web banner univerzal

únor 2018
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1
čtvrtek
balet
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
činohra
Karel Krpata / Karel Steklý / Klára Špičková
19:00
-
21:10
N7
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
2
pátek
činohra
Ödön von Horváth
19:00
-
20:45
V4
opera
Ambroise Thomas
19:00
-
21:45
N12
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
3
sobota
Host - Eva Urbanová
Antonín Dvořák
19:00
-
22:00
balet
Rachel Portman
14:00
-
16:15
činohra
Timothée de Fombelle
17:00
-
18:15
J1
4
neděle
Vstupenky v prodeji pouze na pokladnách DJKT.
Etuda – skladba pouze pro cvičení techniky?
10:30
-
11:30
Matiné
činohra
Agatha Christie
16:00
-
18:00
Z
- připravujeme -
muzikál
Jana Havlatová
13:00
-
14:00
5
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
6
úterý
opera
Miroslav Kubička
19:00
-
21:00
V5
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
N1
balet
podle F. Kafky / DekkaDancers
19:00
-
20:00
7
středa
činohra
Molière
19:00
-
20:30
S4
muzikál
Zdenek Merta / Stanislav Moša
18:30
-
20:30
N2
balet
Petr Hora
10:00
-
11:30
zadáno
8
čtvrtek
činohra
Agatha Christie
19:00
-
21:00
S5
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
N3
- připravujeme -
9
pátek
činohra
Ödön von Horváth
19:00
-
20:45
V12
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
11:00
-
13:10
zadáno
Host - Eva Pilarová
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
- připravujeme -
10
sobota
- připravujeme -
opera
Ambroise Thomas
19:00
-
21:45
OB
činohra
Ivan Vyrypajev
19:00
-
20:15
naposledy
11
neděle
Vstupenky v prodeji pouze na pokladnách DJKT.
Český melodram
10:30
-
11:30
Matiné
balet
Alexandr Konstantinovič Glazunov
19:00
-
21:20
V17
- připravujeme -
opera
Antonín Dvořák
14:00
-
15:00
ZRUŠENO
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
12
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
13
úterý
balet
Alexandr Konstantinovič Glazunov
19:00
-
21:20
V9
muzikál
Zdenek Merta / Stanislav Moša
18:30
-
20:30
N5
činohra
Tereza Verecká
19:00
-
20:00
MS
14
středa
opera
Miroslav Kubička
19:00
-
21:00
V2
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
činohra
Marius von Mayenburg
19:00
-
21:00
15
čtvrtek
opera
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
KMD14
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
11:00
-
13:10
S1
zadáno
- připravujeme -
16
pátek
opera
Luigi Cherubini
19:00
-
21:30
S2
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
N4
- připravujeme -
17
sobota
18:30 - Lektorský úvod
Alan Hollinghurst
19:00
-
21:30
P
premiéra
English subtitles
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
19:00
-
21:30
S9
- připravujeme -
18
neděle
opera
19:00
- připravujeme -
balet
Petr Hora
14:00
-
15:30
19
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
20
úterý
činohra
Alan Hollinghurst
19:00
-
21:30
V1
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
N9
- připravujeme -
21
středa
činohra
Alan Hollinghurst
19:00
-
21:30
S7
muzikál
Zdenek Merta / Stanislav Moša
18:30
-
20:30
N6
- připravujeme -
22
čtvrtek
opera
Miroslav Kubička
19:00
-
21:00
V3
činohra
Karel Krpata / Karel Steklý / Klára Špičková
19:00
-
21:10
N11
- připravujeme -
23
pátek
činohra
Alan Hollinghurst
19:00
-
21:30
V4
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
S6
- připravujeme -
24
sobota
muzikál
Petr Markov, Jindřich Brabec
19:00
-
21:30
S8
balet
Rachel Portman
13:00
-
15:15
pro seniory
opera
Ralph Benatzky
19:00
-
21:10
premiéra
25
neděle
- připravujeme -
činohra
Carlo Goldoni
14:00
-
16:15
O2
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
26
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
27
úterý
- připravujeme -
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
S3
činohra
Jiránek/ Pacovský/Šebánek/Šrut
10:00
-
11:00
zadáno
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
28
středa
balet
Alexandr Konstantinovič Glazunov
19:00
-
21:20
V14
činohra
Karel Krpata / Karel Steklý / Klára Špičková
19:00
-
21:10
N14
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
10:00
-
10:45
zadáno