CS

web banner univerzal

listopad 2020
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1.11.
neděle
Náhradní termín pro skupinu O2 za 17. 5. 2020
Luigi Pirandello
14:00
-
16:15
O2
Náhradní termín pro skupinu S3 za 17. 11. 2020
Luigi Pirandello
19:00
-
21:15
S3
Náhradní termín za 10. 4. 2020
Jsme muzikál! 70
19:00
-
21:30
balet
Gabriela Vermelho, Alena Pešková
15:00
-
16:00
Náhradní termín za 26. 4. 2020
Gabriela Vermelho, Alena Pešková
17:00
-
18:00
2.11.
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
3.11.
úterý
opera
Jan Jirásek
11:00
-
12:50
zadáno
Náhradní termín pro skupinu KMD14 za 23. 4. 2020
Jan Jirásek
19:00
-
20:50
KMD14
muzikál
Michael Kunze / Sylvester Levay
19:00
-
21:45
N5
- nehraje se -
4.11.
středa
činohra
Luchino Visconti / Nicola Badalucco / Enrico Medioli
19:00
-
21:20
V10
muzikál
Michael Kunze / Sylvester Levay
19:00
-
21:45
N6
- nehraje se -
5.11.
čtvrtek
Náhradní termín pro skupinu V8 za 24. 4. 2020
Jan Jirásek
19:00
-
20:50
V8
muzikál
Michael Kunze / Sylvester Levay
19:00
-
21:45
N11
Akce pro veřejnost zdarma ve foyer Malé scény
Setkání s činohrou na téma...
Králičí Nora
18:00
-
18:45
6.11.
pátek
Lektorský úvod v 18:30 ve foyer
Claudio Monteverdi
19:00
-
21:30
V12
muzikál
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00
-
21:00
S2
Foyer Miroslava Horníčka
Nesmrtelní milenci veronští
Miroslav Horníček opět ve své Plzni
18:00
-
19:00
7.11.
sobota
opera
Leoš Janáček
19:00
pro seniory
Náhradní termín pro skupinu N3 za 7. 5. 2020
Petr Iljič Čajkovskij / Youri Vámos
19:00
-
21:20
OB + N3
činohra
David Lindsay-Abaire
19:00
premiéra
8.11.
neděle
- nehraje se -
Náhradní termín pro skupinu Z za 3. 5. 2020
Georges Bizet
16:00
-
19:00
Z
Náhradní termín za 18. 4. 2020
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
17:00
-
19:50
9.11.
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
10.11.
úterý
- nehraje se -
Náhradní termín pro skupinu N1 za 24. 11. 2020
Petr Iljič Čajkovskij / Youri Vámos
19:00
-
21:20
N1
činohra
Josef Čapek
10:00
-
10:50
zadáno
činohra
David Lindsay-Abaire
19:00
11.11.
středa
Lektorský úvod v 18:30 ve foyer
Náhradní termín pro skupinu V6 za 6. 5. 2020
Claudio Monteverdi
19:00
-
21:30
V6
činohra
Franz Arnold / Erns Bach
S4 19:00
muzikál
Green Day / Billie Joe Armstrong / Michael Mayer
19:00
-
20:50
12.11.
čtvrtek
Náhradní termín pro skupinu V4 za 22. 5. 2020
Jan Jirásek
19:00
-
20:50
V4
Náhradní termín za 16. 4. 2020
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
činohra
Kryštof Pavelka
19:00
-
20:20
13.11.
pátek
činohra
Luchino Visconti / Nicola Badalucco / Enrico Medioli
19:00
-
21:20
V8
Náhradní termín pro skupinu S2 za 17. 4. 2020
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
S2
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
10:00
-
10:45
zadáno
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
12:00
-
12:45
zadáno
14.11.
sobota
balet
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
P
Náhradní termín pro skupinu N11 za 21. 5. a N14 za 25. 3. 2020
Karel Čapek
19:00
-
21:15
N11 + N14
muzikál
Dalibor Bárta / Václav Bárta st.
