web banner univerzal

květen 2018
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1
úterý
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
2
středa
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
V2
- připravujeme -
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
10:00
-
10:45
naposledy
3
čtvrtek
činohra
Agatha Christie
19:00
-
21:00
- připravujeme -
- připravujeme -
4
pátek
opera
Luigi Cherubini
19:00
-
21:30
S6
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
- připravujeme -
5
sobota
18:30 - lektorský úvod
Josef Kajetán Tyl
19:00
-
21:00
P
premiéra
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
S8
opereta
Ralph Benatzky
19:00
-
21:10
6
neděle
balet
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
činohra
Karel Krpata / Karel Steklý / Klára Špičková
16:00
-
18:10
Z
muzikál
Jana Havlatová
13:00
-
14:00
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
7
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
8
úterý
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
9
středa
činohra
Josef Kajetán Tyl
19:00
-
21:00
S7
balet
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:30
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
10
čtvrtek
balet
Alexandr Konstantinovič Glazunov
19:00
-
21:20
V3
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
KMD10
opera
Leoš Janáček
10:00
zadáno
11
pátek
Deutsche Untertitel
Zdeněk Fibich
19:00
-
21:45
V8
činohra
Karel Krpata / Karel Steklý / Klára Špičková
19:00
-
21:10
N4
opera
Leoš Janáček
10:00
zadáno
Akce pro veřejnost zdarma
Setkání před premiérou ...tentokrát Donaha!
18:00
12
sobota
činohra
Molière
19:00
-
20:30
pro seniory
18:30 - lektorský úvod
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
19:00 A
premiéra
opera
Antonín Dvořák
17:00
-
18:00
13
neděle
činohra
Ödön von Horváth
19:00
-
20:45
V17
balet
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:20
balet
Petr Hora
14:00
-
15:30
14
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
15
úterý
balet
Alexandr Konstantinovič Glazunov
19:00
-
21:20
V5
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
19:00 N1
činohra
Tereza Verecká
10:00
-
11:00
zadáno
16
středa
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
V14
balet
Ch. Chaplin / D. Šostakovič / B. Britten a další
19:00
-
21:15
N6
- připravujeme -
17
čtvrtek
Deutsche Untertitel
Zdeněk Fibich
19:00
-
21:45
V11
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
- připravujeme -
18
pátek
balet
Alexandr Konstantinovič Glazunov
19:00
-
21:20
V4
muzikál
Zdenek Merta / Stanislav Moša
18:30
-
20:30
N12
- připravujeme -
19
sobota
opereta
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
činohra
MOPED
19:00
premiéra
20
neděle
- připravujeme -
opera
Ambroise Thomas
19:00
-
21:45
pro seniory
balet
Petr Hora
13:00
-
14:30
činohra
Marius von Mayenburg
19:00
-
21:00
naposledy
21
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
22
úterý
- připravujeme -
balet
Rachel Portman
19:00
-
21:15
KMD14
muzikál
Jana Havlatová
10:00
-
11:00
zadáno
činohra
Ján Šimko a kol.
19:00
-
20:15
MS
23
středa
činohra
Josef Kajetán Tyl
19:00
-
21:00
V10
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
N14
činohra
Timothée de Fombelle
10:00
-
11:15
zadáno
opereta
Ralph Benatzky
19:00
-
21:10
24
čtvrtek
činohra
Anton Pavlovič Čechov
19:00
-
22:00
muzikál
Zdenek Merta / Stanislav Moša
18:30
-
20:30
N11
- připravujeme -
25
pátek
Deutsche Untertitel
Zdeněk Fibich
19:00
-
21:45
V12
balet
Ch. Chaplin / D. Šostakovič / B. Britten a další
19:00
-
21:15
N8
opera
Antonín Dvořák
10:00
-
11:00
zadáno
činohra
MOPED
19:00
26
sobota
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
OB
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
opera
Antonín Dvořák
17:00
-
18:00
27
neděle
muzikál
Petr Markov, Jindřich Brabec
14:00
-
16:30
O1
činohra
Karel Krpata / Karel Steklý / Klára Špičková
19:00
-
21:10
N17
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
28
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
29
úterý
činohra
Josef Kajetán Tyl
19:00
-
21:00
V9
činohra
Karel Krpata / Karel Steklý / Klára Špičková
11:00
-
13:10
S1
zadáno
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
19:00 N9
- připravujeme -
30
středa
18:30 - lektorský úvod
Alan Hollinghurst
19:00
-
21:30
V6
- připravujeme -
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
31
čtvrtek
činohra
Ödön von Horváth
19:00
-
20:45
S5
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
- připravujeme -

Banner.jpg