web banner univerzal

listopad 2000
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1
středa
opera
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
22:10
V2
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:40
muzikál
Zdenek Merta / Stanislav Moša
11:00
-
13:00
S1
zadáno
činohra
K. Krpata / K. Steklý / K. Špičková
19:00
-
21:10
S7
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
zadáno
- nehraje se -
2
čtvrtek
Mit deutschen Übertiteln
Zdeněk Fibich
19:00
-
21:45
V4
titulky
opera
Giacomo Puccini
19:00
-
21:45
OB
pro seniory
muzikál
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:30
19:00
zadáno
- nehraje se -
3
pátek
Balet Gala
18:00
opera
Luigi Cherubini
19:00
-
21:30
V8
balet
Rachel Portman
19:00
-
21:15
N8
opera
Ambroise Thomas
19:00
-
21:45
S8
činohra
Jean-Luc Lagarce
19:00
premiéra
4
sobota
- nehraje se -
muzikál
19:00
-
21:30
S9
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
N17
opera
Bedřich Smetana
14:00
-
15:00
činohra
Tereza Verecká
19:00
-
20:00
PMS
premiéra
5
neděle
X. ročník Mezinárodní BALET GALA 2017
18:00
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
opera
Jiří Teml; libreto Eliška Hrubá Toperczerová, Jan Tůma
14:00
-
14:50
6
pondělí
- nehraje se -
muzikál
Hudba a písně Cole Porter; Na téma P. G. Wodehouse & Guye Boltona a Howarda Lindsaye & Russela Crouse; Nové zpracování T
16:00
-
18:45
Z
muzikál
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
19:00
-
21:30
S3
činohra
Jean-Luc Lagarce
19:00
7
úterý
činohra
Agatha Christie
19:00
-
21:00
V1
18:30 lektorský úvod
Claudio Monteverdi
19:00
-
21:10
V14
balet
Rachel Portman
19:00
-
21:15
N9
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
N14
činohra
Marius von Mayenburg
19:00
-
21:00
MS
činohra
Ján Šimko a kol.
19:00
-
20:15
8
středa
opera
Bedřich Smetana
19:00
-
21:50
opera
Antonín Dvořák
19:00
-
22:00
V6
činohra
Josef Kajetán Tyl
19:00
-
21:00
V3
balet
Georges Bizet - Rodion Shchedrin
19:00
-
21:00
N9
muzikál
19:00
-
21:30
KMD 10
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
N11
muzikál
Duncan Sheik, Steven Sater
10:00
-
12:00
zadáno
činohra
Ján Šimko, potomci a pamětníci
10:00
-
11:30
zadáno
balet
Petr Hora
10:00
-
11:30
zadáno
činohra
Patricia Highsmith
19:00
-
21:15
činohra
Ján Šimko, potomci a pamětníci
19:00
-
21:30
naposledy
opera
Leoš Janáček
19:00
-
20:30
naposledy
9
čtvrtek
muzikál
Jerry Herman, Michael Stewart
19:00
-
21:00
V14
opera
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
V3
činohra
Ödön von Horváth
19:00
-
20:45
V8
naposledy
činohra
William Shakespeare
11:00
-
13:20
zadáno
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
balet
Ch. Chaplin / D. Šostakovič / B. Britten a další
19:00
-
21:15
N4
opera
Arthur Honegger
20:00
-
21:30
N6
muzikál
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
10:00
-
11:15
zadáno
muzikál
12:00
-
13:30
zadáno
činohra
Zuzana Burianová, Tereza Verecká a další
19:00
-
20:00
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
10
pátek
Vstupenky k zakoupení pouze v předprodeji.