17:00
-
18:00
J3
15.11.
neděle
Náhradní termín pro skupinu V9 za 21. 4. 2020
Luigi Pirandello
19:00
-
21:15
V17 + V9
Náhradní termín za 29. 3. 2020
Terrence McNally / David Yazbek
14:00
-
17:00
Náhradní termín za 16. 5. 2020
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
15:00
-
15:45
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
17:00
-
17:45
16.11.
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
17.11.
úterý
opera
Bedřich Smetana
19:00
-
22:00
S3
- nehraje se -
balet
19:00
-
20:10
18.11.
středa
Náhradní termín pro skupinu V2 za 20. 5. 2020
Georges Feydeau
19:00
-
21:10
V2
- nehraje se -
Scénické čtení
Nová dramatika No. 1
Tuhle noc bude všechno jinak Roland Schimmelpfennig
19:00
19.11.
čtvrtek
Náhradní termín pro skupinu V14 za 8. 4. 2020
Luigi Pirandello
19:00
-
21:15
V11 + V14
- nehraje se -
Scénické čtení
Nová dramatika No. 1
Tuhle noc bude všechno jinak Roland Schimmelpfennig
10:00
zadáno
Akce pro veřejnost zdarma.
Setkání před premiérou My Fair Lady
18:00
20.11.
pátek
Náhradní termín pro skupinu KMD10 za 29. 5. 2020
Adolph Charles Adam
19:00
-
21:15
KMD10
- nehraje se -
činohra
Will Eno
19:00
-
21:10
21.11.
sobota
opera
Bedřich Smetana
19:00
-
22:00
S8
muzikál
Alan Jay Lerner / Frederick Loewe
19:00
-
20:30
A
premiéra
činohra
David Lindsay-Abaire
19:00
22.11.
neděle
opera
Leoš Janáček
14:00
pro seniory
činohra
Karel Čapek
14:00
-
16:15
O1
Náhradní termín pro skupinu N9 za 28. 4. 2020
Karel Čapek
19:00
-
21:15
N9
Náhradní termín pro skupinu J5 za 26. 4. 2020
Gabriela Vermelho, Alena Pešková
15:00
-
16:00
J5
Náhradní termín pro skupinu J1 za 25. 4. 2020
Gabriela Vermelho, Alena Pešková
17:00
-
18:00
J1
23.11.
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
24.11.
úterý
činohra
Luchino Visconti / Nicola Badalucco / Enrico Medioli
19:00
-
21:20
V5
Náhradní termín pro skupinu N1 za za 21. 4. 2020
Georges Bizet
19:00
-
22:00
N1
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
25.11.
středa
Náhradní termín pro skupinu V8 za 15. 5. 2020
Georges Feydeau
19:00
-
21:10
V6 + V8
Náhradní termín pro skupinu N17 za 22. 3. 2020
Georges Bizet
19:00
-
22:00
N14 + N17
muzikál
Jiří Suchý / Jiří Šlitr
19:00
-
20:30
26.11.
čtvrtek
Lektorský úvod v 18:30 ve foyer
Claudio Monteverdi
19:00
-
21:30
V3
Náhradní termín a titul pro skupinu KMD14 za 14. 5. 2020
Alan Jay Lerner / Frederick Loewe
19:00
-
20:30
KMD14
- nehraje se -
27.11.
pátek
balet
Adolph Charles Adam
19:00
-
21:15
V4
muzikál
Alan Jay Lerner / Frederick Loewe
19:00
-
20:30
- nehraje se -
28.11.
sobota
činohra
Sofokles
19:00
-
20:40
S9
Náhradní termín pro skupinu S4 za 17. 6. 2020
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
14:00
-
16:00
S4
muzikál
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00
-
21:00
naposledy
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
17:00
-
17:45
J1
29.11.
neděle
- nehraje se -
Náhradní termín pro skupinu N17 (21.6.) a N2 (27.5.)
19:00
-
21:30
N17 + N2
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
15:00
-
15:45
J5
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
17:00
-
17:45
J4
30.11.
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -