web banner univerzal

leden 2018
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
2
úterý
- nehraje se -
muzikál
Zdenek Merta / Stanislav Moša
18:30
-
20:30
N1
- nehraje se -
3
středa
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
4
čtvrtek
- nehraje se -
činohra
Karel Krpata / Karel Steklý / Klára Špičková
19:00
-
21:10
N3
- nehraje se -
5
pátek
- nehraje se -
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
N12
- nehraje se -
6
sobota
- nehraje se -
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
18:40 - lektorský úvod
podle F. Kafky / DekkaDancers
19:00
-
20:00
premiéra
7
neděle
- nehraje se -
opera
Giacomo Puccini
14:00
-
16:45
O1
- nehraje se -
8
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
9
úterý
- nehraje se -
- nehraje se -
balet
podle F. Kafky / DekkaDancers
19:00
-
20:00
MS
10
středa
- nehraje se -
činohra
Karel Krpata / Karel Steklý / Klára Špičková
19:00
-
21:10
N2
- nehraje se -
11
čtvrtek
- nehraje se -
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
N7
činohra
Marius von Mayenburg
19:00
-
21:00
12
pátek
- nehraje se -
muzikál
Zdenek Merta / Stanislav Moša
18:30
-
20:30
N4
činohra
Tereza Verecká
19:00
-
20:00
13
sobota
- nehraje se -
balet
Rachel Portman
19:00
-
21:15
muzikál
Jana Havlatová
10:00
-
11:00
14
neděle
- nehraje se -
opera
Giacomo Puccini
16:00
-
18:45
Z
činohra
Timothée de Fombelle
14:00
-
15:15
15
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
16
úterý
- nehraje se -
činohra
Karel Krpata / Karel Steklý / Klára Špičková
19:00
-
21:10
N5
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
17
středa
- nehraje se -
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
zadáno
- nehraje se -
18
čtvrtek
- nehraje se -
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
N11
- nehraje se -
19
pátek
- nehraje se -
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
pro seniory
činohra
Ivan Vyrypajev
19:00
-
20:15
20
sobota
- nehraje se -
18:30 - lektorský úvod
Ambroise Thomas
19:00
-
21:45
A
premiéra
činohra
Timothée de Fombelle
17:00
-
18:15
J3
21
neděle
- nehraje se -
činohra
Carlo Goldoni
14:00
-
16:15
O1
balet
Petr Hora
11:00
-
12:30
balet
podle F. Kafky / DekkaDancers
19:00
-
20:00
22
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
23
úterý
- nehraje se -
opera
Ambroise Thomas
19:00
-
21:45
N9
- nehraje se -
24
středa
- nehraje se -
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
- nehraje se -
25
čtvrtek
- nehraje se -
opera
Giacomo Puccini
19:00
-
21:45
S5
Akce přístupná veřejnosti zdarma
Setkání před premiérou ...tentokrát Sweeney Todd
18:00
26
pátek
- nehraje se -
muzikál
Zdenek Merta / Stanislav Moša
18:30
-
20:30
N8
- nehraje se -
27
sobota
- nehraje se -
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
18:30 - lektorský úvod
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
premiéra
28
neděle
- nehraje se -
opera
Ambroise Thomas
19:00
-
21:45
N17
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
29
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
30
úterý
- nehraje se -
- nehraje se -
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
31
středa
balet
Alexandr Konstantinovič Glazunov
19:00
-
21:20
V6
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
11:00
-
13:10
zadáno
činohra
Mark O´Rowe
19:00
-
20:10