18:00
činohra
Klaus Mann
19:00
-
21:30
V3
činohra
Nikolaj P. Penev
19:00
-
21:15
S6
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
14:00
-
16:45
muzikál
Hudba a písně Cole Porter; Na téma P. G. Wodehouse & Guye Boltona a Howarda Lindsaye & Russela Crouse; Nové zpracování T
19:00
-
21:45
N7
balet
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:20
opera
Jiří Teml; libreto Eliška Hrubá Toperczerová, Jan Tůma
10:00
-
11:00
zadáno
muzikál
Jana Havlatová
10:00
-
11:00
zadáno
Živé vysílání pořadu Českého rozhlasu
Tobogán
Vstupenky k zakoupení v pokladnách DJKT.
11:00
Akce pro veřejnost zdarma
Křest foyer a odhalení busty Miroslava Horníčka
16:00
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
11
sobota
Vstupenky v pokladnách DJKT
10:30
-
11:30
Matiné
balet
Alexandr Konstantinovič Glazunov
14:00
-
16:20
O1
činohra
Klaus Mann
19:00
-
21:30
V8
opera
Miroslav Kubička
19:00
-
21:00
V12
muzikál
19:00
-
21:30
N4
muzikál
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
19:00
-
21:30
S8
činohra
Molière
19:00
-
21:10
činohra
MOPED
13:00
-
14:30
balet
Petr Hora
17:00
-
18:30
J3
balet
Igor Stravinskij
19:00
-
20:10
naposledy
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
12
neděle
Vstupenky v prodeji v místě předprodeje a ve večerních pokladnách.
Opera na sklonku romantismu
10:30
-
11:30
Matiné
činohra
Christoph Klimke
14:00
-
16:00
naposledy
muzikál
Jerry Herman, Michael Stewart
19:00
-
21:00
naposledy
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:15
opera
Giacomo Puccini
19:00
-
21:45
N17
balet
Petr Hora
14:00
-
15:30
činohra
Mark O´Rowe
17:00
-
18:15
pro seniory
V hlavní roli Táňa Pauhofová
19:00
13
pondělí
balet
Sergej Prokofjev
14:00
-
16:00
O2
Mit deutschen Übertiteln
Zdeněk Fibich
19:00
-
21:45
V9
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
N9
činohra
Tereza Verecká
10:00
-
11:00
zadáno
opera
Wolfgang Amadeus Mozart, Tomáš Pilař
14:00
-
14:45
činohra
seskupení MOPED
19:00
-
20:30
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
14
úterý
činohra
Nikolaj P. Penev
19:00
-
21:15
S3
naposledy
POZOR ZMĚNA!
Eric-Emmanuel Schmitt
19:00
-
20:20
V2
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
N5
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
N6
opera
Antonín Dvořák
10:00
-
11:00
zadáno
opera
Antonín Dvořák
10:00
-
11:00
zadáno
opera
Bedřich Smetana
17:00
-
18:00
15
středa
muzikál
Petr Markov, Jindřich Brabec
19:00
-
21:15
N5
opera
Emmerich Kálmán
19:00
-
21:20
S4
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
V11
muzikál
19:00
-
21:30
KMD14
naposledy
opera
Arthur Honegger
20:00
-
21:30
N13
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
10:00
-
10:45
zadáno
opera
Leoš Janáček
10:00
-
11:30
zadáno
činohra
Ján Šimko, potomci a pamětníci
19:00
-
20:30
Hrají Jan Holík a Ondřej Rychlý
Mark O´Rowe
19:00
-
20:10
Prodej vstupenek pouze v předprodeji.
