web banner univerzal

prosinec 2000
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1
pátek
Nikolaj P. Penev
19:00
-
21:15
V11
The Manhattan Transfer
19:30
-
21:00
Edgar Yip Harburg; Fred Saidy; Burton Lane
11:00
-
13:35
zadáno
Bedřich Smetana
18:00
-
21:30
V1
Arthur Honegger
20:00
-
21:30
N3
Roland Schimmelpfennig
19:00
-
20:30
zadáno
Duncan Sheik, Steven Sater
19:00
-
21:00
2
sobota
Emmerich Kálmán
19:00
-
21:20
V14
Klaus Mann
19:00
-
21:30
V12
Georges Bizet - Rodion Shchedrin
19:00
-
21:00
N8
- nehraje se -
3
neděle
Sergej Prokofjev
19:00
-
20:30
KMD14
19:00
-
20:30
Peter Stone, Jule Styne, Bob Merrill
19:00
-
21:45
pro seniory
La Putyka
20:00
-
21:30
Jiránek/ Pacovský/Šebánek/Šrut
17:00
-
18:00
premiéra
Duncan Sheik, Steven Sater
19:00
-
21:00
4
pondělí
Koncertní matiné
K životnímu jubileu Zbyňka Brabce
10:30
-
11:30
Emmerich Kálmán
16:00
-
18:20
Z
Albert Camus
19:00
-
21:10
S2
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
19:00
-
21:30
La Putyka
20:00
-
21:30
Dekkadancers
19:00
-
20:30
Patricia Highsmith
19:00
-
21:15
5
úterý
Sergej Prokofjev
19:00
-
21:15
S9
Cole Porter
14:00
-
16:45
Klára Špičková, Natália Deáková
17:00
-
18:00
premiéra
6
středa
Jerry Herman, Michael Stewart
19:00
-
21:00
Petr Markov, Jindřich Brabec
19:00
-
21:15
N13
křest nového koncertního křídla Steinway & Sons
19:00
-
20:30
Carl Maria von Weber
19:00
-
21:45
N9
režie - Lumír Olšovský
Stephen Dolginoff
19:00
-
21:30
Mark O´Rowe
19:00
-
20:30
MS
7
čtvrtek
Christoph Klimke
19:00
-
20:45
V6
Hudba a písně Cole Porter; Na téma P. G. Wodehouse & Guye Boltona a Howarda Lindsaye & Russela Crouse; Nové zpracování T
19:00
-
21:45
N14
dle Wolfganga Amadea Mozarta
10:00
-
10:45
zadáno
dle Wolfganga Amadea Mozarta
11:30
-
12:15
zadáno
8
pátek
Ken Ludwig
19:00
-
21:00
S3
Petr Markov, Jindřich Brabec
19:00
-
21:15
KMD14
Edgar Yip Harburg; Fred Saidy; Burton Lane
11:00
-
13:35
zadáno
Edgar Yip Harburg; Fred Saidy; Burton Lane
19:00
-
21:35
M
naposledy
Arthur Honegger
20:00
-
21:30
N7
naposledy
Klára Špičková, Natália Deáková
10:00
-
11:00
zadáno
Dalibor Bárta a Václav Bárta st.
10:00
-
11:30
zadáno
9
sobota
Jerry Herman, Michael Stewart
19:00
-
21:00
N14
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:30
V8
Bedřich Smetana
18:00
-
21:30
V6
William Shakespeare
19:00
-
21:20
S7
Klára Špičková, Natália Deáková
10:00
-
11:00
zadáno
10
neděle
Nikolaj Rimskij-Korsakov, Sergio Rendine
19:00
-
21:00
V3
18:30 - lektorský úvod
Jean Baptiste Molière
19:00
-
20:30
P
premiéra
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
19:00
-
21:40
S5
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
19:00
-
21:40
PS1
Pavel Bořkovec/Johann Sebastian Bach
17:00
-
18:00
J2
11
pondělí
Plzeňský dětský sbor
16:00
-
18:00
Monty Python's Spamalot
19:00
-
21:40
naposledy
Plzeňský dětský sbor
19:00
-
21:00
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
11:00
-
13:40
zadáno
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
14:00
-
16:40
O1
Dekkadancers
11:00
-
12:30
zadáno
Klára Špičková, Natália Deáková
17:00
-
18:00
Koncert opery
19:00
-
20:30
zadáno
12
úterý
Friedrich Schiller
19:00
-
21:10
P
premiéra
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
19:00
-
21:30
- nehraje se -
13
středa
Koncertní matiné
10:30
-
11:30
Koncertní matiné
13:30
-
14:30
Aram Chačaturjan
19:00
-
21:00
S8
Klaus Mann
19:00
-
21:30
V1
Georg Büchner
19:00
-
20:30
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
19:00
-
21:40
S3
Jiří Teml; libreto Eliška Hrubá Toperczerová, Jan Tůma
10:00
-
11:00
zadáno
Jiří Teml; libreto Eliška Hrubá Toperczerová, Jan Tůma
11:30
-
12:30
zadáno
14
čtvrtek
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:30
V10
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
S4
Pavel Bořkovec/Johann Sebastian Bach
10:00
-
11:00
zadáno
Pavel Bořkovec/Johann Sebastian Bach
11:30
-
12:30
zadáno
15
pátek
Nikolaj Rimskij-Korsakov, Sergio Rendine
19:00
-
21:00
V5
Friedrich Schiller
