CS

web banner univerzal

listopad 2019
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1.11.
pátek
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:20
V4
balet
Sir Edward Elgar
19:00
-
21:00
N4
- připravujeme -
2.11.
sobota
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
S9
činohra
Will Eno
19:00
-
21:10
premiéra
3.11.
neděle
- připravujeme -
činohra
Karel Čapek
19:00
-
21:15
- připravujeme -
4.11.
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
5.11.
úterý
- připravujeme -
činohra
Lewis Carroll
19:00
-
21:00
N9
muzikál
Milan Benedikt Karpíšek
10:00
-
11:15
zadáno
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
6.11.
středa
opera
Antonín Dvořák
19:00
-
21:00
V14
muzikál
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
N14
činohra
Will Eno
19:00
-
21:10
7.11.
čtvrtek
činohra
Sofokles
19:00
-
20:40
V3
muzikál
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
N11
- připravujeme -
8.11.
pátek
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
S8
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
S6
- připravujeme -
9.11.
sobota
opera
Jan Jirásek
19:00
-
20:50
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
činohra
Jiří Antonín Trnka
19:00
-
20:10
10.11.
neděle
opera
Písně a klavírní skladby autorů Pařížské šestky
10:30
-
11:30
foyer
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:20
V17
Vstupenky pouze v předprodeji
Eva Staškovičová
10:30
-
12:00
Foyer
činohra
Lewis Carroll
19:00
-
21:00
N17
pro seniory
činohra
Josef Čapek
11:00
-
11:50
11.11.
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
12.11.
úterý
činohra
Sofokles
19:00
-
20:40
V1
muzikál
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:35
N1
činohra
MOPED
10:00
-
11:30
zadáno
13.11.
středa
činohra
Jean-Luc Lagarce
19:00
-
20:30
V2
muzikál
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00
-
21:00
N6
opera
Bedřich Smetana
10:00
-
11:00
zadáno
opera
Bedřich Smetana
12:00
-
13:00
zadáno
14.11.
čtvrtek
činohra
Agatha Christie
19:00
-
21:00
muzikál
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00
-
21:00
N3
činohra
MOPED
10:00
-
11:30
zadáno
15.11.
pátek
činohra
19:00
-
20:10
V8
Vernisáž výstavy
Sametová revoluce očima divadelníků
Pro veřejnost zdarma 16:30
Foyer
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
S2
- připravujeme -
16.11.
sobota
18.30 - lektorský úvod
Adolph Charles Adam
19:00
-
21:15
premiéra
Technické prohlídky zdarma
Vstupenky pouze v předprodeji
22:30
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
Zážitkové prohlídky divadla
Vstupenky pouze v předprodeji
22:30
opera
Jiří Pauer
14:00
-
14:50
opera
Jiří Pauer
17:00
-
17:50
J1
Zážitkové prohlídky divadla
Vstupenky pouze v předprodeji
22:30
17.11.
neděle
Vzpomínkový večer k výročí sametové revoluce
Vstupné pouze symbolických 30 Kč
20:00
- připravujeme -
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
17:00
-
19:50
18.11.
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
19.11.
úterý
Čtení proběhne ve skladu kulis VD, vstupenky pouze v předprodeji.
19:00
opera
Antonín Dvořák
19:00
-
21:00
V9
- připravujeme -
balet
Antonín Dvořák
10:00
-
11:10
zadáno
balet
Antonín Dvořák
12:00
-
13:10
zadáno
20.11.
středa
opera
Wolfgang Amadeus Mozart
19:00
-
21:40
V10
činohra
Molière
19:00
-
21:10
N2
naposledy
muzikál
Jiří Suchý / Jiří Šlitr
19:00
-
20:30
zadáno
21.11.
čtvrtek
- připravujeme -
muzikál
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
N7
činohra
Ján Šimko a kol.
19:00
-
20:15
22.11.
pátek
opera
Antonín Dvořák
19:00
-
21:00
V12
činohra
Lewis Carroll
19:00
-
21:00
N12
balet
Federico García Lorca / Anna Vita
19:00
-
20:00
23.11.
sobota
balet
Adolph Charles Adam
19:00
-
21:15
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
Zrušeno
Náhradní termín 15.12.
Jiří Pauer
17:00
-
17:50
J3
24.11.
neděle
opera
Antonín Dvořák
14:00
-
16:00
D
Koncert k příležitosti jubilea Pavly Břínkové
Pavla Břínková, Jan Ježek
19:30
činohra
Antonín Procházka
14:00
-
16:10
O2
- připravujeme -
25.11.
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
26.11.
úterý
činohra
Sofokles
19:00
-
20:40
V5
balet
Ch. Chaplin / D. Šostakovič / B. Britten a další
19:00
-
21:15
S3
- připravujeme -
27.11.
středa
opera
Antonín Dvořák
19:00
-
21:00
V6
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
S4
- připravujeme -
28.11.
čtvrtek
opera
Wolfgang Amadeus Mozart
19:00
-
21:40
V11
činohra
Karel Čapek
19:00
-
21:15
S7
Akce pro veřejnost zdarma
Setkání před premiérou ...tentokrát Elisabeth
18:00
29.11.
pátek
Jazz bez hranic
Cadence (CA)
Tutti Voci, Hlasoplet
19:30
foyer
Baletní škola, Dětský sbor, Muzikálové studio, DDD
17:00
činohra
Karel Čapek
19:00
-
21:15
N8
- připravujeme -
30.11.
sobota
opera
Antonín Dvořák
19:00
-
21:00
OB
18.30 - lektorský úvod
VYPRODÁNO
Michael Kunze / Sylvester Levay
19:00
-
21:45
premiéra
činohra
Will Eno
19:00
-
21:10

Macbeth_web_1100x445_vstupenky.jpg