web banner univerzal

březen 2018
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1
čtvrtek
činohra
Ödön von Horváth
19:00
-
20:45
V11
muzikál
Zdenek Merta / Stanislav Moša
18:30
-
20:30
N7
muzikál
Jana Havlatová
10:00
-
11:00
zadáno
2
pátek
Vstupenky v prodeji pouze na pokladnách DJKT
Divadelní ples
Vstupenky v prodeji pouze na pokladnách DJKT
Divadelní ples
Vstupenky v prodeji pouze na pokladnách DJKT
Divadelní ples
3
sobota
balet
Sergej Prokofjev
19:00
-
21:00
- nehraje se -
činohra
Mark O´Rowe
19:00
-
20:10
4
neděle
- nehraje se -
- nehraje se -
činohra
Jiránek/ Pacovský/Šebánek/Šrut
14:00
-
15:00
naposledy
5
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
6
úterý
činohra
Alan Hollinghurst
19:00 V9
- nehraje se -
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
10:00
-
10:45
zadáno
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
11:30
-
12:15
zadáno
Akce pro veřejnost zdarma
Setkání před premiérou ...tentokrát Šumař na střeše
18:00
7
středa
činohra
Agatha Christie
19:00
-
21:00
S4
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
opera
Antonín Dvořák
10:00
-
11:00
zadáno
8
čtvrtek
činohra
Molière
19:00
-
20:30
KMD14
- nehraje se -
Tajné manželství
Domenico Cimarosa
19:00
9
pátek
balet
Alexandr Konstantinovič Glazunov
19:00
-
21:20
V8
- nehraje se -
činohra
Timothée de Fombelle
10:00
-
11:15
zadáno
10
sobota
18.30 - lektorský úvod
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00 P
premiéra
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
činohra
Marius von Mayenburg
19:00
-
21:00
11
neděle
opera
Antonín Dvořák
14:00
-
17:00
O1
muzikál
Zdenek Merta / Stanislav Moša
18:30
-
21:00
N17
činohra
Timothée de Fombelle
14:00
-
15:15
12
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
13
úterý
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00 V1
činohra
Karel Krpata / Karel Steklý / Klára Špičková
19:00
-
21:10
KMD10
- nehraje se -
14
středa
činohra
Ödön von Horváth
19:00
-
20:45
V2
opera
Ambroise Thomas
19:00 N6
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
15
čtvrtek
opera
Luigi Cherubini
19:00
-
21:30
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
S5
16
pátek
opera
Miroslav Kubička
19:00
-
21:00
V8
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
S6
- nehraje se -
17
sobota
činohra
Anton Pavlovič Čechov
19:00
-
22:00
pro seniory
18:30 - lektorský úvod
Ch. Chaplin, D. Šostakovič, B. Britten a další
19:00 A
premiéra
- nehraje se -
18
neděle
Vstupenky v prodeji pouze na pokladnách DJKT.
Okouzlení muzikálem
10:30
-
11:30
Matiné
činohra
Molière
16:00
-
17:30
Z
- nehraje se -
19
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
20
úterý
činohra
Agatha Christie
19:00
-
21:00
S3
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
11:00
-
13:30
zadáno
balet
Ch. Chaplin, D. Šostakovič, B. Britten a další
19:00 N9
opera
Ralph Benatzky
19:00 MS
21
středa
činohra
Alan Hollinghurst
19:00 V14
opera
Ambroise Thomas
19:00 N2
balet
podle F. Kafky / DekkaDancers
19:00
-
20:00
22
čtvrtek
činohra
Ödön von Horváth
19:00
-
20:45
V3
balet
Ch. Chaplin, D. Šostakovič, B. Britten a další
19:00 N11
- nehraje se -
23
pátek
balet
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
S2
činohra
Karel Krpata / Karel Steklý / Klára Špičková
19:00
-
21:10
N8
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
24
sobota
opera
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
S9
- nehraje se -
činohra
Timothée de Fombelle
17:00
-
18:15
J2
25
neděle
- nehraje se -
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
14:00
-
16:10
O2
činohra
Tereza Verecká
19:00
-
20:00
26
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
27
úterý
- nehraje se -
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
N5
Činoherní studio Ústí nad labem
Lidojedi
Petr Pýcha & Jaroslav Rudiš
19:00
-
20:30
28
středa
balet
Alexandr Konstantinovič Glazunov
19:00
-
21:20
V10
muzikál
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
19:00
-
21:30
- nehraje se -
29
čtvrtek
- nehraje se -
muzikál
Zdenek Merta / Stanislav Moša
18:30
-
20:30
N3
- nehraje se -
30
pátek
činohra
Alan Hollinghurst
19:00 V12
opera
Ambroise Thomas
19:00 N4
- nehraje se -
31
sobota
opera
Miroslav Kubička
19:00
-
21:00
OB
balet
Rachel Portman
13:00
-
15:15
balet
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:20
činohra
Ján Šimko a kol.
19:00
premiéra