19:00
-
21:00
V3
Nikolaj Penev, Dimitar Sabov
19:00
-
21:30
N13
19:00
-
21:30
N11
Jiří Pauer
10:00
-
11:00
zadáno
Jiránek/ Pacovský/Šebánek/Šrut
10:00
-
11:00
zadáno
16
sobota
Emmerich Kálmán
19:00
-
21:20
V2
Christoph Klimke
19:00
-
20:45
V4
Milan Uhde, Miloš Štědroň, Leoš Kuba
11:00
-
13:00
zadáno
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
N6
Tomáš Svoboda
19:00
-
21:10
N4
naposledy
Jiránek/ Pacovský/Šebánek/Šrut
10:00
-
11:00
zadáno
17
neděle
Petr Iljič Čajkovskij
11:00
-
13:30
Jerry Herman, Michael Stewart
19:00
-
21:00
N11
Jerry Herman, Michael Stewart
19:00
-
21:00
S9
Nikolaj Penev, Dimitar Sabov
11:00
-
13:30
zadáno
Bedřich Smetana
18:00
-
21:30
V11
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
Ján Šimko, potomci a pamětníci
19:00
-
20:30
18
pondělí
Koncertní matiné
B. Hejtmánková, V. Müllerová, D. Kfelíř, F. Halas - Já se tam vrátím s písněmi Bohuslava Martinů
10:30
-
11:30
Emmerich Kálmán
13:00
-
15:20
Mel Brooks, Thomas Meehan
19:00
-
21:40
pro seniory
Nikolaj P. Penev
19:00
-
21:15
V17
Ondrej Šoth
19:00
-
21:15
N4
naposledy
Georges Bizet - Rodion Shchedrin
19:00
-
21:00
N17
naposledy
Duncan Sheik, Steven Sater
14:00
-
16:00
Eric-Emmanuel Schmitt
19:00
-
20:20
Duncan Sheik, Steven Sater
19:00
-
21:00
19
úterý
Friedrich Schiller
19:00
-
21:10
100 let od narození Édith Piaf
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:20
Klára Špičková, Natália Deáková
14:00
-
15:00
20
středa
Jerry Herman, Michael Stewart
11:00
-
13:00
S1
zadáno
Aram Chačaturjan
19:00
-
21:00
V17
Jerry Herman, Michael Stewart
19:00
-
21:00
V5
Milan Uhde, Miloš Štědroň, Leoš Kuba
14:00
-
16:00
O1
naposledy
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:30
Klára Špičková, Natália Deáková
17:00
-
18:00
21
čtvrtek
Jerry Herman, Michael Stewart
11:00
-
13:00
S10
zadáno
Nikolaj P. Penev
19:00
-
21:15
V14
19:00
-
21:30
N2
Franz Liszt, Johann Sebastian Bach, Richard Ševčík
19:00
-
20:30
naposledy
22
pátek
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
23
sobota
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
24
neděle
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
25
pondělí
Giuseppe Verdi
19:00
-
22:00
Jean Baptiste Molière
19:00
-
20:30
Tomáš Vůjtek
19:00
-
21:30
N4
Peter Stone, Jule Styne, Bob Merrill
19:00
-
21:45
naposledy
Jiří Teml; libreto Eliška Hrubá Toperczerová, Jan Tůma
17:00
-
18:00
26
úterý
Sergej Prokofjev
14:00
-
16:15
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
22:00
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
14:00
-
16:15
Josef Kajetán Tyl
19:00
-
21:20
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:15
27
středa
Bedřich Smetana
16:00
-
18:50
Z
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
Cole Porter
19:00
-
21:45
Georg Büchner
19:00
-
20:30
N1
naposledy
- nehraje se -
28
čtvrtek
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:30
V2
19:00
-
21:30
Eric-Emmanuel Schmitt
19:00
-
20:20
29
pátek
změna představení
Eric-Emmanuel Schmitt
19:00
-
20:20
S7
Nikolaj P. Penev
19:00
-
21:15
V7
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:30
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:30
PS2
Duncan Sheik, Steven Sater
19:00
-
21:00
30
sobota
Nikolaj Rimskij-Korsakov, Sergio Rendine
19:00
-
21:00
V10
Emmerich Kálmán
19:00
-
21:20
S6
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:30
S4
Hudba a písně Cole Porter; Na téma P. G. Wodehouse & Guye Boltona a Howarda Lindsaye & Russela Crouse; Nové zpracování T
19:00
-
21:45
N12
Roland Schimmelpfennig
19:00
-
20:30
naposledy
31
neděle
Emmerich Kálmán
15:00
-
17:20
Jerry Herman, Michael Stewart
15:00
-
17:00
Emmerich Kálmán
19:00
-
21:20
Jerry Herman, Michael Stewart
19:00
-
21:00
Peter Stone, Jule Styne, Bob Merrill
15:00
-
17:45
Antonín Procházka
15:00
-
17:00
Peter Stone, Jule Styne, Bob Merrill
19:00
-
21:45
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
- nehraje se -

banner 858x246 evžen oněgin banner_858x246_Bonnie