web banner univerzal

duben 2019
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
2
úterý
- připravujeme -
činohra
Molière
19:00
-
21:10
N1
muzikál
Jiří Šlitr / Jiří Suchý
19:00
-
20:30
MS
3
středa
činohra
19:00
-
20:10
V6
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
- připravujeme -
4
čtvrtek
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:40
V11
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
činohra
Jiří A. Trnka
19:00
-
20:10
5
pátek
opera
Wolfgang Amadeus Mozart
19:00
-
21:40
V12
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
S2
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
6
sobota
- připravujeme -
- připravujeme -
muzikál
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
14:00
-
15:15
muzikál
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
17:00
-
18:15
7
neděle
opera
10:30
-
11:30
Matiné
Foyer Nové scény. Vstupenky pouze v předprodeji.
Stanislava Topinková Fořtová
10:30
-
12:00
muzikál
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00
-
21:00
N17
ZRUŠENO
Jenom konec světa
Jean-Luc Lagarce
19:00
-
20:30
8
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
9
úterý
ZMĚNA
Jean-Luc Lagarce
19:00
-
20:30
V5
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
KMD14
- připravujeme -
10
středa
činohra
Josef Kajetán Tyl
19:00
-
21:00
S4
Přestavení natáčí Česká televize
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
19:00
-
21:30
naposledy
- připravujeme -
11
čtvrtek
opera
Wolfgang Amadeus Mozart
19:00
-
21:40
V3
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
balet
10:00
-
11:10
zadáno
12
pátek
ZMĚNA
Jean-Luc Lagarce
19:00
-
20:30
V8
Vernisáž k výstavě
Divadlo za oponou
16.30
muzikál
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00
-
21:00
N8
balet
Federico García Lorca / Anna Vita
19:00
-
20:00
pro seniory
13
sobota
Lektorský úvod v 18:30 ve Foyer Vendelína Budila
Pietro Mascagni
19:00
-
21:20
P
premiéra
MLADINA 65 - PSOHLAVCI
16:00
-
17:30
MLADINA 65 - PSOHLAVCI
19:00
-
20:30
- připravujeme -
14
neděle
činohra
Agatha Christie
19:00
-
21:00
balet
Ch. Chaplin / D. Šostakovič / B. Britten a další
14:00
-
16:15
O1
- připravujeme -
15
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
16
úterý
opera
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
S3
muzikál
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00
-
21:00
KMD10
opera
Bedřich Smetana
10:00
-
11:00
zadáno
17
středa
opera
Pietro Mascagni
19:00
-
21:20
V10
činohra
Molière
19:00
-
21:10
N6
opera
Antonín Dvořák
10:00
-
11:00
zadáno
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
18
čtvrtek
činohra
19:00
-
20:10
S5
balet
Edward Elgar
19:00
-
21:00
N3 19:00
muzikál
Jiří Šlitr / Jiří Suchý
19:00
-
20:30
19
pátek
balet
Alexandr Konstantinovič Glazunov
19:00
-
21:20
S6
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
S8
muzikál
Jiří Šlitr / Jiří Suchý
19:00
-
20:30
20
sobota
- připravujeme -
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
naposledy
- připravujeme -
21
neděle
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
22
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
23
úterý
- připravujeme -
muzikál
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:35
N5
činohra
Ján Šimko a kol.
19:00
-
20:15
24
středa
- připravujeme -
muzikál
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:35
N14
balet
Petr Hora
10:00
-
11:30
zadáno
25
čtvrtek
- připravujeme -
Uvádíme s německými titulky
Franz Lehár
19:00
-
21:30
N7
balet
Petr Hora
10:00
-
11:30
zadáno
26
pátek
opera
Wolfgang Amadeus Mozart
19:00
-
21:40
V4
balet
Edward Elgar
19:00
-
21:00
N12
muzikál
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
10:00
-
11:15
zadáno
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
27
sobota
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
činohra
Josef Čapek
17:00
-
17:50
J1
28
neděle
ZMĚNA
Jean-Luc Lagarce
19:00
-
20:30
V17
- připravujeme -
činohra
Josef Čapek
13:00
-
13:50
opera
Ralph Benatzky
19:00
-
21:10
29
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
30
úterý
opera
Pietro Mascagni
19:00
-
21:20
V1
- připravujeme -
činohra
Jiří A. Trnka
19:00
-
20:10
MS