web banner univerzal

červen 2019
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1.6.
sobota
- připravujeme -
muzikál
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:35
S9
činohra
Jiří A. Trnka
19:00
-
20:10
2.6.
neděle
balet
Jan Kučera
14:00
-
16:00
D
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
14:00
-
16:45
O1
opera
Bedřich Smetana
13:00
-
14:00
3.6.
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
4.6.
úterý
opera
Wolfgang Amadeus Mozart
19:00
-
21:40
V9
muzikál
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:35
S3
- připravujeme -
5.6.
středa
činohra
19:00
-
20:10
V10
muzikál
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00
-
21:00
N2
balet
19:00
-
20:15
zadáno
6.6.
čtvrtek
činohra
Jean-Luc Lagarce
19:00
-
20:30
V3
muzikál
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
N3
- připravujeme -
7.6.
pátek
činohra
Sofokles
19:00
-
20:40
V8
muzikál
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
N12
- připravujeme -
8.6.
sobota
Uvádíme s německými titulky
Antonín Dvořák
19:00
-
21:00
P
premiéra
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
činohra
Ján Šimko a kol.
19:00
-
20:15
9.6.
neděle
činohra
Josef Kajetán Tyl
14:00
-
16:00
O2
- připravujeme -
muzikál
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
14:00
-
15:15
muzikál
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
17:00
-
18:15
naposledy
10.6.
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
11.6.
úterý
- připravujeme -
Foyer Nové scény
Vstup pro veřejnost zdarma
Galavečer Literární kavárny
17:00
-
18:30
- připravujeme -
12.6.
středa
činohra
Sofokles
19:00
-
20:40
V2
muzikál
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
N6
- připravujeme -
13.6.
čtvrtek
činohra
Josef Kajetán Tyl
19:00
-
21:00
S5
naposledy
19:00
-
21:20
- připravujeme -
14.6.
pátek
činohra
Sofokles
19:00
-
20:40
V4
- připravujeme -
- připravujeme -
15.6.
sobota
Vystoupení Dětského sboru DJKT
18:00
-
19:30
Náhradní představení za 15. 3.
Molière
19:00
-
21:10
N8
pro seniory
muzikál
Milan Benedikt Karpíšek
17:00
-
18:15
premiéra
16.6.
neděle
Uvádíme s německými titulky
Antonín Dvořák
19:00
-
21:00
V17
činohra
Molière
19:00
-
21:10
N17
- připravujeme -
17.6.
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
18.6.
úterý
opera
Wolfgang Amadeus Mozart
19:00
-
21:40
V5
balet
Sir Edward Elgar
19:00
-
21:00
N5
Festival Na scénu!
JAMU
18:00
-
19:30
19.6.
středa
opera
Pietro Mascagni
19:00
-
21:20
V14
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
KMD10
Festival Na scénu!
Pražská konzervatoř
18:00
-
20:30
20.6.
čtvrtek
balet
Jan Kučera
19:00
-
21:00
V11
muzikál
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:35
KMD14
Festival Na scénu!
Mezinárodní konzervatoř Praha
18:00
-
20:30
21.6.
pátek
činohra
Jean-Luc Lagarce
19:00
-
20:30
V4
- připravujeme -
Festival Na scénu!
Pražská konzervatoř
18:00
-
20:30
22.6.
sobota
Vystoupení Baletní školy DJKT
16:00
-
18:00
Vystoupení Baletní školy DJKT
19:00
-
21:00
Lektorský úvod v 18:30 ve foyer
Lewis Carroll
19:00
-
21:00
A
premiéra
Festival Na scénu!
DJKT
18:00
-
20:00
23.6.
neděle
Naděje pro Michalku
Benefiční večer Petry Parvoničové
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
16:00
-
18:45
Z
Festival Na scénu!
Plzeňská konzervatoř
18:00
-
20:30
24.6.
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
25.6.
úterý
činohra
Jean-Luc Lagarce
19:00
-
20:30
V1
balet
Sergej Prokofjev
10:00
-
12:00
opera
Franz Lehár
19:00
-
21:30
N1
muzikál
Milan Benedikt Karpíšek
10:00
-
11:15
zadáno
26.6.
středa
opera
Pietro Mascagni
19:00
-
21:20
V6
činohra
Lewis Carroll
19:00
-
21:00
S7
- připravujeme -
27.6.
čtvrtek
- připravujeme -
činohra
Lewis Carroll
19:00
-
21:00
N7
- připravujeme -
28.6.
pátek
Noc s operou - Amfiteátr Lochotín
Giuseppe Verdi
20:30
Noc s operou - Amfiteátr Lochotín
Giuseppe Verdi
20:30
Noc s operou - Amfiteátr Lochotín
Giuseppe Verdi
20:30
29.6.
sobota
- připravujeme -
- připravujeme -
muzikál
Milan Benedikt Karpíšek
17:00
-
18:15
J2
30.6.
neděle
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -