web banner univerzal

únor 2000
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1
úterý
Molière
19:00
-
20:30
V6
Giacomo Puccini
19:00
-
21:45
N14
- nehraje se -
2
středa
Jerry Herman, Michael Stewart
19:00
-
21:00
S3
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
V3
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:30
William Shakespeare
19:00
-
21:20
N3
- nehraje se -
3
čtvrtek
Friedrich Schiller
19:00
-
21:10
V14
Patricia Highsmith
19:00
-
21:15
pro seniory
Tomáš Svoboda
19:00
-
21:10
N14
Giacomo Puccini
19:00
-
21:45
N12
- nehraje se -
4
pátek
Giuseppe Verdi
19:00
-
22:00
S5
Bedřich Smetana
19:00
-
22:00
Hudba a písně Cole Porter; Na téma P. G. Wodehouse & Guye Boltona a Howarda Lindsaye & Russela Crouse; Nové zpracování T
19:00
-
21:45
N11
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
Jana Havlatová
17:00
-
18:00
PJ
premiéra
5
sobota
Giuseppe Verdi
14:00
-
16:45
O2
Jerry Herman, Michael Stewart
19:00
-
21:00
V4
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
S6
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
- nehraje se -
6
neděle
Klaus Mann
19:00
-
21:30
P
premiéra
Peter Stone, Jule Styne, Bob Merrill
19:00
-
21:45
Dekkadancers
19:00
-
20:30
7
pondělí
Molière
19:00
-
20:30
V1
Nikolaj Penev, Dimitar Sabov
14:00
-
16:30
O2
Giacomo Puccini
19:00
-
21:45
N1
Pavel Bořkovec/Johann Sebastian Bach
10:00
-
11:00
zadáno
8
úterý
Jerry Herman, Michael Stewart
19:00
-
21:00
William Shakespeare
19:00
-
21:20
N6
- nehraje se -
9
středa
Friedrich Schiller
19:00
-
21:10
V1
Sergej Prokofjev
19:00
-
21:00
S5
Carl Maria von Weber
19:00
-
21:45
N5
Dalibor Bárta a Václav Bárta st.
10:00
-
11:00
zadáno
Svět kabaret - kabaret svět
19:00
-
21:00
Pro studenty speciální cena 150 Kč - prodej ve Smetanových sadech 16, nebo v divadelních pokladnách
19:00
-
22:00
10
čtvrtek
Giacomo Puccini
19:00
-
21:00
V6
Emmerich Kálmán
19:00
-
21:20
S2
Georg Büchner
19:00
-
20:30
N10
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
N8
Franz Liszt, Johann Sebastian Bach, Richard Ševčík
19:00
-
20:20
Vstupenky v pokladnách předprodeje, Smetanovy sady 16
Figaroooo - Konzervatoř Plzeň
19:00
-
20:30
11
pátek
Klaus Mann
19:00
-
21:30
S7
18:30 Lektorský úvod
Anton Pavlovič Čechov
19:00
-
22:00
P
premiéra
Carl Maria von Weber
19:00
-
21:45
N3
Hudba a písně Cole Porter; Na téma P. G. Wodehouse & Guye Boltona a Howarda Lindsaye & Russela Crouse; Nové zpracování T
19:00
-
21:45
S9
Songfest.cz
19:00
-
21:30
Pēteris Vasks
19:00
-
20:20
12
sobota
Matiné
Akordeon známý či neznámý?
