web banner univerzal

září 2018
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1
sobota
- nehraje se -
- nehraje se -
muzikál
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
17:00
-
18:15
2
neděle
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
3
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
4
úterý
18:30 lektorský úvod
Claudio Monteverdi
19:00
-
21:10
V1
- nehraje se -
činohra
MOPED
19:00
-
20:30
MS
5
středa
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
V6
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
N2
- nehraje se -
6
čtvrtek
- nehraje se -
činohra
Karel Krpata / Karel Steklý / Klára Špičková
19:00
-
21:10
S5
- nehraje se -
7
pátek
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
V12
činohra
Karel Krpata / Karel Steklý / Klára Špičková
19:00
-
21:10
N12
8
sobota
- nehraje se -
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
S9
balet
17:00
premiéra
9
neděle
Mit deutschen Übertiteln
Zdeněk Fibich
19:00
-
21:45
V17
balet
Ch. Chaplin / D. Šostakovič / B. Britten a další
19:00
-
21:15
N17
muzikál
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
14:00
-
15:15
muzikál
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
16:00
-
17:15
10
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
11
úterý
- nehraje se -
- nehraje se -
Divadlo J. K. Tyla, Plzeň, CZE
19:00
-
21:50
12
středa
- nehraje se -
SNG DRAMA LJUBLJANA, MESTNO GLEDALIŠČE LJUBLJANSKO, CANKARJEV DOM, Lublaň, SVN
19:00
-
22:00
NAIVNÍ DIVADLO, Liberec, CZE
15:30
-
16:10
NAIVNÍ DIVADLO, Liberec, CZE
17:00
-
17:40
13
čtvrtek
TEATR LUDOWY, Krakov, POL
13:00
-
15:45
TEATR LUDOWY, Krakov, POL
19:00
-
21:45
NÁRODNÍ DIVADLO, Praha, CZE
20:00
-
21:45
ČINOHERNÍ STUDIO, Ústí nad Labem, CZE
13:00
-
14:40
14
pátek
DIVADLO HUSA NA PROVÁZKU, Brno, CZE
16:30
-
19:05
DIVADLO ANDREJA BAGARA, Nitra, SVK
20:00
-
22:50
KOMORNÍ SCÉNA ARÉNA, OSTRAVA, CZE
13:00
-
15:15
15
sobota
OPERA - NÁRODNÍ DIVADLO, Brno, CZE
20:00
-
21:25
- nehraje se -
- nehraje se -
16
neděle
Divadlo J. K. Tyla, Plzeň, CZE
11:00
-
13:30
DIVADLO PROTON, BUDAPEŠŤ, HUN
20:00
-
21:30
LOTYŠSKÉ NÁRODNÍ DIVADLO, Riga, LVA
14:30
-
17:50
17
pondělí
DIVADLO V DLOUHÉ, Praha, CZE
19:00
-
21:30
- nehraje se -
- nehraje se -
18
úterý
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
19
středa
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
20
čtvrtek
DIVADLO UNGELT, Praha, CZE
19:00
-
21:00
- nehraje se -
- nehraje se -
21
pátek
18:30 lektorský úvod
Claudio Monteverdi
19:00
-
21:10
V8
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
N8
činohra
Ján Šimko a kol.
19:00
-
20:15
22
sobota
činohra
Molière
19:00
-
20:30
S8
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
17:00
-
19:45
balet
17:00
J1
23
neděle
muzikál
Petr Markov, Jindřich Brabec
14:00
-
16:30
O2
- nehraje se -
- nehraje se -
24
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
25
úterý
Mit deutschen Übertiteln
Zdeněk Fibich
19:00
-
21:45
V5
činohra
Karel Krpata / Karel Steklý / Klára Špičková
19:00
-
21:10
N9
balet
podle F. Kafky / DekkaDancers
19:00
-
20:00
26
středa
opera
Claudio Monteverdi
19:00
-
20:30
V10
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
N14
- nehraje se -
27
čtvrtek
činohra
Josef Kajetán Tyl
19:00
-
21:00
V11
opera
Ambroise Thomas
19:00
-
21:45
N3
muzikál
Setkání před premiérou
akce pro veřejnost zdarma
18:00
28
pátek
činohra
Agatha Christie
19:00
-
21:00
S6
- nehraje se -
- nehraje se -
29
sobota
- nehraje se -
18:30 lektorský úvod
A 19:00
premiéra
balet
17:00
J2
30
neděle
- nehraje se -
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
zadáno
balet
Petr Hora
14:00
-
15:30