web banner univerzal

prosinec 2018
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1
sobota
Mit deutschen Übertiteln
Zdeněk Fibich
19:00
-
21:45
OB
Lektorský úvod v 18.30 ve foyer
Tim Rice / Andrew Lloyd Weber
A 19:00
premiéra
balet
17:00
-
18:30
J3
2
neděle
- nehraje se -
činohra
Molière
19:00
- nehraje se -
3
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
4
úterý
- nehraje se -
balet
Ch. Chaplin / D. Šostakovič / B. Britten a další
19:00
-
21:15
N1
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
5
středa
Mit deutschen Übertiteln
Zdeněk Fibich
19:00
-
21:45
V2
balet
Ch. Chaplin / D. Šostakovič / B. Britten a další
19:00
-
21:15
N14
pro seniory
- nehraje se -
6
čtvrtek
balet
Jan Kučera
KMD10 19:0
- nehraje se -
- nehraje se -
7
pátek
opera
Miroslav Kubička
19:00
-
21:30
V4
- nehraje se -
- nehraje se -
8
sobota
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
20:30
- nehraje se -
činohra
Josef Čapek
15:00
premiéra
9
neděle
Vstupenky v pokladnách DJKT.
Na klavír čtyřručně
10:30
-
11:30
činohra
Josef Kajetán Tyl
19:00
-
21:00
V17
- nehraje se -
muzikál
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
13:00
-
14:15
10
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
11
úterý
Lektorský úvod ve foyer v 18.30
Claudio Monteverdi
19:00
-
21:10
V9
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
N5
- nehraje se -
12
středa
balet
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
S4
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
N2
- nehraje se -
13
čtvrtek
Mit deutschen Übertiteln
Zdeněk Fibich
19:00
-
21:45
V3
muzikál
Tim Rice / Andrew Lloyd Weber
19:00
opera
Papageno v kouzelném lese
10:00
zadáno
činohra
MOPED
19:00
-
20:30
14
pátek
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
V8
opera
Ambroise Thomas
19:00
-
21:45
N8
opera
Antonín Dvořák
11:00
-
12:00
zadáno
15
sobota
Lektorský úvod ve foyer v 18.30
P 19:00
premiéra
muzikál
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
14:00
-
16:30
muzikál
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:30
opera
Bedřich Smetana
17:00
-
18:30
J2
16
neděle
Vánoční koncert PDS a jeho hostů
16:00
-
18:00
zadáno
Vánoční koncert PDS a jeho hostů
19:00
-
21:00
zadáno
muzikál
Zdenek Merta / Stanislav Moša
14:00
-
16:00
D
činohra
Josef Čapek
11:00
17
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
18
úterý
činohra
Molière
10:00
-
11:30
zadáno
balet
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
S3
muzikál
Zdenek Merta / Stanislav Moša
11:00
-
13:00
S10
zadáno
muzikál
Zdenek Merta / Stanislav Moša
18:30
-
20:30
N9
naposledy
činohra
Ján Šimko a kol.
19:00
-
20:15
naposledy
19
středa
činohra
Josef Kajetán Tyl
19:00
-
21:00
V6
Hrdý Budžes
19:00
-
22:00
opera
Ralph Benatzky
10:00
-
12:10
zadáno
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
20
čtvrtek
činohra
Molière
19:00
-
20:30
S7
naposledy
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
11:00
-
13:30
zadáno
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
činohra
V žen Karla IV
Moped
10:30
-
11:45
zadáno
balet
17:00
-
18:10
21
pátek
Adventní koncert DJKT
19:00
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
N4
balet
podle F. Kafky / DekkaDancers
10:00
-
11:00
zadáno
balet
podle F. Kafky / DekkaDancers
11:30
-
12:30
zadáno
činohra
Howie a Rookie Lee
19:00
-
20:10
naposledy
22
sobota
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
23
neděle
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
24
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
25
úterý
opera
Miroslav Kubička
19:00
-
21:00
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
- nehraje se -
26
středa
balet
Alexandr Konstantinovič Glazunov
19:00
-
21:20
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
muzikál
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
17:00
-
18:15
27
čtvrtek
Lektorský úvod ve foyer v 18.30
Claudio Monteverdi
19:00
-
21:10
V11
pro seniory
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
N3
opera
Antonín Dvořák
10:00
-
11:00
opera
Antonín Dvořák
11:30
-
12:30
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
28
pátek
činohra
19:00
muzikál
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
19:00
-
21:30
S2
naposledy
- nehraje se -
29
sobota
opera
Giuseppe Verdi
19:00
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
14:00
-
16:30
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
činohra
Jean - Luc Lagarce
19:00
30
neděle
balet
Jan Kučera
19:00
Vstupenky v pokladnách DJKT
Soňa Hanzlíčková Borková
10:30
muzikál
Tim Rice / Andrew Lloyd Weber
19:00
- nehraje se -
31
pondělí
s přípitkem
Jacques Offenbach
15:00
-
17:10
s přípitkem
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
s přípitkem
Antonín Procházka
15:00
-
17:10
s přípitkem
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
- nehraje se -

Banner.jpg