CS

web banner univerzal

  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1.4.
středa
Zrušeno,
náhradní termín pouze pro V6 1. 10.
Lucchino Visconti / spoluautoři Nicola Badalucco a Enrico Medioli
19:00
V6
Zrušeno
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
11:00
-
13:00
zadáno
Náhradní termín 29. 8.
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00
-
21:00
Zrušeno
Federico García Lorca / Anna Vita
19:00
-
20:00
2.4.
čtvrtek
Zrušeno,
náhradní termín pouze pro V3 27. 8.
Georges Feydeau
19:00
-
21:10
V3
Zrušeno
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
11:00
-
13:00
zadáno
Náhradní termín 27. 8.
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
S5
Scénické čtení - zrušeno
Malina Prześluga – Pustina
10:00
zadáno
Náhradní termín 27. 9. ve 15:00
Jiří Suchý / Jiří Šlitr
19:00
-
20:30
3.4.
pátek
- připravujeme -
Náhradní termín 8. 10.
Franz Lehár
19:00
-
21:30
S6
Náhradní termín 29. 8. od 13:00
Josef Čapek
17:00
-
17:50
4.4.
sobota
Zrušeno, náhradní termín pouze pro OB 21. 8.
Adolph Charles Adam
19:00
-
21:15
OB
Náhradní termín 20. 9.
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00
-
21:00
S9
Náhradní termín 3. 10.
dle Wolfganga Amadea Mozarta
17:00
-
17:45
5.4.
neděle
- připravujeme -
Zrušeno
Lewis Carroll
14:00
-
15:45
D
naposledy
Náhradní termín 4. 10. v 15:00
dle Wolfganga Amadea Mozarta
14:00
-
14:45
Náhradní termín 4. 10.
dle Wolfganga Amadea Mozarta
17:00
-
17:45
6.4.
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
7.4.
úterý
- připravujeme -
Náhradní termín + změna titulu v jednání
Lewis Carroll
11:00
-
12:45
S10
zadáno
Zrušeno
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
Zrušeno
Milan Benedikt Karpíšek
10:00
-
11:15
zadáno
Zrušeno
Milan Benedikt Karpíšek
12:00
-
13:15
zadáno
8.4.
středa
Zrušeno, náhradní termín pouze pro V14 19. 11.
Luigi Pirandello
19:00
-
21:15
V14
Náhradní termín 2. 12.
Petr Iljič Čajkovskij
11:00
S1
zadáno
Náhradní termín 10. 10.
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
N6
Náhradní termín 29. 9.
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
9.4.
čtvrtek
Náhradní termín 10. 10.
Georges Feydeau
19:00
-
21:10
Náhradní termín 19. 9.
Georges Bizet
19:00
-
22:00
N11
- připravujeme -
10.4.
pátek
Náhradní termín 1. 9.
Lucchino Visconti / spoluautoři Nicola Badalucco a Enrico Medioli
19:00
V4
Náhradní termín 1. 11.
19:00
- připravujeme -
11.4.
sobota
Zrušeno
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
Náhradní termín 17. 9.
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
- připravujeme -
12.4.
neděle
Náhradní termín 11. 10.
Matiné
10:30
-
11:30
Matiné
Náhradní titul Carmen v náhradním termínu 8. 11.
Karel Čapek
16:00
-
18:15
Z
- připravujeme -
13.4.
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
14.4.
úterý
- připravujeme -
Náhradní termín 18. 10. ve 14:00
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
S3
Zrušeno
Josef Čapek
10:00
-
10:50
zadáno
Náhradní termín 18. 10. ve 13:00
Josef Čapek
17:00
-
17:50
15.4.
středa
Náhradní termín 3. 9.
Lucchino Visconti / spoluautoři Nicola Badalucco a Enrico Medioli
19:00
V2
Náhradní termín 12. 12. ve 14:00
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
S4
Zrušeno
Josef Čapek
10:00
-
10:50
zadáno
16.4.
