CS

web banner univerzal

březen 2020
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1.3.
neděle
Foyer Vendelína Budila
Na klavír i čtyřručně – L. Janáček, A. Dvořák
10:30
-
11:30
opera
Jan Jirásek
19:00
-
20:50
V17
balet
Sir Edward Elgar
14:00
-
16:00
O2
činohra
Jiří Antonín Trnka
19:00
-
20:10
naposledy
2.3.
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
3.3.
úterý
činohra
Luigi Pirandello
19:00
-
21:15
V5
opera
Franz Lehár
19:00
-
21:30
S3
- připravujeme -
4.3.
středa
činohra
Georges Feydeau
19:00
-
21:10
V10
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
5.3.
čtvrtek
- připravujeme -
muzikál
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00
-
21:00
S5
činohra
Josef Čapek
17:00
-
17:50
6.3.
pátek
činohra
Luigi Pirandello
19:00
-
21:15
V4
opera
Georges Bizet
19:00
-
22:00
N4
muzikál
Green Day / Billie Joe Armstrong / Michael Mayer
19:00
7.3.
sobota
činohra
19:00
-
20:10
S9
Lektorský úvod v 18:30 ve foyer
Georges Bizet
19:00
-
22:00
OB
pro seniory
muzikál
Green Day / Billie Joe Armstrong / Michael Mayer
15:00
muzikál
Green Day / Billie Joe Armstrong / Michael Mayer
19:00
8.3.
neděle
- připravujeme -
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
balet
Federico García Lorca / Anna Vita
19:00
-
20:00
9.3.
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
10.3.
úterý
- připravujeme -
- připravujeme -
Zrušeno – vstupenky je možné vrátit do 24. 3. 2020
Jiří Suchý / Jiří Šlitr
19:00
-
20:30
11.3.
středa
Zrušeno – vstupenky je možné vrátit do 25. 3. 2020
Adolph Charles Adam
19:00
-
21:15
V14
- připravujeme -
Zrušeno - vstupenky je možné vrátit do 25. 3.
Big band Konzervatoře Plzeň
19:00
12.3.
čtvrtek
Zrušeno – vstupenky je možné vrátit do 26. 3. 2020
Adolph Charles Adam
19:00
-
21:15
V11
Přesunuto na 17. 5. 2020
Výroční koncert muzikálu
19:00
- připravujeme -
13.3.
pátek
Přesunuto na 16. 10. 2020
Sofokles
19:00
-
20:40
S2
Přesunuto na 19. 9. 2020
Georges Bizet
19:00
-
22:00
N8
- připravujeme -
14.3.
sobota
Přesunuto na 19. 9. 2020
Agatha Christie
19:00
-
21:00
Přesunuto na 9. 10. 2020
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
balet
Gabriela Vermelho, Alena Pešková
J2 17:00
15.3.
neděle
- připravujeme -
- připravujeme -
Zrušeno
Will Eno
19:00
-
21:10
16.3.
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
17.3.
úterý
- připravujeme -
- připravujeme -
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
18.3.
středa
- připravujeme -
činohra
Karel Čapek
19:00
-
21:15
N6
muzikál
Milan Benedikt Karpíšek
10:00
-
11:15
zadáno
muzikál
Milan Benedikt Karpíšek
12:00
-
13:15
zadáno
19.3.
čtvrtek
- připravujeme -
muzikál
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
Vstup pro veřejnost zdarma
na téma Soumrak bohů
18:00
20.3.
pátek
balet
Adolph Charles Adam
19:00
-
21:15
V8
muzikál
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
- připravujeme -
21.3.
sobota
Lektorský úvod v 18:30 ve foyer
Lucchino Visconti / Nicola Badalucco a Enrico Medioli
P 19:00
premiéra
muzikál
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
- připravujeme -
22.3.
neděle
JenomPisničkyTour
Vstupenky v prodeji od 19. 1. od 10.00
opera
Georges Bizet
19:00
-
22:00
N17
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
17:00
-
19:50
23.3.
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
24.3.
úterý
činohra
Lucchino Visconti / spoluautoři Nicola Badalucco a Enrico Medioli
V1 19:00
- připravujeme -
činohra
Josef Čapek
10:00
-
10:50
zadáno
25.3.
středa
opera
Jan Jirásek
19:00
-
20:50
V10
činohra
Karel Čapek
19:00
-
21:15
N14
muzikál
Milan Benedikt Karpíšek
10:00
-
11:15
zadáno
muzikál
Milan Benedikt Karpíšek
12:00
-
13:15
zadáno
26.3.
čtvrtek
činohra
19:00
-
20:10
KMD14
- připravujeme -
muzikál
Jiří Suchý / Jiří Šlitr
19:00
-
20:30
27.3.
pátek
činohra
Georges Feydeau
19:00
-
21:10
V12
Výroční muzikálový koncert
19:00
činohra
Josef Čapek
10:00
-
10:50
zadáno
28.3.
sobota
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:20
Lektorský úvod v 18:30 ve foyer
Petr Iljič Čajkovskij
A 19:00
premiéra
činohra
17:00
-
17:50
J3
29.3.
neděle
opera
Antonín Dvořák
14:00
-
16:00
O1
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
14:00
-
17:00
činohra
15:00
-
15:50
J5
činohra
17:00
-
17:50
J4
30.3.
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
31.3.
úterý
činohra
Lucchino Visconti / spoluautoři Nicola Badalucco a Enrico Medioli
S7 19:00
balet
Petr Iljič Čajkovskij
11:00
zadáno
balet
Petr Iljič Čajkovskij
N5 19:00
Scénické čtení
Malina Prześluga – Pustina
19:00

Macbeth_web_1100x445_vstupenky.jpg