web banner univerzal

duben 2017
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1
sobota
Emmerich Kálmán
19:00
-
21:20
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:20
Ivan Vyrypajev
19:00
-
20:15
PMS
premiéra
2
neděle
Vstupenky v pokladnách předprodeje, Smetanovy sady 16
Matiné
Kouzelná harfa Dany Suchanové
10:30
-
11:30
Jerry Herman, Michael Stewart
19:00
-
21:00
Hudba a písně Cole Porter; Na téma P. G. Wodehouse & Guye Boltona a Howarda Lindsaye & Russela Crouse; Nové zpracování T
14:00
-
16:30
O2
- nehraje se -
3
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
4
úterý
Klaus Mann
19:00
-
21:30
S3
- nehraje se -
10:00
-
11:10
zadáno
5
středa
Nikolaj P. Penev
19:00
-
21:15
S4
19:00
-
21:15
N14
Dalibor Bárta a Václav Bárta st.
10:00
-
11:00
zadáno
6
čtvrtek
Anton Pavlovič Čechov
19:00
-
22:00
KMD10
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
19:00
-
21:30
N7
Dalibor Bárta a Václav Bárta st.
10:00
-
11:00
zadáno
Pēteris Vasks / Libor Vaculík
19:00
-
20:20
7
pátek
Christoph Klimke
19:00
-
21:00
S6
19:00
-
21:30
S8
- nehraje se -
8
sobota
18:30 Lektorský úvod
Antonín Dvořák
19:00
-
22:00
P
premiéra
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
Mark O´Rowe
19:00
-
20:10
9
neděle
Friedrich Schiller
16:00
-
18:00
Z
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
14:00
-
16:30
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
19:00
-
21:30
- nehraje se -
10
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
11
úterý
Molière
11:00
-
12:30
zadáno
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
V5
William Shakespeare
19:00
-
21:20
N9
zadáno
12
středa
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
V6
William Shakespeare
11:00
-
13:20
S1
zadáno
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
N6
Jiří Teml; libreto Eliška Hrubá Toperczerová, Jan Tůma
10:00
-
10:50
zadáno
Ivan Vyrypajev
19:00
-
20:15
13
čtvrtek
Anton Pavlovič Čechov
19:00
-
22:00
V3
Giacomo Puccini
19:00
-
21:45
N3
Duncan Sheik, Steven Sater
19:00
-
21:00
14
pátek
Antonín Dvořák
19:00
-
22:00
- nehraje se -
- nehraje se -
15
sobota
Petr Markov, Jindřich Brabec
19:00
-
21:30
S9
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
- nehraje se -
16
neděle
Aram Chačaturjan
19:00
-
21:00
19:00
-
21:15
- nehraje se -
17
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
18
úterý
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
V9
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
19:00
-
21:30
N5
Ivan Vyrypajev
19:00
-
20:15
19
středa
Molière
19:00
-
20:30
V10
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
N2
Jiří Teml; libreto Eliška Hrubá Toperczerová, Jan Tůma
10:00
-
10:50
zadáno
20
čtvrtek
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
OB
William Shakespeare
19:00
-
21:20
N11
Duncan Sheik, Steven Sater
19:00
-
21:00
21
pátek
Klaus Mann
19:00
-
21:30
S2
naposledy
Giacomo Puccini
19:00
-
21:45
N4
Pēteris Vasks / Libor Vaculík
19:00
-
20:20
22
sobota
Antonín Dvořák
19:00
-
22:00
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
19:00
-
21:30
- nehraje se -
23
neděle
- nehraje se -
13:00
-
15:15
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:30
Jiránek/ Pacovský/Šebánek/Šrut
14:00
-
15:00
24
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
25
úterý
- nehraje se -
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:30
Pavel Bořkovec/Johann Sebastian Bach
10:00
-
11:00
zadáno
Pavel Bořkovec/Johann Sebastian Bach
11:30
-
12:30
zadáno
26
středa
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
22:10
V14
19:00
-
21:30
pro seniory
Papageno v kouzelném lese
dle Wolfganga Amadea Mozarta
10:00
-
10:45
zadáno
Eric-Emmanuel Schmitt
19:00
-
20:20
27
čtvrtek
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
V11
Hudba a písně Cole Porter; Na téma P. G. Wodehouse & Guye Boltona a Howarda Lindsaye & Russela Crouse; Nové zpracování T
19:00
-
21:45
S5
Patricia Highsmith
19:00
-
21:00
28
pátek
Molière
19:00
-
20:30
V8
19:00
-
21:15
N12
- nehraje se -
29
sobota
Jerry Herman, Michael Stewart
19:00
-
21:00
Mezinárodní den tance
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:20
- nehraje se -
30
neděle
Friedrich Schiller
14:00
-
16:00
O1
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
Jiránek/ Pacovský/Šebánek/Šrut
11:00
-
12:00