10:30
-
11:30
Jerry Herman, Michael Stewart
19:00
-
21:00
S2
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
V17
Georg Büchner
19:00
-
20:30
N4
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
19:00
-
21:30
N17
dle Wolfganga Amadea Mozarta
14:00
-
14:45
Patricia Highsmith
19:00
-
21:15
13
neděle
Emmerich Kálmán
19:00
-
21:20
Tomáš Vůjtek
19:00
-
21:30
pro seniory
Duncan Sheik, Steven Sater
19:00
-
21:00
14
pondělí
Koncertní matiné
10:30
-
11:30
Sergej Prokofjev
19:00
-
21:00
V17
Sergej Prokofjev
19:00
-
21:00
S3
Hudba a písně Cole Porter; Na téma P. G. Wodehouse & Guye Boltona a Howarda Lindsaye & Russela Crouse; Nové zpracování T
14:00
-
16:45
Josef Kajetán Tyl
19:00
-
21:20
S8
William Shakespeare
19:00
-
21:20
N5
Duncan Sheik, Steven Sater
19:00
-
21:00
15
úterý
Molière
19:00
-
20:30
V2
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:30
- nehraje se -
16
středa
19:00
-
20:30
Anton Pavlovič Čechov
19:00
-
22:00
Josef Kajetán Tyl
11:00
-
13:20
zadáno
Tomáš Svoboda
19:00
-
21:10
N1
Giacomo Puccini
19:00
-
21:45
N11
- nehraje se -
17
čtvrtek
Jerry Herman, Michael Stewart
19:00
-
21:00
KMD10
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
V4
Josef Kajetán Tyl
11:00
-
13:20
zadáno
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
N4
Mark O´Rowe
19:00
-
20:10
18
pátek
Albert Camus
19:00
-
21:10
Nikolaj P. Penev
19:00
-
21:00
Carl Maria von Weber
19:00
-
21:45
N7
19:00
-
21:15
- nehraje se -
19
sobota
Sergej Prokofjev
19:00
-
21:00
V8
Antonín Procházka
16:00
-
18:00
Z
Georg Büchner
19:00
-
20:30
N12
20
neděle
Bedřich Smetana
19:00
-
21:50
Peter Stone, Jule Styne, Bob Merrill
19:00
-
21:45
Jiří Teml
14:00
-
15:30
premiéra
21
pondělí
- nehraje se -
Tomáš Svoboda
19:00
-
21:10
N17
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
Jiří Teml; libreto Eliška Hrubá Toperczerová, Jan Tůma
10:00
-
11:00
zadáno
Igor Stravinskij
19:00
-
20:30
Patricia Highsmith
19:00
-
21:15
22
úterý
Friedrich Schiller
19:00
-
21:00
S4
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
19:00
-
21:30
Klára Špičková, Natália Deáková
10:00
-
11:00
zadáno
23
středa
ZMĚNA PŘEDSTAVENÍ
Sergej Prokofjev
19:00
-
21:00
V9
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
22:10
OB
Tomáš Vůjtek
19:00
-
21:30
KMD14
William Shakespeare
19:00
-
21:20
KMD14
Klára Špičková, Natália Deáková
10:00
-
11:00
zadáno
zadáno
24
čtvrtek
Aram Chačaturjan
19:00
-
21:00
S4
Hudba a písně Cole Porter; Na téma P. G. Wodehouse & Guye Boltona a Howarda Lindsaye & Russela Crouse; Nové zpracování T
19:00
-
21:45
Jiří Teml
10:00
-
11:30
zadáno
25
pátek
Giacomo Puccini
19:00
-
21:00
V7
19:00
-
20:30
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
19:00
-
21:40
19:00
-
21:30
Jiránek/ Pacovský/Šebánek/Šrut
17:00
-
18:00
J3
Ján Šimko, potomci a pamětníci
19:00
-
20:30
26
sobota
Divadelní ples
Petr Markov, Jindřich Brabec
14:00
-
16:30
Divadelní ples
Carl Maria von Weber
14:00
-
16:45
O1
naposledy
Divadelní ples
Klára Špičková, Natália Deáková
14:00
-
15:00
naposledy
Eric-Emmanuel Schmitt
19:00
-
20:20
27
neděle
Emmerich Kálmán
19:00
-
21:20
Nikolaj Penev, Dimitar Sabov
19:00
-
21:30
S9
- nehraje se -
28
pondělí
Pietro Mascagni, Ruggero Leoncavallo
14:00
-
16:45
O1
Anton Pavlovič Čechov
19:00
-
22:00
V9
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:20
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
19:00
-
21:30
N9
Jiří Teml
11:00
-
12:30
Pēteris Vasks
19:00
-
20:20
29
úterý
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -

banner 858x246 evžen oněgin