CS

web banner univerzal

  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1.1.
sobota
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
2.1.
neděle
- nehraje se -
- nehraje se -
činohra
Božena Němcová
15:00
-
16:00
činohra
Božena Němcová
17:00
-
18:00
3.1.
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
4.1.
úterý
- nehraje se -
muzikál
Alan Jay Lerner / Frederick Loewe
19:00
-
22:00
NS1
činohra
Kryštof Pavelka
19:00
-
20:20
5.1.
středa
činohra
Georges Feydeau
19:00
-
21:10
Z
muzikál
Alan Jay Lerner / Frederick Loewe
19:00
-
22:00
NS2
- nehraje se -
6.1.
čtvrtek
Renata Putzlacher
aneb Cesta plzeňského malíře až k Maorům
VD7 19:00
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
balet
Dustin Klein
19:00
-
20:15
pro seniory
7.1.
pátek
činohra
Karel Steigerwald
19:00
-
21:30
Č
pro seniory
opera
Johann Strauss
19:00
-
21:50
NS4
činohra
Božena Němcová
10:00
-
11:00
zadáno
8.1.
sobota
balet
Ludwig Minkus
19:00
-
21:15
VD5
muzikál
Andrew Lloyd Webber / Don Black / Christopher Hampton
19:00
- nehraje se -
9.1.
neděle
balet
Ludwig Minkus
14:00
-
16:15
OS
muzikál
Andrew Lloyd Webber / Don Black / Christopher Hampton
19:00
činohra
Václav Čtvrtek
15:00
-
16:00
činohra
Václav Čtvrtek
17:00
-
18:00
10.1.
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
11.1.
úterý
- nehraje se -
muzikál
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
K1
- nehraje se -
12.1.
středa
činohra
Luchino Visconti / Nicola Badalucco / Enrico Medioli
19:00
-
21:20
K2
pro seniory
muzikál
Karey Kirkpatrick / John O’Farrell / Wayne Kirkpatrick
19:00
-
22:00
balet
19:00
-
20:10
13.1.
čtvrtek
- nehraje se -
muzikál
Karey Kirkpatrick / John O’Farrell / Wayne Kirkpatrick
19:00
-
22:00
NS3
činohra
David Lindsay-Abaire
19:00
-
20:30
14.1.
pátek
činohra
Luchino Visconti / Nicola Badalucco / Enrico Medioli
19:00
-
21:20
K7
muzikál
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
K8
muzikál
Dalibor Bárta / Václav Bárta st.
10:00
-
11:00
zadáno
15.1.
sobota
Lektorský úvod v 18:30 ve foyer
Christoph Willibald Gluck
P 19:00
premiéra
činohra
Franz Arnold / Ernst Bach
19:00
-
21:10
NS5
- nehraje se -
16.1.
neděle
balet
Ludwig Minkus
19:00
-
21:15
VD6
činohra
Petr Pýcha / Jaroslav Rudiš
NS6 19:00
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
17:00
-
19:50
17.1.
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
18.1.
úterý
balet
Ludwig Minkus
19:00
-
21:15
VD1
muzikál
Michael Kunze / Sylvester Levay
19:00
-
21:45
muzikál
Dalibor Bárta / Václav Bárta st.
10:00
-
11:00
zadáno
19.1.
středa
opera
Leoš Janáček
19:00
-
21:05
H
pro seniory
činohra
Franz Arnold / Ernst Bach
19:00
-
21:10
muzikál
Dalibor Bárta / Václav Bárta st.
10:00
-
11:00
zadáno
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
zadáno
20.1.
čtvrtek
Renata Putzlacher
aneb Cesta plzeňského malíře až k Maorům
VD3 19:00
opera
Georges Bizet
19:00
-
22:00
pro seniory
- nehraje se -
21.1.
pátek
opera
Gioachino Rossini
19:00
-
21:30
K4
muzikál
Michael Kunze / Sylvester Levay
19:00
-
21:45
- nehraje se -
22.1.
sobota
opera
Christoph Willibald Gluck
PV1 19:00
muzikál
Michael Kunze / Sylvester Levay
19:00
-
21:45
K5
- nehraje se -
23.1.
neděle
činohra
Luigi Pirandello
16:00
-
18:15
K6
- nehraje se -
balet
Princezna se zlatou hvězdou
15:00
-
16:35
J1
balet
Princezna se zlatou hvězdou
18:00
-
19:35
24.1.
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
25.1.
úterý
opera
Bedřich Smetana
19:00
-
22:00
- nehraje se -
muzikál
Green Day / Billie Joe Armstrong / Michael Mayer
19:00
-
20:30
26.1.
středa
opera
Leoš Janáček
19:00
-
21:05
VD2
balet
Petr Iljič Čajkovskij / Youri Vámos
19:00
-
21:20
KMD
muzikál
Green Day / Billie Joe Armstrong / Michael Mayer
19:00
-
20:30
27.1.
čtvrtek
Náhradní termín za 14. 11.
Georges Feydeau
19:00
-
21:10
- nehraje se -
- nehraje se -
28.1.
pátek
opera
Christoph Willibald Gluck
VD4 19:00
muzikál
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
zadáno
- nehraje se -
29.1.
sobota
činohra
Karel Steigerwald
19:00
-
21:30
VD5
muzikál
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
zadáno
- nehraje se -
30.1.
neděle
Renata Putzlacher
aneb Cesta plzeňského malíře až k Maorům
D 14:00
muzikál
Elton John / Lee Hall
16:00
-
19:00
S
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
15:00
-
15:45
J3
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
17:00
-
17:45
J4
31.1.
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -