web banner univerzal

květen 2017
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
2
úterý
opera
Antonín Dvořák
19:00
-
22:00
V1
- připravujeme -
- připravujeme -
3
středa
balet
Sergej Prokofjev
19:00
-
21:00
S4
- připravujeme -
opera
Jiří Teml; libreto Eliška Hrubá Toperczerová, Jan Tůma
10:00
-
10:50
zadáno
činohra
Mark O´Rowe
19:00
-
20:10
4
čtvrtek
opera
Antonín Dvořák
19:00
-
22:00
KMD10
muzikál
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
19:00
-
21:30
N11
balet
Pavel Bořkovec/Johann Sebastian Bach
10:00
-
11:00
zadáno
5
pátek
opera
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
V4
muzikál
19:00
-
21:30
S6
- připravujeme -
6
sobota
18:30 Lektorský úvod
Agatha Christie
19:00
-
21:00
P
premiéra
balet
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:30
muzikál
Jana Havlatová
17:00
-
18:00
J1
7
neděle
opera
Antonín Dvořák
19:00
-
22:00
V17
muzikál
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
19:00
-
21:30
činohra
Patricia Highsmith
19:00
-
21:15
8
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
9
úterý
balet
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
V5
- připravujeme -
činohra
Ivan Vyrypajev
19:00
-
20:15
MS
10
středa
činohra
Anton Pavlovič Čechov
19:00
-
22:00
V2
opera
Giacomo Puccini
19:00
-
21:45
N2
muzikál
Duncan Sheik, Steven Sater
19:00
-
21:00
11
čtvrtek
opera
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
22:10
V11
činohra
William Shakespeare
19:00
-
21:20
S5
muzikál
Setkání před premiérou ...tentokrát West Side Story
Pro fanoušky muzikálu DJKT. Vstupenka není nutná.
17:00
-
18:00
12
pátek
činohra
Agatha Christie
19:00
-
21:00
V12
balet
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:20
- připravujeme -
13
sobota
- připravujeme -
18:30 Slavnostní zahájení premiéry
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
A
premiéra
činohra
Eric-Emmanuel Schmitt
19:00
-
20:20
14
neděle
činohra
Friedrich Schiller
14:00
-
16:00
O2
opera
Bedřich Smetana
19:00
-
22:00
naposledy
činohra
William Shakespeare
19:00
-
21:20
N17
- připravujeme -
15
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
16
úterý
opera
Emmerich Kálmán
19:00
-
21:20
S3
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
- připravujeme -
17
středa
opera
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
22:10
V6
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
- připravujeme -
18
čtvrtek
činohra
Agatha Christie
19:00
-
21:00
V3
- připravujeme -
- připravujeme -
19
pátek
opera
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
V8
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
N12
- připravujeme -
20
sobota
muzikál
Jerry Herman, Michael Stewart
13:00
-
15:00
balet
Sergej Prokofjev
19:00
-
21:00
- připravujeme -
činohra
Marius von Mayenburg
19:00
-
21:00
PMS
premiéra
21
neděle
- připravujeme -
muzikál
Hudba a písně Cole Porter; Na téma P. G. Wodehouse & Guye Boltona a Howarda Lindsaye & Russela Crouse; Nové zpracování T
14:00
-
16:30
O1
- připravujeme -
22
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
23
úterý
- připravujeme -
činohra
William Shakespeare
11:00
-
13:20
S10
zadáno
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
N1
opera
Papageno v kouzelném lese
dle Wolfganga Amadea Mozarta
10:00
-
10:45
zadáno
činohra
Marius von Mayenburg
19:00
-
21:00
24
středa
činohra
Anton Pavlovič Čechov
19:00
-
22:00
V14
balet
Rachel Portman
11:00
-
13:15
zadáno
balet
Rachel Portman
19:00
-
21:15
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
10:00
-
10:45
zadáno
25
čtvrtek
činohra
Molière
19:00
-
20:30
pro seniory
opera
Giacomo Puccini
19:00
-
21:45
KMD14
muzikál
Dalibor Bárta a Václav Bárta st.
10:00
-
11:00
zadáno
26
pátek
činohra
Nikolaj P. Penev
19:00
-
21:00
S2
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
N8
činohra
Karel Jaromír Erben
10:00
-
11:00
zadáno
27
sobota
balet
Aram Chačaturjan
19:00
-
21:00
naposledy
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
muzikál
Jana Havlatová
17:00
-
18:00
J2
28
neděle
muzikál
Petr Markov, Jindřich Brabec
13:00
-
15:30
činohra
Friedrich Schiller
19:00
-
21:00
S8
balet
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:20
činohra
Jiránek/ Pacovský/Šebánek/Šrut
14:00
-
15:00
29
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
30
úterý
činohra
Agatha Christie
19:00
-
21:00
V9
opera
Giacomo Puccini
19:00
-
21:45
N9
muzikál
Dalibor Bárta a Václav Bárta st.
10:00
-
11:00
zadáno
31
středa
činohra
Anton Pavlovič Čechov
19:00
-
22:00
V10
muzikál
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
19:00
-
21:30
N14
balet
Pēteris Vasks / Libor Vaculík
19:00
-
20:20