web banner univerzal

únor 2019
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1
pátek
- nehraje se -
muzikál
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:35
S6
- nehraje se -
2
sobota
- nehraje se -
opera
Franz Lehár
A 19:00
premiéra
činohra
Josef Čapek
11:00
činohra
Josef Čapek
13:00
3
neděle
opera
10:30
-
11:30
Matiné
činohra
Josef Kajetán Tyl
16:00
-
18:00
Z
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
14:00
-
17:00
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
opera
Bedřich Smetana
14:00
-
15:00
4
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
5
úterý
opera
Claudio Monteverdi
19:00
-
21:10
S3
18.00 - přednáška s Eugene Chaplinem!
Ch. Chaplin / D. Šostakovič / B. Britten a další
18:00
-
21:15
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
6
středa
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:40
V2
muzikál
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:35
N2
- nehraje se -
7
čtvrtek
- nehraje se -
muzikál
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:35
N7
- nehraje se -
8
pátek
balet
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
muzikál
Tim Rice / Andrew Lloyd Weber
19:00
-
21:00
činohra
Jean-Luc Lagarce
19:00
-
20:30
9
sobota
Lektorský úvod v 18:30 ve foyer.
Alfred Jarry
P 19:00
premiéra
opera
Franz Lehár
OB 19:00
- nehraje se -
10
neděle
opera
Zdeněk Fibich
14:00
-
16:45
O2
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
S8
muzikál
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
14:00
-
15:15
11
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
12
úterý
balet
Jan Kučera
19:00
-
21:00
V9
činohra
Molière
11:00
-
13:10
zadáno
činohra
Molière
19:00
-
21:10
N5
- nehraje se -
13
středa
Švandovo divadlo
Kdo je tady ředitel
20:00
-
21:30
balet
Ch. Chaplin / D. Šostakovič / B. Britten a další
11:00
-
13:15
zadáno
činohra
Molière
19:00
-
21:10
N14
- nehraje se -
14
čtvrtek
činohra
V11 19:00
- nehraje se -
- nehraje se -
15
pátek
činohra
Alfred Jarry
V4 19:00
opera
Ambroise Thomas
19:00
-
21:45
S2
- nehraje se -
16
sobota
balet
Alexandr Konstantinovič Glazunov
19:00
-
21:20
S9
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
Lektorský úvod v 18.30 ve foyer.
Jiří Šlitr / Jiří Suchý
19:00
premiéra
17
neděle
činohra
Josef Kajetán Tyl
14:00
-
16:00
O1
opera
Franz Lehár
N17 19:00
- nehraje se -
18
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
19
úterý
balet
Jan Kučera
19:00
-
21:00
V1
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
KMD14
- nehraje se -
20
středa
činohra
V14 19:0
- nehraje se -
muzikál
Jiří Šlitr / Jiří Suchý
19:00
21
čtvrtek
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
činohra
Molière
19:00
-
21:10
N11
- nehraje se -
22
pátek
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
23
sobota
- nehraje se -
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
- nehraje se -
24
neděle
- nehraje se -
Foyer Nové scény. Vstupenky pouze v předprodeji.
Pavel Režný
10:30
-
12:00
Foyer Nové scény. Vstupenky pouze v předprodeji.
Nocturno DJKT
20:00
-
22:00
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
25
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
26
úterý
- nehraje se -
muzikál
Tim Rice / Andrew Lloyd Weber
19:00
-
21:00
N9
činohra
Ján Šimko a kol.
19:00
-
20:15
27
středa
opera
Claudio Monteverdi
19:00
-
21:10
S4
naposledy
balet
Sergej Prokofjev
19:00
-
21:00
- nehraje se -
28
čtvrtek
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:40
V3
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
- nehraje se -