web banner univerzal

květen 2017
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
2
úterý
Antonín Dvořák
19:00
-
22:00
V1
- nehraje se -
- nehraje se -
3
středa
Sergej Prokofjev
19:00
-
21:00
S4
- nehraje se -
Jiří Teml; libreto Eliška Hrubá Toperczerová, Jan Tůma
10:00
-
10:50
zadáno
Mark O´Rowe
19:00
-
20:10
4
čtvrtek
Antonín Dvořák
19:00
-
22:00
KMD10
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
19:00
-
21:30
N11
Pavel Bořkovec/Johann Sebastian Bach
10:00
-
11:00
zadáno
5
pátek
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
V4
19:00
-
21:30
S6
- nehraje se -
6
sobota
18:30 Lektorský úvod
Agatha Christie
19:00
-
21:00
P
premiéra
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:30
Jana Havlatová
17:00
-
18:00
J1
7
neděle
Antonín Dvořák
19:00
-
22:00
V17
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
19:00
-
21:30
Patricia Highsmith
19:00
-
21:15
8
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
9
úterý
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
V5
- nehraje se -
Ivan Vyrypajev
19:00
-
21:00
MS
10
středa
Anton Pavlovič Čechov
19:00
-
22:00
V2
Giacomo Puccini
19:00
-
21:45
N2
Duncan Sheik, Steven Sater
19:00
-
21:00
11
čtvrtek
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
22:10
V11
William Shakespeare
19:00
-
21:20
S5
- nehraje se -
12
pátek
Agatha Christie
19:00
-
21:00
V12
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:20
- nehraje se -
13
sobota
- nehraje se -
18:30 Lektorský úvod
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
A
premiéra
Eric-Emmanuel Schmitt
19:00
-
20:20
14
neděle
Friedrich Schiller
14:00
-
16:00
O2
Bedřich Smetana
19:00
-
22:00
pro seniory
William Shakespeare
19:00
-
21:20
N17
- nehraje se -
15
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
16
úterý
Emmerich Kálmán
19:00
-
21:20
S3
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
- nehraje se -
17
středa
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
22:10
V6
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
- nehraje se -
18
čtvrtek
Agatha Christie
19:00
-
21:00
V3
- nehraje se -
- nehraje se -
19
pátek
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
V8
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
N12
- nehraje se -
20
sobota
Jerry Herman, Michael Stewart
13:00
-
15:00
Sergej Prokofjev
19:00
-
21:00
- nehraje se -
Marius von Mayenburg
19:00
-
21:00
PMS
premiéra
21
neděle
- nehraje se -
Hudba a písně Cole Porter; Na téma P. G. Wodehouse & Guye Boltona a Howarda Lindsaye & Russela Crouse; Nové zpracování T
14:00
-
16:30
O1
- nehraje se -
22
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
23
úterý
- nehraje se -
William Shakespeare
11:00
-
13:20
S10
zadáno
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
N1
Papageno v kouzelném lese
dle Wolfganga Amadea Mozarta
10:00
-
10:45
zadáno
Marius von Mayenburg
19:00
-
21:00
24
středa
Anton Pavlovič Čechov
19:00
-
22:00
V14
Rachel Portman
11:00
-
13:15
zadáno
Rachel Portman
19:00
-
21:15
dle Wolfganga Amadea Mozarta
10:00
-
10:45
zadáno
25
čtvrtek
Molière
19:00
-
20:30
pro seniory
Giacomo Puccini
19:00
-
21:45
KMD14
Dalibor Bárta a Václav Bárta st.
10:00
-
11:00
zadáno
26
pátek
Nikolaj P. Penev
19:00
-
21:00
S2
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
N8
Karel Jaromír Erben
10:00
-
11:00
zadáno
27
sobota
Aram Chačaturjan
19:00
-
21:00
naposledy
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
Jana Havlatová
17:00
-
18:00
J2
28
neděle
Petr Markov, Jindřich Brabec
13:00
-
15:30
Friedrich Schiller
19:00
-
21:00
S8
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:20
Jiránek/ Pacovský/Šebánek/Šrut
14:00
-
15:00
29
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
30
úterý
Agatha Christie
19:00
-
21:00
V9
Giacomo Puccini
19:00
-
21:45
N9
Dalibor Bárta a Václav Bárta st.
10:00
-
11:00
zadáno
31
středa
Anton Pavlovič Čechov
19:00
-
22:00
V10
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
19:00
-
21:30
N14
Pēteris Vasks / Libor Vaculík
19:00
-
20:20