Eric-Emmanuel Schmitt
19:00
-
20:20
16
čtvrtek
činohra
Christoph Klimke
19:00
-
20:45
V10
Výtěžek z vstupného bude věnován hnutí Na vlastních nohou - Stonožka
19:00
činohra
Molière
19:00
-
20:30
S2
muzikál
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
19:00
-
21:40
S4
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
La Putyka: "Up End Down"
19:00
opera
Jiří Teml; libreto Eliška Hrubá Toperczerová, Jan Tůma
10:00
-
11:00
zadáno
opera
Jiří Teml; libreto Eliška Hrubá Toperczerová, Jan Tůma
11:30
-
12:30
zadáno
činohra
Tereza Verecká
19:00
-
20:00
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
17
pátek
muzikál
Jerry Herman, Michael Stewart
19:00
-
21:00
S5
činohra
Anton Pavlovič Čechov
19:00
-
22:00
V4
Lektorský úvod 18:30
Jan Kučera
P 19:00
premiéra
Vstupenky v prodeji v pokladnách DJKT
21:30
-
00:00
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
15:00
-
17:10
naposledy
Vstupenky v prodeji v pokladnách DJKT
18:00
-
00:00
činohra
Georg Büchner
19:00
-
20:30
N3
70. představení
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
19:00
-
21:30
činohra
Klára Špičková, Natália Deáková
14:00
-
15:00
činohra
Timothée de Fombelle
14:00
-
15:15
naposledy
18
sobota
muzikál
Petr Markov, Jindřich Brabec
19:00
-
21:15
18:30 - lektorský úvod
Alexandr Konstantinovič Glazunov
19:00
-
21:20
premiéra
opera
Miroslav Kubička
19:00
-
21:00
V17
pro seniory
Vstupenky v prodeji ve Smetanových sadech 16.
21:30
-
23:59
 
 
 
činohra
Georg Büchner
19:00
-
20:30
S2
Vstupenky v prodeji ve Smetanových sadech 16.
21:30
-
23:59
muzikál
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
13:00
-
14:15
činohra
Ivan Vyrypajev
19:00
-
20:15
činohra
Jean-Luc Lagarce
19:00
Vstupenky v prodeji ve Smetanových sadech 16.
21:30
-
23:59
19
neděle
opera
Emmerich Kálmán
14:00
-
16:20
O1
18:15 - lektorský úvod
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
P
premiéra
- nehraje se -
muzikál
Dalibor Bárta a Václav Bárta st.
17:00
-
18:30
J3
činohra
Patricia Highsmith
19:00
-
21:15
20
pondělí
opera
Koncertní matiné
Klavírní duo Reneta a Milan Bialasovi
10:30
-
11:30
opera
Miroslav Kubička
11:00
-
13:00
muzikál
Jerry Herman, Michael Stewart
19:00
-
21:00
V17
činohra
Josef Kajetán Tyl
19:00
-
21:00
V1
činohra
Antonín Procházka
13:00
-
15:00
činohra
William Shakespeare
19:00
-
21:20
zadáno
opera
Wolfgang Amadeus Mozart, Tomáš Pilař
14:00
-
14:45
21
úterý
činohra
Agatha Christie
19:00
-
21:00
V5
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
V10
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
S4
činohra
Patricia Highsmith
10:00
-
12:15
zadáno
balet
Pēteris Vasks / Libor Vaculík
19:00
-
20:20
naposledy
opera
Ralph Benatzky
19:00
-
21:10
22
středa
činohra
Agatha Christie
11:00
-
13:00
S1
zadáno
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:30
V5
opera
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
V14
balet
Jan Kučera
KMD14 19
činohra
Nikolaj Penev, Dimitar Sabov
19:00
-
21:30
S3
naposledy
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
N14
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
N7
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
10:00
-
10:45
zadáno
balet
Franz Liszt, Johann Sebastian Bach, Richard Ševčík
11:00
-
12:30
zadáno
balet
Franz Liszt, Johann Sebastian Bach, Richard Ševčík
19:00
-
20:30
23
čtvrtek
činohra
Nikolaj P. Penev
19:00
-
21:15
V2
balet
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
V11
Světové hvězdy baletu v Plzni!
