web banner univerzal

duben 2017
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1
sobota
opera
Emmerich Kálmán
19:00
-
21:20
balet
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:20
činohra
Ivan Vyrypajev
19:00
-
20:15
PMS
premiéra
2
neděle
Vstupenky v pokladnách předprodeje, Smetanovy sady 16
Matiné
Kouzelná harfa Dany Suchanové
10:30
-
11:30
muzikál
Jerry Herman, Michael Stewart
19:00
-
21:00
muzikál
Hudba a písně Cole Porter; Na téma P. G. Wodehouse & Guye Boltona a Howarda Lindsaye & Russela Crouse; Nové zpracování T
14:00
-
16:30
O2
- připravujeme -
3
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
4
úterý
činohra
Klaus Mann
19:00
-
21:30
S3
- připravujeme -
činohra
10:00
-
11:10
zadáno
5
středa
činohra
Nikolaj P. Penev
19:00
-
21:15
S4
balet
19:00
-
21:15
N14
muzikál
Dalibor Bárta a Václav Bárta st.
10:00
-
11:00
zadáno
6
čtvrtek
činohra
Anton Pavlovič Čechov
19:00
-
22:00
KMD10
muzikál
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
19:00
-
21:30
N7
muzikál
Dalibor Bárta a Václav Bárta st.
10:00
-
11:00
zadáno
balet
Pēteris Vasks / Libor Vaculík
19:00
-
20:20
7
pátek
činohra
Christoph Klimke
19:00
-
21:00
S6
muzikál
19:00
-
21:30
S8
- připravujeme -
8
sobota
18:30 Lektorský úvod
Antonín Dvořák
19:00
-
22:00
P
premiéra
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
činohra
Mark O´Rowe
19:00
-
20:10
9
neděle
činohra
Friedrich Schiller
16:00
-
18:00
Z
muzikál
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
14:00
-
16:30
muzikál
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
19:00
-
21:30
- připravujeme -
10
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
11
úterý
činohra
Molière
11:00
-
12:30
zadáno
opera
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
V5
činohra
William Shakespeare
19:00
-
21:20
N9
muzikál
Jana Havlatová
10:00
-
11:00
zadáno
12
středa
balet
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
V6
činohra
William Shakespeare
11:00
-
13:20
S1
zadáno
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
N6
opera
Jiří Teml; libreto Eliška Hrubá Toperczerová, Jan Tůma
10:00
-
10:50
zadáno
činohra
Ivan Vyrypajev
19:00
-
20:15
13
čtvrtek
činohra
Anton Pavlovič Čechov
19:00
-
22:00
V3
opera
Giacomo Puccini
19:00
-
21:45
N3
muzikál
Duncan Sheik, Steven Sater
19:00
-
21:00
14
pátek
opera
Antonín Dvořák
19:00
-
22:00
- připravujeme -
- připravujeme -
15
sobota
muzikál
Petr Markov, Jindřich Brabec
19:00
-
21:30
S9
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
- připravujeme -
16
neděle
balet
Aram Chačaturjan
19:00
-
21:00
muzikál
19:00
-
21:15
- připravujeme -
17
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
18
úterý
balet
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
V9
muzikál
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
19:00
-
21:30
N5
činohra
Ivan Vyrypajev
19:00
-
20:15
19
středa
činohra
Molière
19:00
-
20:30
V10
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
N2
opera
Jiří Teml; libreto Eliška Hrubá Toperczerová, Jan Tůma
10:00
-
10:50
zadáno
20
čtvrtek
balet
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
OB
činohra
William Shakespeare
19:00
-
21:20
N11
muzikál
Duncan Sheik, Steven Sater
19:00
-
21:00
21
pátek
činohra
Klaus Mann
19:00
-
21:30
S2
naposledy
opera
Giacomo Puccini
19:00
-
21:45
N4
balet
Pēteris Vasks / Libor Vaculík
19:00
-
20:20
22
sobota
opera
Antonín Dvořák
19:00
-
22:00
muzikál
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
19:00
-
21:30
- připravujeme -
23
neděle
- připravujeme -
balet
13:00
-
15:15
balet
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:30
činohra
Jiránek/ Pacovský/Šebánek/Šrut
14:00
-
15:00
24
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
25
úterý
- připravujeme -
balet
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:30
balet
Pavel Bořkovec/Johann Sebastian Bach
10:00
-
11:00
zadáno
balet
Pavel Bořkovec/Johann Sebastian Bach
11:30
-
12:30
zadáno
26
středa
opera
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
22:10
V14
muzikál
19:00
-
21:30
pro seniory
opera
Papageno v kouzelném lese
dle Wolfganga Amadea Mozarta
10:00
-
10:45
zadáno
činohra
Eric-Emmanuel Schmitt
19:00
-
20:20
27
čtvrtek
opera
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
V11
muzikál
Hudba a písně Cole Porter; Na téma P. G. Wodehouse & Guye Boltona a Howarda Lindsaye & Russela Crouse; Nové zpracování T
19:00
-
21:45
S5
činohra
Patricia Highsmith
19:00
-
21:00
28
pátek
činohra
Molière
19:00
-
20:30
V8
balet
19:00
-
21:15
N12
- připravujeme -
29
sobota
muzikál
Jerry Herman, Michael Stewart
19:00
-
21:00
Mezinárodní den tance
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:20
- připravujeme -
30
neděle
činohra
Friedrich Schiller
14:00
-
16:00
O1
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
činohra
Jiránek/ Pacovský/Šebánek/Šrut
11:00
-
12:00