web banner univerzal

listopad 2018
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1
čtvrtek
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:40
muzikál
Zdenek Merta / Stanislav Moša
11:00
-
13:00
S1
zadáno
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
zadáno
- připravujeme -
2
pátek
Mit deutschen Übertiteln
Zdeněk Fibich
19:00
-
21:45
V4
titulky
muzikál
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:30
19:00
zadáno
- připravujeme -
3
sobota
Balet Gala
18:00
opera
Ambroise Thomas
19:00
-
21:45
S8
činohra
Jean-Luc Lagarce
19:00
premiéra
4
neděle
- připravujeme -
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
N17
opera
Bedřich Smetana
14:00
-
15:00
5
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
6
úterý
- připravujeme -
muzikál
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
19:00
-
21:30
S3
činohra
Jean-Luc Lagarce
19:00
7
středa
18:30 lektorský úvod
Claudio Monteverdi
19:00
-
21:10
V14
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
N14
činohra
Ján Šimko a kol.
19:00
-
20:15
8
čtvrtek
činohra
Josef Kajetán Tyl
19:00
-
21:00
V3
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
N11
balet
Petr Hora
10:00
-
11:30
zadáno
opera
Leoš Janáček
19:00
-
20:30
naposledy
9
pátek
činohra
Ödön von Horváth
19:00
-
20:45
V8
naposledy
balet
Ch. Chaplin / D. Šostakovič / B. Britten a další
19:00
-
21:15
N4
muzikál
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
10:00
-
11:15
zadáno
muzikál
12:00
-
13:30
zadáno
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
10
sobota
Vstupenky k zakoupení pouze v předprodeji.
18:00
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
14:00
-
16:45
Živé vysílání pořadu Českého rozhlasu
Tobogán
Vstupenky k zakoupení v pokladnách DJKT.
11:00
Akce pro veřejnost zdarma
Křest foyer a odhalení busty Miroslava Horníčka
16:00
11
neděle
Vstupenky v pokladnách DJKT
10:30
-
11:30
Matiné
balet
Alexandr Konstantinovič Glazunov
14:00
-
16:20
O1
činohra
Molière
19:00
-
21:10
činohra
MOPED
13:00
-
14:30
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
12
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
V hlavní roli Táňa Pauhofová
19:00
13
úterý
Mit deutschen Übertiteln
Zdeněk Fibich
19:00
-
21:45
V9
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
N9
činohra
Tereza Verecká
10:00
-
11:00
zadáno
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
14
středa
POZOR ZMĚNA!
Eric-Emmanuel Schmitt
19:00
-
20:20
V2
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
N6
opera
Antonín Dvořák
10:00
-
11:00
zadáno
opera
Bedřich Smetana
17:00
-
18:00
15
čtvrtek
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
V11
- připravujeme -
opera
Leoš Janáček
10:00
-
11:30
zadáno
Prodej vstupenek pouze v předprodeji.
Eric-Emmanuel Schmitt
19:00
-
20:20
16
pátek
činohra
Molière
19:00
-
20:30
S2
La Putyka: "Up End Down"
19:00
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
17
sobota
Lektorský úvod 18:30
Jan Kučera
P 19:00
premiéra
Vstupenky v prodeji v pokladnách DJKT
21:30
-
00:00
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
15:00
-
17:10
naposledy
Vstupenky v prodeji v pokladnách DJKT
18:00
-
00:00
činohra
Timothée de Fombelle
14:00
-
15:15
naposledy
18
neděle
opera
Miroslav Kubička
19:00
-
21:00
V17
pro seniory
- připravujeme -
muzikál
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
13:00
-
14:15
činohra
Jean-Luc Lagarce
19:00
19
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
20
úterý
opera
Miroslav Kubička
11:00
-
13:00
činohra
Josef Kajetán Tyl
19:00
-
21:00
V1
- připravujeme -
- připravujeme -
21
středa
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
V10
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
S4
opera
Ralph Benatzky
19:00
-
21:10
22
čtvrtek
činohra
Agatha Christie
11:00
-
13:00
S1
zadáno
balet
Jan Kučera
19:00
-
21:00
KMD14
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
N7
- připravujeme -
23
pátek
Světové hvězdy baletu v Plzni!
19:00
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
N8
- připravujeme -
24
sobota
V hlavní roli Natasha Kusch
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
muzikál
Zdenek Merta / Stanislav Moša
13:00
-
15:00
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
naposledy
opera
Bedřich Smetana
17:00
-
18:00
J1
25
neděle
Vstupenky v pokladnách DJKT
10:30
-
11:30
Matiné
činohra
Anton Pavlovič Čechov
19:00
-
22:00
naposledy
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
16:00
-
18:30
Z
- připravujeme -
26
pondělí
Vstupenky k zakoupení pouze v předprodeji.
Hlasoplet - 15 let
19:00
-
21:30
- připravujeme -
- připravujeme -
27
úterý
činohra
Josef Kajetán Tyl
19:00
-
21:00
V5
pro seniory
muzikál
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:30
balet
17:00
-
18:10
28
středa
18:30 lektorský úvod
Claudio Monteverdi
19:00
-
21:10
V6
- připravujeme -
činohra
Ján Šimko a kol.
19:00
-
20:15
29
čtvrtek
Opereta
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
činohra
Molière
19:00
-
21:10
Akce pro veřejnost zdarma.
Setkání před premiérou ... tentokrát Josef
18:00
30
pátek
18:30 lektorský úvod
Claudio Monteverdi
19:00
-
21:10
V12
Akce pro veřejnost zdarma ve foyer.
16:30
-
17:30
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
N12
- připravujeme -