web banner univerzal

duben 2018
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1
neděle
činohra
Agatha Christie
19:00
-
21:00
- připravujeme -
muzikál
Jana Havlatová
14:00
-
15:00
muzikál
Jana Havlatová
17:00
-
18:00
2
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
3
úterý
18:30 - lektorský úvod
Alan Hollinghurst
19:00
-
21:30
V5
balet
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:30
opereta
Ralph Benatzky
19:00
-
21:10
MS
4
středa
činohra
Ödön von Horváth
19:00
-
20:45
V6
- připravujeme -
- připravujeme -
5
čtvrtek
činohra
Agatha Christie
19:00
-
21:00
KMD14
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
- připravujeme -
6
pátek
18:30 - lektorský úvod
Ödön von Horváth
19:00
-
20:45
S6
akce přístupná zdarma
s tvůrci a protagonisty Kazimíra a Karolíny
20:45
-
21:15
balet
Rachel Portman
11:00
-
13:15
S1
zadáno
činohra
Tereza Verecká
10:00
-
11:00
zadáno
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
7
sobota
18:30 - lektorský úvod
Zdeněk Fibich
19:00
-
21:45
P
premiéra
- připravujeme -
činohra
Ján Šimko a kol.
19:00
-
20:15
8
neděle
Vstupenky v prodeji pouze na pokladnách DJKT.
Francouzský impresiosmus
10:30
-
11:30
Matiné
18:30 - lektorský úvod
Alan Hollinghurst
19:00
-
21:30
V17
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
14:00
-
16:10
O1
balet
Petr Hora
14:00
-
15:30
9
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
10
úterý
Deutsche Untertitel
Zdeněk Fibich
19:00
-
21:45
V1
činohra
Karel Krpata / Karel Steklý / Klára Špičková
11:00
-
13:10
S10
zadáno
činohra
Karel Krpata / Karel Steklý / Klára Špičková
19:00
-
21:10
N1
balet
Petr Hora
10:00
-
11:30
zadáno
balet
Petr Hora
12:00
-
13:30
zadáno
11
středa
opera
Luigi Cherubini
19:00
-
21:30
S4
balet
Rachel Portman
11:00
-
13:15
zadáno
muzikál
Zdenek Merta / Stanislav Moša
18:30
-
20:30
N14
- připravujeme -
12
čtvrtek
činohra
Agatha Christie
10:00
-
12:00
zadáno
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
V3
opera
Ambroise Thomas
19:00
-
21:45
N11
činohra
Marius von Mayenburg
19:00
-
21:00
13
pátek
18:30 - lektorský úvod
Alan Hollinghurst
19:00
-
21:30
V8
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
N8
opereta
Ralph Benatzky
19:00
-
21:10
14
sobota
činohra
Anton Pavlovič Čechov
19:00
-
22:00
S8
balet
Ch. Chaplin / D. Šostakovič / B. Britten a další
19:00
-
21:15
OB
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
11:00
-
11:45
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
17:00
-
19:50
15
neděle
Vstupenky v prodeji pouze na pokladnách DJKT.
Barokní opera
10:30
-
11:30
Matiné
balet
Petr Iljič Čajkovskij
16:00
-
18:30
Z
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
N17
činohra
Timothée de Fombelle
14:00
-
15:15
16
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
17
úterý
činohra
Molière
19:00
-
20:30
S3
opera
Ambroise Thomas
19:00
-
21:45
N5
balet
podle F. Kafky / DekkaDancers
19:00
-
20:00
18
středa
Deutsche Untertitel
Zdeněk Fibich
19:00
-
21:45
V10
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
KMD10
- připravujeme -
19
čtvrtek
opera
Miroslav Kubička
19:00
-
21:00
V11
balet
Ch. Chaplin, D. Šostakovič, B. Britten a další
19:00
-
21:15
N3
- připravujeme -
20
pátek
balet
Alexandr Konstantinovič Glazunov
19:00
-
21:20
V12
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
S2
opera
Leoš Janáček
10:00
zadáno
21
sobota
opereta
Jacques Offenbach
14:00
-
16:10
English subtitles
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
19:00
-
21:30
opera
Antonín Dvořák
11:00
-
12:00
činohra
Patricia Highsmith
19:00
-
21:15
22
neděle
- připravujeme -
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
14:00
-
16:10
D
- připravujeme -
23
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
24
úterý
- připravujeme -
- připravujeme -
balet
Petr Hora
10:00
-
11:30
zadáno
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
25
středa
opera
Miroslav Kubička
19:00
-
21:00
V14
činohra
Karel Krpata / Karel Steklý / Klára Špičková
19:00
-
21:10
N6
balet
Petr Hora
10:00
-
11:30
zadáno
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
26
čtvrtek
muzikál
Petr Markov, Jindřich Brabec
19:00
-
21:30
S5
opera
Ambroise Thomas
19:00
-
21:45
N7
činohra
Ján Šimko a kol.
19:00
-
20:15
27
pátek
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
V4
balet
Ch. Chaplin / D. Šostakovič / B. Britten a další
19:00
-
21:15
N12
činohra
Tereza Verecká
10:00
-
11:00
zadáno
Vstupenky v prodeji pouze na pokladnách DJKT.
Eric-Emmanuel Schmitt
19:00
-
20:20
28
sobota
opereta
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
S9
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
17:00
-
19:50
29
neděle
opera
Antonín Dvořák
14:00
-
17:00
O2
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
činohra
Timothée de Fombelle
14:00
-
15:15
činohra
Marius von Mayenburg
19:00
-
21:00
pro seniory
30
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -