web banner univerzal

  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1.10.
úterý
- nehraje se -
muzikál
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
N5
- nehraje se -
2.10.
středa
opera
Pietro Mascagni
19:00
-
21:20
V2
činohra
Lewis Carroll
11:00
-
13:00
S1
zadáno
činohra
Lewis Carroll
19:00
-
21:00
N6
- nehraje se -
3.10.
čtvrtek
- nehraje se -
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
S5
- nehraje se -
4.10.
pátek
opera
Antonín Dvořák
19:00
-
21:00
V4
muzikál
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
N4
- nehraje se -
5.10.
sobota
balet
Jan Kučera
19:00
-
21:00
OB
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
S9
opera
Jiří Pauer
17:00
-
18:30
6.10.
neděle
opera
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
pro seniory
činohra
Molière
14:00
-
16:10
O1
opera
Jiří Pauer
11:00
-
12:30
7.10.
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
8.10.
úterý
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
S3
činohra
Lewis Carroll
19:00
-
21:00
N1
balet
Federico García Lorca / Anna Vita
19:00
-
20:00
MS
9.10.
středa
činohra
Sofokles
19:00
-
20:40
V14
balet
Sir Edward Elgar
19:00
-
21:00
N14
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
10.10.
čtvrtek
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
KMD10
balet
Sir Edward Elgar
19:00
-
21:00
N7
činohra
Ján Šimko a kol.
19:00
-
20:15
11.10.
pátek
činohra
Sofokles
19:00
-
20:40
V12
muzikál
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:35
S2
balet
17:00
-
18:10
12.10.
sobota
opera
Jan Jirásek
19:00
-
20:30
P
premiéra
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
muzikál
Milan Benedikt Karpíšek
14:00
-
15:15
J4
muzikál
Milan Benedikt Karpíšek
17:00
-
18:15
J3
13.10.
neděle
opera
Jan Jirásek
19:00
-
20:30
- nehraje se -
muzikál
Jiří Suchý / Jiří Šlitr
17:00
-
18:30
muzikál
Jiří Suchý / Jiří Šlitr
17:00
-
18:30
14.10.
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
15.10.
úterý
opera
Pietro Mascagni
19:00
-
21:20
V9
- nehraje se -
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
16.10.
středa
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
S4
- nehraje se -
činohra
Jiří Antonín Trnka
19:00
-
20:10
17.10.
čtvrtek
činohra
Sofokles
19:00
-
20:40
S7
balet
Sir Edward Elgar
19:00
-
21:00
N11
- nehraje se -
18.10.
pátek
balet
Jan Kučera
19:00
-
21:00
V8
činohra
Lewis Carroll
19:00
-
21:00
N8
opera
Jiří Pauer
10:00
-
11:30
zadáno
19.10.
sobota
- nehraje se -
- nehraje se -
balet
17:00
-
18:30
J1
20.10.
neděle
Bílý akát
19:00
-
20:30
balet
Ch. Chaplin / D. Šostakovič / B. Britten a další
14:00
-
16:15
O2
činohra
Josef Čapek
13:00
-
13:50
činohra
Josef Čapek
15:00
-
15:50
21.10.
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
22.10.
úterý
činohra
19:00
-
20:10
V1
opera
Franz Lehár
19:30
-
22:00
N9
- nehraje se -
23.10.
středa
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:40
V6
muzikál
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
KMD14
- nehraje se -
24.10.
čtvrtek
opera
Antonín Dvořák
19:00
-
21:00
V3
muzikál
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:35
N3
- nehraje se -
25.10.
pátek
balet
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
zadáno
muzikál
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00
-
21:00
S8
- nehraje se -
26.10.
sobota
opera
Wolfgang Amadeus Mozart
19:00
-
21:40
činohra
Karel Čapek
19:00
-
20:30
A
premiéra
muzikál
Jiří Suchý / Jiří Šlitr
19:00
-
20:30
muzikál
Jiří Suchý / Jiří Šlitr
19:00
-
20:30
27.10.
neděle
opera
Wolfgang Amadeus Mozart
19:00
-
21:40
V17
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
14:00
-
17:00
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
opera
Bedřich Smetana
11:00
-
12:00
balet
Federico García Lorca / Anna Vita
19:00
-
20:00
28.10.
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
29.10.
úterý
opera
Antonín Dvořák
19:00
-
21:00
V5
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
- nehraje se -
30.10.
středa
činohra
Jean-Luc Lagarce
19:00
-
20:30
V10
balet
Sir Edward Elgar
19:00
-
21:00
N2
- nehraje se -
31.10.
čtvrtek
opera
Pietro Mascagni
19:00
-
21:20
V11
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
zadáno
- nehraje se -