19:00
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
N11
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
N8
opera
Arthur Honegger
20:00
-
21:30
N14
opera
Jiří Teml; libreto Eliška Hrubá Toperczerová, Jan Tůma
10:00
-
10:50
zadáno
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
24
pátek
činohra
Klaus Mann
19:00
-
21:30
V7
opera
Antonín Dvořák
19:00
-
22:00
V12
V hlavní roli Natasha Kusch
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
muzikál
Zdenek Merta / Stanislav Moša
13:00
-
15:00
balet
Georges Bizet - Rodion Shchedrin
19:00
-
21:00
N11
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
zadáno
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
naposledy
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
10:00
-
10:45
zadáno
opera
Bedřich Smetana
17:00
-
18:00
J1
25
sobota
Vstupenky v pokladnách DJKT
10:30
-
11:30
Matiné
činohra
Friedrich Schiller
19:00
-
21:00
S6
balet
Alexandr Konstantinovič Glazunov
19:00
-
21:20
činohra
Anton Pavlovič Čechov
19:00
-
22:00
naposledy
muzikál
Zdenek Merta / Stanislav Moša
13:00
-
15:00
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
16:00
-
18:30
Z
muzikál
Hudba a písně Cole Porter; Na téma P. G. Wodehouse & Guye Boltona a Howarda Lindsaye & Russela Crouse; Nové zpracování T
19:00
-
21:45
PS2
činohra
K. Krpata / K. Steklý / K. Špičková
19:00
-
21:10
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
17:00
-
17:45
J1
26
neděle
Vstupenky v prodeji v místě předprodeje a ve večerních pokladnách.
Smyčcové kvarteto v klasicismu
10:30
-
11:30
Matiné
balet
Petr Iljič Čajkovskij
14:00
-
16:30
opera
Luigi Cherubini
19:00
-
21:30
V17
Vstupenky k zakoupení pouze v předprodeji.
Hlasoplet - 15 let
19:00
-
21:30
Baletní sál Nového divadla
Vstupenky k dispozici v pokladnách předprodeje
Baletní ateliér
10:30
-
11:30
muzikál
Zdenek Merta / Stanislav Moša
16:00
-
18:00
Z
18:30 - lektorský úvod
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
19:00
-
21:30
A
premiéra
činohra
Jiránek/ Pacovský/Šebánek/Šrut
14:00
-
15:00
opera
Jiří Teml; libreto Eliška Hrubá Toperczerová, Jan Tůma
17:00
-
18:00
činohra
Marius von Mayenburg
19:00
-
21:00
27
pondělí
činohra
Josef Kajetán Tyl
19:00
-
21:00
V5
pro seniory
muzikál
19:00
-
21:30
muzikál
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:30
balet
17:00
-
18:10
činohra
Eric-Emmanuel Schmitt
19:00
-
20:20
pro seniory
28
úterý
opera
Antonín Dvořák
19:00
-
22:00
V9
18:30 lektorský úvod
Claudio Monteverdi
19:00
-
21:10
V6
činohra
William Shakespeare
19:00
-
21:20
N1
činohra
Ján Šimko a kol.
19:00
-
20:15
29
středa
balet
Petr Iljič Čajkovskij
11:00
-
13:30
S1
zadáno
činohra
Nikolaj P. Penev
19:00
-
21:15
V9
balet
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
V10
Opereta
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
muzikál
19:00
-
21:30
N1
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
N6
činohra
Molière
19:00
-
21:10
balet
Pavel Bořkovec/Johann Sebastian Bach
10:00
-
11:30
zadáno
balet
Pavel Bořkovec/Johann Sebastian Bach
11:30
-
12:30
zadáno
Akce pro veřejnost zdarma.
Setkání před premiérou ... tentokrát Josef
18:00
30
čtvrtek
muzikál
Petr Markov, Jindřich Brabec
19:00
-
21:15
KMD10
činohra
Molière
19:00
-
20:30
S5
18:30 lektorský úvod
Claudio Monteverdi
19:00
-
21:10
V12
Rozsvícení vánočního stromu
16:30
-
17:30
balet
Georges Bizet - Rodion Shchedrin
19:00
-
21:00
N10
opera
Giacomo Puccini
19:00
-
21:45
N7
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
N12
Akce přístupná veřejnosti zdarma
Setkání před premiérou ...tentokrát Chyť mě, jestli na to máš
18:00