web banner univerzal

duben 2016
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1
pátek
činohra
Klaus Mann
19:00
-
21:30
S6
muzikál
Hudba a písně Cole Porter; Na téma P. G. Wodehouse & Guye Boltona a Howarda Lindsaye & Russela Crouse; Nové zpracování T
19:00
-
21:45
N8
- připravujeme -
2
sobota
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:30
P
premiéra
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
- připravujeme -
3
neděle
- připravujeme -
činohra
Nikolaj Penev, Dimitar Sabov
14:00
-
16:30
O1
muzikál
Duncan Sheik, Steven Sater
19:00
-
21:00
4
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
5
úterý
činohra
Friedrich Schiller
19:00
-
21:00
V5
muzikál
Tomáš Svoboda
19:00
-
21:10
N9
- připravujeme -
6
středa
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:30
V14
činohra
Josef Kajetán Tyl
11:00
-
13:20
zadáno
činohra
Josef Kajetán Tyl
19:00
-
21:20
S4
balet
Franz Liszt, Johann Sebastian Bach, Richard Ševčík
19:00
-
20:30
pro seniory
7
čtvrtek
činohra
Friedrich Schiller
19:00
-
21:00
S5
balet
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:30
- připravujeme -
8
pátek
muzikál
19:00
-
21:30
N4
opera
Bedřich Smetana
19:00
-
22:30
S8
- připravujeme -
9
sobota
opera
Oskar Nedbal
19:00
-
21:15
muzikál
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
14:00
-
16:40
muzikál
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
19:00
-
21:40
premiéra
10
neděle
Koncertní matiné
10:30
-
11:30
opera
Giacomo Puccini
19:00
-
21:00
V17
muzikál
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
14:00
-
16:40
O2
- připravujeme -
11
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
12
úterý
- připravujeme -
muzikál
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
11:00
-
13:40
zadáno
opera
Carl Maria von Weber
19:00
-
21:45
N13
13
středa
balet
Sergej Prokofjev
19:00
-
21:00
V2
činohra
Georg Büchner
19:00
-
20:30
N6
opera
Jiří Pauer
10:00
-
11:00
zadáno
14
čtvrtek
- připravujeme -
muzikál
Tomáš Svoboda
19:00
-
21:10
KMD14
balet
Igor Stravinskij
10:00
-
11:10
zadáno
15
pátek
muzikál
19:00
-
21:30
N12
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
S2
činohra
Eric-Emmanuel Schmitt
19:00
-
20:20
16
sobota
opera
Pietro Mascagni, Ruggero Leoncavallo
19:00
-
21:50
naposledy
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
20:30
činohra
Ján Šimko, potomci a pamětníci
19:00
-
20:30
pro seniory
17
neděle
- připravujeme -
muzikál
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
16:00
-
18:40
Z
Konzervatoř Plzeň
Jaroslav Krček
19:00
-
21:30
18
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
19
úterý
opera
Giacomo Puccini
19:00
-
21:00
V1
balet
Georges Bizet - Rodion Shchedrin
19:00
-
21:00
N1
muzikál
Svět kabaret - kabaret svět
19:00
-
20:30
20
středa
balet
Sergej Prokofjev
19:00
-
21:00
V6
muzikál
Peter Stone, Jule Styne, Bob Merrill
19:00
-
21:30
činohra
Klára Špičková, Natália Deáková
10:00
-
11:00
zadáno
21
čtvrtek
muzikál
19:00
-
21:30
N11
balet
Edith - vrabčák z předměstí
19:00
-
21:20
opera
Jiří Teml; libreto Eliška Hrubá Toperczerová, Jan Tůma
10:00
-
11:00
zadáno
22
pátek
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:30
V12
EHMK
19:00
-
21:30
muzikál
Duncan Sheik, Steven Sater
19:00
-
21:00
23
sobota
V prodeji pouze v pokladnách DJKT
19:00
-
21:00
EHMK
19:00
-
21:30
- připravujeme -
24
neděle
opera
Emmerich Kálmán
14:00
-
16:20
EHMK
19:00
-
21:30
- připravujeme -
25
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
26
úterý
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
22:00
S3
balet
Georges Bizet - Rodion Shchedrin
19:00
-
21:00
N5
muzikál
Duncan Sheik, Steven Sater
19:00
-
21:00
MS
27
středa
muzikál
19:00
-
21:30
N2
opera
Carl Maria von Weber
19:00
-
21:45
N14
balet
Dekkadancers
19:00
-
20:40
28
čtvrtek
muzikál
Jerry Herman, Michael Stewart
19:00
-
21:00
V7
balet
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:30
- připravujeme -
29
pátek
činohra
Friedrich Schiller
19:00
-
21:00
V4
balet
19:00
-
21:00
N4
- připravujeme -
30
sobota
činohra
Christoph Klimke
19:00
-
20:30
P
premiéra
muzikál
Hudba a písně Cole Porter; Na téma P. G. Wodehouse & Guye Boltona a Howarda Lindsaye & Russela Crouse; Nové zpracování T
19:00
-
21:45
- připravujeme -