CS

web banner univerzal

prosinec 2020
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1.12.
úterý
- nehraje se -
Náhradní termín pro skupinu N12 za 12. 6. 2020
Michael Kunze / Sylvester Levay
19:00
-
21:45
N12
- nehraje se -
2.12.
středa
opera
Claudio Monteverdi
19:00
-
21:30
V2
balet
Petr Iljič Čajkovskij / Youri Vámos
19:00
-
21:20
N2
- nehraje se -
3.12.
čtvrtek
Náhradní termín za 19. 4. 2020
Agatha Christie
19:00
-
21:00
Náhradní titul za My Fair Lady
19:00
-
21:30
N7
- nehraje se -
4.12.
pátek
balet
Adolph Charles Adam
19:00
-
21:15
V12
Náhradní titul za My Fair Lady
19:00
-
21:30
N4
naposledy
- nehraje se -
5.12.
sobota
Náhradní termín pro skupinu V8 za 5. 6. 2020
Claudio Monteverdi
19:00
-
21:30
OB
Náhradní termín za 21. 6. 2020
Alan Jay Lerner / Frederick Loewe
17:00
činohra
Václav Čtvrtek
17:00
-
18:00
premiéra
6.12.
neděle
Náhradní termín za 26. 4. 2020
Matiné
10:30
-
11:30
Matiné
činohra
Sofokles
14:00
-
15:40
O2
balet
Petr Iljič Čajkovskij / Youri Vámos
19:00
-
21:20
N17
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
15:00
-
15:45
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
17:00
-
17:45
7.12.
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
8.12.
úterý
- nehraje se -
opera
Georges Bizet
19:00
-
22:00
N9
muzikál
Green Day / Billie Joe Armstrong / Michael Mayer
19:00
-
20:50
9.12.
středa
- nehraje se -
opera
Georges Bizet
19:00
-
22:00
N6
muzikál
Green Day / Billie Joe Armstrong / Michael Mayer
19:00
-
20:50
10.12.
čtvrtek
opera
Jan Jirásek
19:00
-
20:50
V11
muzikál
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
S5
činohra
David Lindsay-Abaire
19:00
11.12.
pátek
Náhradní titul za Zkrocení zlé ženy
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
S2
muzikál
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
S6
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
10:00
-
10:45
zadáno
12.12.
sobota
Lektorský úvod v 18.30 ve foyer.
Friedrich Dürrenmatt
P 19:00
premiéra
Náhradní titul pro skupinu S4 za 15. 4. 2020
Elton John / Lee Hall
14:00
-
17:00
S4
muzikál
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
S8
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
17:00
-
17:45
J3
13.12.
neděle
- nehraje se -
Foyer Nové scény
10:30
-
11:30
muzikál
Elton John / Lee Hall
16:00
-
19:00
Z
balet
Gabriela Vermelho, Alena Pešková
14:00
-
15:00
balet
Gabriela Vermelho, Alena Pešková
17:00
-
18:00
14.12.
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
15.12.
úterý
balet
Adolph Charles Adam
19:00
-
21:15
V9
činohra
Karel Čapek
19:00
-
21:15
N5
činohra
Václav Čtvrtek
10:00
-
11:00
zadáno
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
16.12.
středa
balet
Adolph Charles Adam
19:00
-
21:15
V6
Náhradní termín pro skupinu N3 za 4. 6. 2020
Karel Čapek
19:00
-
21:15
N3
muzikál
Jiří Suchý / Jiří Šlitr
19:00
-
20:30
naposledy
17.12.
čtvrtek
činohra
Georges Feydeau
19:00
-
21:10
S7
Náhradní termín pro skupinu S9 za 30. 5. 2020
Franz Lehár
19:00
-
21:30
S9
činohra
Václav Čtvrtek
10:00
-
11:00
zadáno
činohra
Václav Čtvrtek
12:00
-
13:00
zadáno
18.12.
pátek
opera
Jakub Jan Ryba
19:00
premiéra
Náhradní termín pro skupinu KMD14 za 3. 6. 2020
Petr Iljič Čajkovskij / Youri Vámos
19:00
-
21:15
KMD14
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
19.12.
sobota
opera
Bedřich Smetana
19:00
-
22:00
S9
- nehraje se -
Náhradní termín pro skupinu J5 za 14. 6. 2020
Dalibor Bárta / Václav Bárta st.
15:00
-
16:00
J5
Náhradní termín pro skupinu J2 za 13. 6. 2020
Dalibor Bárta / Václav Bárta st.
17:00
-
18:00
J2
20.12.
neděle
činohra
Friedrich Dürrenmatt
19:00
Náhradní termín za 28. 5. 2020
Alan Jay Lerner / Frederick Loewe
19:00
- nehraje se -
21.12.
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
22.12.
úterý
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
23.12.
středa
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
24.12.
čtvrtek
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
25.12.
pátek
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
26.12.
sobota
opera
Jakub Jan Ryba
19:00
činohra
Franz Arnold / Ernst Bach
17:00
balet
17:00
-
18:10
27.12.
neděle
opera
Jakub Jan Ryba
19:00
činohra
Franz Arnold / Ernst Bach
O1 14:00
Náhradní termín pro skupinu S5 za 25. 6. 2020
Franz Arnold / Ernst Bach
S5 19:00
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
15:00
-
15:45
28.12.
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
29.12.
úterý
činohra
Luigi Pirandello
19:00
-
21:15
V1
Náhradní termín pro skupinu N8 za 13. 3. 2020
Georges Bizet
19:00
-
22:00
N8
- nehraje se -
30.12.
středa
Náhradní termín pro skupinu S2 za 13. 3. 2020
Sofokles
19:00
-
20:40
S2
muzikál
Alan Jay Lerner / Frederick Loewe
N14 19:00
- nehraje se -
31.12.
čtvrtek
balet
Jan Kučera
17:00
-
19:00
muzikál
Alan Jay Lerner / Frederick Loewe
17:00
- nehraje se -