CS

web banner univerzal

leden 2000
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1.1.
sobota
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
2.1.
neděle
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:20
V10
muzikál
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:35
S4
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
Enigmatické variace
19:00
-
20:20
zadáno
3.1.
pondělí
balet
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
KMD14
opera
Giuseppe Verdi
19:00
S6
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
S5
muzikál
Michael Kunze / Sylvester Levay
19:00
-
21:45
N4
balet
19:00
-
20:10
4.1.
úterý
Lektorský úvod v 18.30 ve foyer.
Claudio Monteverdi
19:00
-
21:10
S6
muzikál
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:35
N4
muzikál
Michael Kunze / Sylvester Levay
19:00
-
21:45
činohra
J1 17:00
5.1.
středa
balet
Adolph Charles Adam
19:00
-
21:00
V17
muzikál
Michael Kunze / Sylvester Levay
14:00
-
16:45
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
muzikál
Michael Kunze / Sylvester Levay
19:00
-
21:45
činohra
Josef Čapek
14:00
-
14:50
činohra
Josef Čapek
17:00
-
17:50
Změna data představení
6.1.
čtvrtek
opera
Miroslav Kubička
14:00
-
16:00
D
- nehraje se -
činohra
Ján Šimko a kol.
19:00
-
20:15
7.1.
pátek
činohra
Georges Feydeau
19:00
-
21:10
V1
muzikál
Michael Kunze / Sylvester Levay
19:00
-
21:45
N1
- nehraje se -
8.1.
sobota
Změna představení
Jan Kučera
19:00
-
21:00
S3
balet
Adolph Charles Adam
19:00
-
21:00
V2
- nehraje se -
činohra
Jean-Luc Lagarce
19:00
-
20:30
MS
muzikál
Jiří Suchý / Jiří Šlitr
19:00
-
20:30
zadáno
9.1.
neděle
činohra
11:00
-
12:10
zadáno
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:20
V14
činohra
Georges Feydeau
19:00
-
21:10
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
zadáno
opera
Franz Lehár
19:00
-
21:30
S5
- nehraje se -
10.1.
pondělí
opera
Miroslav Kubička
19:00
-
21:00
KMD10
naposledy
muzikál
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00
-
21:00
N7
opera
Franz Lehár
19:00
-
21:30
S2
činohra
Will Eno
19:00
-
21:10
11.1.
úterý
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:20
V12
muzikál
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00
-
21:00
N12
činohra
Karel Čapek
19:00
-
21:15
S8
Náhradní termín za zrušené představení 15. 10.
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
12.1.
středa
opera
Zdeněk Fibich
19:00
-
21:45
S8
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
17:00
-
19:50
balet
Federico García Lorca / Anna Vita
19:00
-
20:00
premiéra
13.1.
čtvrtek
činohra
Agatha Christie
14:00
-
16:00
O1
opera
Ambroise Thomas
16:00
-
18:45
Z
muzikál
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
14:00
-
15:15
muzikál
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
17:00
-
18:15
14.1.
pátek
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
KMD14
- nehraje se -
- nehraje se -
15.1.
sobota
činohra
19:00
-
20:10
V9
činohra
Georges Feydeau
19:00
-
21:10
V14
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
balet
Federico García Lorca / Anna Vita
19:00
-
20:00
16.1.
neděle
činohra
Agatha Christie
11:00
-
13:00
S10
zadáno
balet
Jan Kučera
19:00
-
21:00
V2
opera
Jan Jirásek
19:00
-
20:50
V3
činohra
Karel Čapek
19:00
-
21:15
N7
opera
Bedřich Smetana
17:00
-
18:00
17.1.
pondělí
činohra
Georges Feydeau
19:00
-
21:10
V4
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
opera
Franz Lehár
19:00
-
21:30
N8
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
18.1.
úterý
činohra
19:00
-
20:10
V4
činohra
Agatha Christie
19:00
-
21:00
muzikál
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00
-
21:00
balet
Gabriela Vermelho, Alena Pešková
17:00
premiéra
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
19.1.
středa
činohra
Sofokles
14:00
-
15:40
O1
opera
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
pro seniory
opera
Franz Lehár
14:00
-
16:30
O2
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
S9
- nehraje se -
20.1.
čtvrtek
balet
Jan Kučera
19:00
-
20:30
V17
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
14:00
-
16:45
O2
Foyer Nové scény.
Vstupenky pouze v předprodeji.
Zimní cesta
20:00
-
22:00
VYPRODÁNO
opera
Antonín Dvořák
11:00
-
12:00
činohra
Jean-Luc Lagarce
19:00
-
20:30
21.1.
pátek
činohra
Georges Feydeau
19:00
-
21:10
V9
- nehraje se -
balet
Gabriela Vermelho, Alena Pešková
17:00
22.1.
sobota
činohra
19:00
-
20:10
S7 19:00
činohra
Sofokles
19:00
-
20:40
S4
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
muzikál
Milan Benedikt Karpíšek
10:00
-
11:15
zadáno
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
23.1.
neděle
činohra
Agatha Christie
19:00
-
21:00
KMD10
muzikál
Zdenek Merta / Stanislav Moša
11:00
-
13:00
zadáno
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
balet
17:00
-
18:10
24.1.
pondělí
- nehraje se -
činohra
Molière
19:00
-
21:10
činohra
Karel Čapek
19:00
-
21:15
N12
muzikál
Jiří Suchý / Jiří Šlitr
19:00
-
20:30
25.1.
úterý
činohra
Josef Kajetán Tyl
19:00
-
21:00
S2
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
muzikál
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:35
N8
Lektorský úvod v 18:30 ve foyer
Georges Bizet
19:00
-
22:00
A
premiéra
činohra
J2 17:00
26.1.
středa
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
17:00
-
20:00
Vstupenky pouze v předprodeji
10:30
činohra
Antonín Procházka
16:00
-
18:10
Z
Vstupenky pouze v předprodeji
Foyer Nové scény
20:00
činohra
Josef Čapek
15:00
premiéra
muzikál
Milan Benedikt Karpíšek
15:00
-
16:15
činohra
Josef Čapek
J2 17.00
muzikál
Milan Benedikt Karpíšek
17:00
-
18:15
27.1.
čtvrtek
- nehraje se -
Baletní sál Nového divadla.
Vstupenky pouze v předprodeji.
Baletní ateliér
10:30
-
12:00
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
14:00
-
16:30
činohra
Josef Čapek
11:00
činohra
Josef Čapek
13:00
28.1.
pátek
- nehraje se -
opera
Georges Bizet
19:00
-
22:00
N5
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
29.1.
sobota
opera
Jan Jirásek
19:00
-
20:50
V6
činohra
Lewis Carroll
19:00
-
20:45
KMD10
opera
Ralph Benatzky
19:00
-
21:10
pro seniory
muzikál
Jiří Suchý / Jiří Šlitr
19:00
-
20:30
30.1.
neděle
balet
Jan Kučera
19:00
-
21:00
V6
činohra
Agatha Christie
19:00
-
21:00
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
opera
Georges Bizet
19:00
-
22:00
N3
činohra
MOPED
19:00
-
20:30
pro seniory
balet
Federico García Lorca / Anna Vita
19:00
-
20:00
pro seniory
31.1.
pondělí
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
S5
opera
Jan Jirásek
19:00
-
20:50
V12
činohra
Molière
19:00
-
21:10
N3
muzikál
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
činohra
Will Eno
19:00
-
21:10