web banner univerzal

březen 2017
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1
středa
činohra
Anton Pavlovič Čechov
19:00
-
22:00
S7
balet
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:30
- připravujeme -
2
čtvrtek
muzikál
Jerry Herman, Michael Stewart
19:00
-
21:00
pro seniory
činohra
William Shakespeare
19:00
-
21:20
N7
- připravujeme -
3
pátek
- připravujeme -
muzikál
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
19:00
-
21:30
N4
muzikál
Jana Havlatová
10:00
-
11:00
zadáno
4
sobota
18:30 Lektorský úvod
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
P
premiéra
činohra
William Shakespeare
14:00
-
16:20
muzikál
Duncan Sheik, Steven Sater
19:00
-
21:00
5
neděle
Vstupenky v pokladnách předprodeje, Smetanovy sady 16
Matiné
Sojkovo kvarteto a Štěpán Kos
10:30
-
11:30
opera
Bedřich Smetana
19:00
-
22:00
- připravujeme -
činohra
Mark O´Rowe
19:00
-
20:10
6
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
7
úterý
muzikál
Petr Markov, Jindřich Brabec
11:00
-
13:30
zadáno
opera
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
V1
- připravujeme -
- připravujeme -
8
středa
balet
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
V2
- připravujeme -
činohra
Jiránek/ Pacovský/Šebánek/Šrut
10:00
-
11:00
zadáno
činohra
Patricia Highsmith
19:00
-
21:15
9
čtvrtek
činohra
Nikolaj P. Penev
11:00
-
13:00
zadáno
činohra
Nikolaj P. Penev
19:00
-
21:00
KMD14
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
N11
opera
Jiří Teml; libreto Eliška Hrubá Toperczerová, Jan Tůma
10:00
-
10:50
zadáno
10
pátek
opera
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
22:10
V8
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
S8
muzikál
Duncan Sheik, Steven Sater
11:00
-
13:00
zadáno
11
sobota
činohra
Klaus Mann
19:00
-
21:30
S9
balet
Georges Bizet - Rodion Shchedrin
19:00
-
21:00
- připravujeme -
12
neděle
opera
Giuseppe Verdi
14:00
-
16:45
O1
naposledy
činohra
Antonín Procházka
14:00
-
16:00
O2
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
11:00
-
11:45
Představení k životnímu jubileu Libora Vaculíka
Pēteris Vasks / Libor Vaculík
19:00
-
20:20
13
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
14
úterý
činohra
Molière
19:00
-
20:30
V9
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
N5
- připravujeme -
15
středa
činohra
Anton Pavlovič Čechov
19:00
-
22:00
V6
opera
Giacomo Puccini
19:00
-
21:45
S4
muzikál
Duncan Sheik, Steven Sater
11:00
-
13:00
zadáno
16
čtvrtek
opera
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
OB
- připravujeme -
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
10:00
-
10:45
zadáno
Přijďte na kávu se členy souboru muzikálu DJKT
17:00
-
18:00
činohra
Zuzana Burianová, Tereza Verecká a další
19:00
-
20:10
naposledy
17
pátek
opera
Emmerich Kálmán
19:00
-
21:20
KMD10
činohra
William Shakespeare
19:00
-
21:20
N12
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
10:00
-
11:00
zadáno
18
sobota
muzikál
Petr Markov, Jindřich Brabec
19:00
-
21:30
18:30 Lektorský úvod
19:00
-
21:15
A
premiéra
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
17:00
-
17:45
19
neděle
balet
Sergej Prokofjev
16:00
-
18:00
Z
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
N17
činohra
Mark O´Rowe
19:00
-
20:10
20
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
21
úterý
opera
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
22:10
V5
muzikál
11:00
-
13:30
S1
zadáno
balet
Pavel Bořkovec/Johann Sebastian Bach
10:00
-
11:00
zadáno
22
středa
opera
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
V10
balet
19:00
-
21:15
N2
činohra
Ján Šimko, potomci a pamětníci
19:00
-
20:30
23
čtvrtek
činohra
Anton Pavlovič Čechov
19:00
-
22:00
V11
muzikál
11:00
-
13:30
S10
zadáno
muzikál
19:00
-
21:15
- připravujeme -
24
pátek
opera
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
V12
muzikál
Hudba a písně Cole Porter; Na téma P. G. Wodehouse & Guye Boltona a Howarda Lindsaye & Russela Crouse; Nové zpracování T
19:00
-
21:45
S6
- připravujeme -
25
sobota
balet
Aram Chačaturjan
19:00
-
21:00
- připravujeme -
muzikál
Dalibor Bárta a Václav Bárta st.
17:00
-
18:00
26
neděle
- připravujeme -
muzikál
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
14:00
-
16:30
muzikál
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
19:00
-
21:30
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
14:00
-
14:45
činohra
Patricia Highsmith
19:00
-
21:15
27
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
28
úterý
- připravujeme -
muzikál
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
19:00
-
21:30
N1
činohra
Eric-Emmanuel Schmitt
19:00
-
20:20
29
středa
činohra
Molière
19:00
-
20:30
V14
Slavnostní 50. repríza
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:30
- připravujeme -
30
čtvrtek
činohra
Christoph Klimke
19:00
-
21:00
S5
balet
19:00
-
21:15
N3
- připravujeme -
31
pátek
balet
Sergej Prokofjev
19:00
-
21:00
S2
muzikál
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
19:00
-
21:30
N8
- připravujeme -