čtvrtek
- připravujeme -
Náhradní termín 12. 11.
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
Zrušeno
Will Eno
10:00
-
12:10
zadáno
Náhradní termín 9. 10.
Will Eno
19:00
-
21:10
17.4.
pátek
Zrušeno
Sofokles
19:00
-
20:40
pro seniory
Náhradní termín 13. 11.
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
S2
Zrušeno
MOPED
10:00
-
11:30
zadáno
18.4.
sobota
Náhradní termín 15. 8.
19:00
premiéra
- připravujeme -
Náhradní termín 8. 11.
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
17:00
-
19:50
19.4.
neděle
Náhradní termín 3. 12.
Agatha Christie
19:00
-
21:00
Náhradní termín 30. 8.
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
14:00
-
16:00
O2
Náhradní termín 25. 10.
15:00
-
15:50
20.4.
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
21.4.
úterý
Zrušeno, náhradní termín pouze pro V9 15. 11.
Luigi Pirandello
19:00
-
21:15
V9
Náhradní termín 24. 11.
Georges Bizet
19:00
-
22:00
N1
Náhradní termín 13. 10.
Green Day / Billie Joe Armstrong / Michael Mayer
19:00
22.4.
středa
Zrušeno, náhradní termín pouze pro V10 20. 8.
Claudio Monteverdi
19:00
V10
Náhradní termín 30. 9.
Karel Čapek
19:00
-
21:15
N2
Náhradní termín 14. 10.
Green Day / Billie Joe Armstrong / Michael Mayer
19:00
23.4.
čtvrtek
Náhradní termín 3. 11.
Jan Jirásek
19:00
-
20:50
KMD14
Náhradní termín 13. 1.
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
- připravujeme -
24.4.
pátek
Náhradní termín 5. 11.
Jan Jirásek
19:00
-
20:50
V8
Náhradní termín 2. 10.
Michael Kunze / Sylvester Levay
19:00
-
21:45
N8
Náhradní termín 5. 9. v 15:00
František Hrubín / MOPED
17:00
-
17:50
25.4.
sobota
Zrušeno
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:20
Náhradní termín 22. 8.
Michael Kunze / Sylvester Levay
14:00
-
16:45
Náhradní termín 3. 10.
Michael Kunze / Sylvester Levay
19:00
Náhradní termín 22. 11.
Gabriela Vermelho, Alena Pešková
17:00
-
18:00
J1
26.4.
neděle
Náhradní termín 6. 12.
Matiné
10:30
-
11:30
Matiné
Náhradní termín 16. 8.
Georges Feydeau
19:00
-
21:10
Náhradní termín 24. 6.
Lukáš Ondruš
10:30
-
12:00
Náhradní termín 4. 10. od 14:00
Michael Kunze / Sylvester Levay
19:00
-
21:45
S8
Náhradní termín 22. 11.
Gabriela Vermelho, Alena Pešková
15:00
-
16:00
J5
Náhradní termín 1. 11.
Gabriela Vermelho, Alena Pešková
17:00
-
18:00
27.4.
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
28.4.
úterý
Zrušeno, pouze pro V5 náhradní termín 27. 10.
Claudio Monteverdi
19:00
V5
Zrušeno, náhradní termín pouze pro N9 22. 11.
Karel Čapek
19:00
-
21:15
N9
Zrušeno
dle Wolfganga Amadea Mozarta
10:00
-
10:45
zadáno
29.4.
středa
Náhradní termín 19. 8.
Luigi Pirandello
19:00
-
21:15
S7
Náhradní termín 14. 10.
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
N14
Náhradní termín 21. 10.
Jiří Suchý / Jiří Šlitr
19:00
-
20:30
30.4.
čtvrtek
Zrušeno
Antonín Dvořák
19:00
-
21:00
naposledy
Náhradní termín 9. 1.
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
- připravujeme -