CS

web banner univerzal

duben 2020
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1.4.
středa
činohra
Lucchino Visconti / spoluautoři Nicola Badalucco a Enrico Medioli
19:00
V6
muzikál
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
11:00
-
13:00
zadáno
muzikál
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00
-
21:00
balet
Federico García Lorca / Anna Vita
19:00
-
20:00
2.4.
čtvrtek
činohra
Georges Feydeau
19:00
-
21:10
V3
muzikál
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
11:00
-
13:00
zadáno
balet
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
S5
Scénické čtení
Malina Prześluga – Pustina
10:00
zadáno
Přeloženo z 21. 2.
Jiří Suchý / Jiří Šlitr
19:00
-
20:30
3.4.
pátek
- nehraje se -
opera
Franz Lehár
19:00
-
21:30
S6
činohra
Josef Čapek
17:00
-
17:50
4.4.
sobota
Lektorský úvod v 18.30 ve foyer
Adolph Charles Adam
19:00
-
21:15
OB
muzikál
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00
-
21:00
S9
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
17:00
-
17:45
5.4.
neděle
- nehraje se -
činohra
Lewis Carroll
14:00
-
15:45
D
naposledy
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
14:00
-
14:45
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
17:00
-
17:45
6.4.
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
7.4.
úterý
- nehraje se -
činohra
Lewis Carroll
11:00
-
12:45
S10
zadáno
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
muzikál
Milan Benedikt Karpíšek
10:00
-
11:15
zadáno
muzikál
Milan Benedikt Karpíšek
12:00
-
13:15
zadáno
8.4.
středa
činohra
Luigi Pirandello
19:00
-
21:15
V14
balet
Petr Iljič Čajkovskij
11:00
S1
zadáno
balet
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
N6
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
9.4.
čtvrtek
činohra
Georges Feydeau
19:00
-
21:10
opera
Georges Bizet
19:00
-
22:00
N11
- nehraje se -
10.4.
pátek
činohra
Lucchino Visconti / spoluautoři Nicola Badalucco a Enrico Medioli
19:00
V4
muzikál
19:00
- nehraje se -
11.4.
sobota
balet
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
- nehraje se -
12.4.
neděle
opera
Matiné
10:30
-
11:30
Matiné
činohra
Karel Čapek
16:00
-
18:15
Z
- nehraje se -
13.4.
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
14.4.
úterý
- nehraje se -
muzikál
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
S3
činohra
Josef Čapek
10:00
-
10:50
zadáno
činohra
Josef Čapek
17:00
-
17:50
15.4.
středa
činohra
Lucchino Visconti / spoluautoři Nicola Badalucco a Enrico Medioli
19:00
V2
muzikál
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
S4
činohra
Josef Čapek
10:00
-
10:50
zadáno
16.4.
čtvrtek
- nehraje se -
muzikál
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
činohra
Will Eno
10:00
-
12:10
zadáno
činohra
Will Eno
19:00
-
21:10
17.4.
pátek
činohra
Sofokles
19:00
-
20:40
pro seniory
muzikál
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
S2
činohra
MOPED
10:00
-
11:30
zadáno
18.4.
sobota
Lektorský úvod v 18:30 ve foyer
Korunovace Poppey
19:00
premiéra
- nehraje se -
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
17:00
-
19:50
19.4.
neděle
činohra
Agatha Christie
19:00
-
21:00
muzikál
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
14:00
-
16:00
O2
činohra
15:00
-
15:50
20.4.
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
21.4.
úterý
činohra
Luigi Pirandello
19:00
-
21:15
V9
činohra
Karel Čapek
11:00
-
13:15
zadáno
opera
Georges Bizet
19:00
-
22:00
N1
muzikál
Green Day / Billie Joe Armstrong / Michael Mayer
19:00
22.4.
středa
Lektorský úvod v 18.30 ve foyer
Claudio Monteverdi
19:00
V10
činohra
Karel Čapek
11:00
-
13:15
zadáno
činohra
Karel Čapek
19:00
-
21:15
N2
muzikál
Green Day / Billie Joe Armstrong / Michael Mayer
19:00
23.4.
čtvrtek
opera
Jan Jirásek
19:00
-
20:50
KMD14
činohra
Karel Čapek
11:00
-
13:15
zadáno
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
- nehraje se -
24.4.
pátek
opera
Jan Jirásek
19:00
-
20:50
V8
muzikál
Michael Kunze / Sylvester Levay
19:00
-
21:45
N8
balet
Petr Hora
10:00
-
11:30
zadáno
činohra
František Hrubín / MOPED
17:00
-
17:50
25.4.
sobota
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:20
muzikál
Michael Kunze / Sylvester Levay
14:00
-
16:45
muzikál
Michael Kunze / Sylvester Levay
19:00
balet
Gabriela Vermelho, Alena Pešková
17:00
-
18:00
J1
26.4.
neděle
opera
Matiné
10:30
-
11:30
Matiné
činohra
Georges Feydeau
19:00
-
21:10
Foyer Nové scény
Lukáš Ondruš
10:30
-
12:00
muzikál
Michael Kunze / Sylvester Levay
19:00
-
21:45
S8
balet
Gabriela Vermelho, Alena Pešková
15:00
-
16:00
J5
balet
Gabriela Vermelho, Alena Pešková
17:00
-
18:00
27.4.
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
28.4.
úterý
Lektorský úvod v 18.30 ve foyer
Claudio Monteverdi
19:00
V5
činohra
Karel Čapek
19:00
-
21:15
N9
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
10:00
-
10:45
zadáno
29.4.
středa
Repríza přesunuta z původního termínu 19. 2. 2020
Luigi Pirandello
19:00
-
21:15
S7
balet
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
N14
muzikál
Jiří Suchý / Jiří Šlitr
19:00
-
20:30
30.4.
čtvrtek
opera
Antonín Dvořák
11:00
-
13:00
zadáno
opera
Antonín Dvořák
19:00
-
21:00
naposledy
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
- nehraje se -

Macbeth_web_1100x445_vstupenky.jpg