28
čtvrtek
Klaus Mann
19:00
-
21:30
V10
19:00
-
21:30
N10
- nehraje se -
29
pátek
Nikolaj Rimskij-Korsakov, Sergio Rendine
19:00
-
21:00
V1
Emmerich Kálmán
19:00
-
21:20
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
19:00
-
21:40
N5
Georg Büchner
19:00
-
20:30
N11
Felicia Zeller
19:00
-
21:00
30
sobota
Mel Brooks, Thomas Meehan
19:00
-
21:40
S4
Christoph Klimke
19:00
-
20:45
V12
Ondrej Šoth
19:00
-
21:15
N2
Arthur Honegger
20:00
-
21:30
N12
- nehraje se -

janacek_spodní.jpg

banner_858x246_Jana.jpgbanner_858x246_Bonnie.jpg