web banner univerzal

březen 2019
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1
pátek
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
S6
Prague Cello Quartet
- připravujeme -
2
sobota
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:40
OB
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
zadáno
činohra
Jiří A. Trnka
19:00
-
20:10
19:00
premiéra
3
neděle
- připravujeme -
- připravujeme -
muzikál
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
14:00
-
15:15
muzikál
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
17:00
-
18:15
4
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
5
úterý
činohra
Alfred Jarry
19:00
-
20:10
V9
- připravujeme -
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
6
středa
opera
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
S4
muzikál
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:35
N6
činohra
Josef Čapek
10:00
-
10:50
zadáno
činohra
Jiří A. Trnka
19:00
-
20:10
19:00
7
čtvrtek
- připravujeme -
činohra
Molière
19:00
-
21:10
N7
balet
Federico García Lorca / Anna Vita
19:00
-
20:00
8
pátek
činohra
19:00
-
20:10
V12
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
- připravujeme -
9
sobota
Lektorský úvod v 18.30 ve foyer.
Wolfgang Amadeus Mozart
19:00
-
21:40
P
premiéra
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
- připravujeme -
10
neděle
- připravujeme -
muzikál
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:35
N17
balet
14:00
-
15:10
11
pondělí
Plzeňská konzervatoř
19:00
- připravujeme -
- připravujeme -
12
úterý
opera
Wolfgang Amadeus Mozart
19:00
-
21:40
V1
muzikál
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00
-
21:00
N1
ZMĚNA
19:00
-
20:30
13
středa
činohra
19:00
-
20:10
V2
Uvádíme s německými titulky
Franz Lehár
19:00
-
21:30
N14
opera
Antonín Dvořák
10:00
-
11:00
zadáno
14
čtvrtek
činohra
19:00
-
20:10
V3
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
- připravujeme -
15
pátek
opera
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
S2
Zrušeno - náhradní termín 15. 6.
Molière
N8
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
16
sobota
činohra
Agatha Christie
19:00
-
21:00
Lektorský úvod v 18:30 ve foyer.
Edward Elgar
19:00
-
21:00
A 19:00
premiéra
Náhradní představení za 3. února
Bedřich Smetana
15:00
-
16:00
opera
Bedřich Smetana
17:00
-
18:00
17
neděle
opera
Zdeněk Fibich
14:00
-
16:45
O1
naposledy
Změna
Edward Elgar
16:00
-
18:10
Z
muzikál
Jiří Šlitr / Jiří Suchý
15:00
-
16:30
muzikál
Jiří Šlitr / Jiří Suchý
19:00
-
20:30
18
pondělí
Plzeňská konzervatoř
19:00
- připravujeme -
- připravujeme -
19
úterý
činohra
Josef Kajetán Tyl
19:00
-
21:00
S3
balet
Edward Elgar
19:00
-
21:00
N9 19:00
činohra
Josef Čapek
10:00
-
10:50
zadáno
20
středa
ZMĚNA
Jean-Luc Lagarce
19:00
-
20:30
V14
Uvádíme s německými titulky
Franz Lehár
19:00
-
21:30
N2
muzikál
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
10:00
-
11:15
zadáno
muzikál
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
12:00
-
13:15
zadáno
21
čtvrtek
balet
Alexandr Konstantinovič Glazunov
19:00
-
21:20
S5
činohra
Carlo Goldoni
11:00
-
13:15
S1
zadáno
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
KMD14
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
22
pátek
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:40
V8
činohra
Molière
11:00
-
13:10
zadáno
muzikál
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:35
S8
- připravujeme -
23
sobota
- připravujeme -
muzikál
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:35
balet
Federico García Lorca / Anna Vita
19:00
-
20:00
24
neděle
Foyer Nové scény.
Vstupenky pouze v předprodeji.
10:30
-
11:30
Matiné
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
14:00
-
17:00
O2
Divadlo Ungelt
Kdokoli může dělat cokoli
Betty McDonaldová / Věra Mašková
19:00
-
21:00
opera
Bedřich Smetana
11:00
-
12:00
ZRUŠENO
Ralph Benatzky
19:00
-
21:10
25
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
26
úterý
balet
Jan Kučera
19:00
-
21:00
V5
muzikál
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00
-
21:00
N5
činohra
MOPED
19:00
-
20:30
27
středa
balet
Jan Kučera
19:00
-
21:00
V10
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
KMD10
- připravujeme -
28
čtvrtek
ZMĚNA
Jean-Luc Lagarce
19:00
-
20:30
S7
Uvádíme s německými titulky
Franz Lehár
19:00
-
21:30
N11
- připravujeme -
29
pátek
- připravujeme -
Uvádíme s německými titulky
Franz Lehár
19:00
-
21:30
N4
- připravujeme -
30
sobota
Hostování baletu Severočeského divadla
Labutí jezero
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
- připravujeme -
31
neděle
- připravujeme -
muzikál
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
14:00
-
16:00
D
- připravujeme -

 

 Nabucco_858x246.jpg