web banner univerzal

květen 2019
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1
středa
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
2
čtvrtek
- nehraje se -
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
- nehraje se -
3
pátek
opera
Pietro Mascagni
V8 19:00
- nehraje se -
opera
Antonín Dvořák
10:00
-
11:00
zadáno
4
sobota
činohra
Sofokles
P 19:00
premiéra
balet
Sergej Prokofjev
19:00
-
21:00
- nehraje se -
5
neděle
balet
Alexandr Konstantinovič Glazunov
16:00
-
18:20
Z
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
17:00
-
19:45
- nehraje se -
6
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
7
úterý
činohra
Sofokles
V9 19:00
opera
Franz Lehár
19:00
-
21:30
N5
- nehraje se -
8
středa
opera
Wolfgang Amadeus Mozart
19:00
-
21:40
V2 19:00
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
- nehraje se -
9
čtvrtek
balet
Jan Kučera
19:00
-
21:00
V3
- nehraje se -
Papageno v kouzelném lese
10:00
-
10:45
zadáno
10
pátek
balet
Alexandr Konstantinovič Glazunov
11:00
-
13:20
S1
zadáno
balet
Alexandr Konstantinovič Glazunov
19:00
-
21:20
S2
naposledy
činohra
Molière
19:00
-
21:10
N4
opera
Antonín Dvořák
10:00
-
11:00
11
sobota
- nehraje se -
muzikál
Elton John / Lee Hall
A 19:00
premiéra
opera
Bedřich Smetana
17:00
-
18:00
12
neděle
činohra
19:00
-
20:10
V17
- nehraje se -
- nehraje se -
13
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
14
úterý
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:40
V5
muzikál
Elton John / Lee Hall
N1 19:00
činohra
Josef Čapek
17:00
-
18:00
15
středa
činohra
Sofokles
V10 19:00
muzikál
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00
-
21:00
N14
- nehraje se -
16
čtvrtek
činohra
Josef Kajetán Tyl
19:00
-
21:00
KMD14
muzikál
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:35
N11
balet
Federico García Lorca / Anna Vita
19:00
-
20:00
17
pátek
balet
Jan Kučera
19:00
-
21:00
V4
muzikál
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:35
N12
činohra
MOPED
19:00
-
20:30
18
sobota
opera
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
S9
muzikál
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
14:00
-
15:15
muzikál
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
17:00
-
18:15
19
neděle
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
14:00
-
17:00
O1
- nehraje se -
- nehraje se -
20
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
21
úterý
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:40
V1
balet
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:20
- nehraje se -
22
středa
opera
Wolfgang Amadeus Mozart
19:00
-
21:40
V14
balet
Sir Edward Elgar
19:00
-
21:00
N6 19:00
činohra
Josef Čapek
17:00
-
18:00
23
čtvrtek
ZMĚNA
Jean-Luc Lagarce
19:00
-
20:30
V11
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
opera
Ralph Benatzky
19:00
-
21:10
naposledy
24
pátek
činohra
Josef Kajetán Tyl
19:00
-
21:00
S6
opera
Franz Lehár
19:00
-
21:30
S8
balet
Petr Hora
10:00
-
11:30
zadáno
25
sobota
opera
Wolfgang Amadeus Mozart
19:00
-
21:40
OB
muzikál
Elton John / Lee Hall
14:00
muzikál
Elton John / Lee Hall
19:00
činohra
Josef Čapek
14:00
-
14:50
J4
činohra
Josef Čapek
17:00
-
17:50
J3
26
neděle
- nehraje se -
činohra
Molière
16:00
-
18:10
Z
opera
Bedřich Smetana
13:00
-
14:00
muzikál
Jiří Suchý / Jiří Šlitr
19:00
-
20:30
27
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
28
úterý
- nehraje se -
činohra
Carlo Goldoni
11:00
-
13:15
S10
zadáno
muzikál
Elton John / Lee Hall
N9 19:00
činohra
Ján Šimko a kol.
19:00
-
20:15
29
středa
ZMĚNA
Jean-Luc Lagarce
19:00
-
20:30
V6
balet
Ch. Chaplin / D. Šostakovič / B. Britten a další
19:00
-
21:15
S4
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
30
čtvrtek
balet
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
KMD10
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
S5
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
naposledy
31
pátek
opera
Pietro Mascagni
V12 19:00
balet
Sir Edward Elgar
19:00
-
21:00
N8
muzikál
Jiří Suchý / Jiří Šlitr
19:00
-
20:30

 

 Nabucco_858x246.jpg