web banner univerzal

únor 2017
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1
středa
Molière
19:00
-
20:30
V6
Giacomo Puccini
19:00
-
21:45
N14
- nehraje se -
2
čtvrtek
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
V3
William Shakespeare
19:00
-
21:20
N3
- nehraje se -
3
pátek
Patricia Highsmith
19:00
-
21:15
pro seniory
Giacomo Puccini
19:00
-
21:45
N12
- nehraje se -
4
sobota
Bedřich Smetana
19:00
-
22:00
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
Jana Havlatová
17:00
-
18:00
PJ
premiéra
5
neděle
Giuseppe Verdi
14:00
-
16:45
O2
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
- nehraje se -
6
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
7
úterý
Molière
19:00
-
20:30
V1
Giacomo Puccini
19:00
-
21:45
N1
Pavel Bořkovec/Johann Sebastian Bach
10:00
-
11:00
zadáno
8
středa
Jerry Herman, Michael Stewart
19:00
-
21:00
William Shakespeare
19:00
-
21:20
N6
- nehraje se -
9
čtvrtek
Sergej Prokofjev
19:00
-
21:00
S5
- nehraje se -
Dalibor Bárta a Václav Bárta st.
10:00
-
11:00
zadáno
Pro studenty speciální cena 150 Kč - prodej ve Smetanových sadech 16, nebo v divadelních pokladnách
19:00
-
22:00
10
pátek
Emmerich Kálmán
19:00
-
21:20
S2
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
N8
Vstupenky v pokladnách předprodeje, Smetanovy sady 16
Figaroooo - Konzervatoř Plzeň
19:00
-
20:30
11
sobota
18:30 Lektorský úvod
Anton Pavlovič Čechov
19:00
-
22:00
P
premiéra
Hudba a písně Cole Porter; Na téma P. G. Wodehouse & Guye Boltona a Howarda Lindsaye & Russela Crouse; Nové zpracování T
19:00
-
21:45
S9
Pēteris Vasks
19:00
-
20:20
12
neděle
Matiné
Akordeon známý či neznámý?
10:30
-
11:30
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
V17
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
19:00
-
21:30
N17
dle Wolfganga Amadea Mozarta
14:00
-
14:45
Patricia Highsmith
19:00
-
21:15
13
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
14
úterý
Sergej Prokofjev
19:00
-
21:00
S3
William Shakespeare
19:00
-
21:20
N5
Duncan Sheik, Steven Sater
19:00
-
21:00
15
středa
Molière
19:00
-
20:30
V2
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:30
- nehraje se -
16
čtvrtek
Anton Pavlovič Čechov
19:00
-
22:00
Giacomo Puccini
19:00
-
21:45
N11
- nehraje se -
17
pátek
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
V4
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
N4
Mark O´Rowe
19:00
-
20:10
18
sobota
Nikolaj P. Penev
19:00
-
21:00
19:00
-
21:15
- nehraje se -
19
neděle
- nehraje se -
Antonín Procházka
16:00
-
18:00
Z
20
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
21
úterý
- nehraje se -
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
Jiří Teml; libreto Eliška Hrubá Toperczerová, Jan Tůma
10:00
-
11:00
zadáno
Patricia Highsmith
19:00
-
21:15
22
středa
Friedrich Schiller
19:00
-
21:00
S4
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
19:00
-
21:30
Klára Špičková, Natália Deáková
10:00
-
11:00
zadáno
23
čtvrtek
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
22:10
OB
William Shakespeare
19:00
-
21:20
KMD14
zadáno
24
pátek
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
25
sobota
19:00
-
20:30
19:00
-
21:30
Jiránek/ Pacovský/Šebánek/Šrut
17:00
-
18:00
J3
26
neděle
Petr Markov, Jindřich Brabec
14:00
-
16:30
Carl Maria von Weber
14:00
-
16:45
O1
naposledy
Klára Špičková, Natália Deáková
14:00
-
15:00
naposledy
Eric-Emmanuel Schmitt
19:00
-
20:20
27
pondělí
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
28
úterý
Anton Pavlovič Čechov
19:00
-
22:00
V9
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
19:00
-
21:30
N9
Pēteris Vasks
19:00
-
20:20