web banner univerzal

prosinec 2000
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1
pátek
opera
Antonín Dvořák
19:00
-
22:00
V4
Mit deutschen Übertiteln
Zdeněk Fibich
19:00
-
21:45
OB
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
N8
Lektorský úvod v 18.30 ve foyer
Tim Rice / Andrew Lloyd Weber
19:00
-
21:00
A
premiéra
balet
17:00
-
18:30
J3
2
sobota
balet
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
18:30 - lektorský úvod
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
A
premiéra
činohra
Molière
19:00
-
21:10
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
17:00
-
17:45
J2
3
neděle
- připravujeme -
O přestávce se uskuteční vernisáž fotografií laureátů Sacharovovy ceny.
Giacomo Puccini
19:00
-
21:45
S8
činohra
Ivan Vyrypajev
19:00
-
20:15
4
pondělí
- připravujeme -
balet
Ch. Chaplin / D. Šostakovič / B. Britten a další
19:00
-
21:15
N1
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
5
úterý
Mit deutschen Übertiteln
Zdeněk Fibich
19:00
-
21:45
V2
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
N5
balet
Ch. Chaplin / D. Šostakovič / B. Britten a další
19:00
-
21:15
N14
pro seniory
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
6
středa
opera
Luigi Cherubini
19:00
-
21:30
V6
balet
Jan Kučera
19:00
-
21:00
KMD10
1. kolo kategorie A (Senior)
6. mezinárodní baletní soutěž Plzeň 2018
18:00
-
21:00
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
N2
- připravujeme -
7
čtvrtek
opera
Antonín Dvořák
19:00
-
22:00
V3
opera
Miroslav Kubička
19:00
-
21:30
V4
1. kolo kategorie B (Junior)
6. mezinárodní baletní soutěž Plzeň 2018
17:00
-
21:00
muzikál
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
19:00
-
21:30
- připravujeme -
8
pátek
činohra
Anton Pavlovič Čechov
19:00
-
22:00
V8
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:40
2. kolo pro obě kategorie
6. mezinárodní baletní soutěž Plzeň 2018
18:00
-
22:00
18:30 - lektorský úvod pod vedením plzeňského historika Davida Růžičky
Giacomo Puccini
19:00
-
21:45
Změna data představení
9
sobota
Vstupenky v pokladnách DJKT.
Na klavír čtyřručně
10:30
-
11:30
opera
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
pro seniory
činohra
Josef Kajetán Tyl
19:00
-
21:00
V17
muzikál
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
14:00
-
16:30
Vyhlášení výsledků a Večer laureátů
6. mezinárodní baletní soutěž Plzeň 2018
18:00
-
22:00
muzikál
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
19:00
-
21:30
naposledy
muzikál
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
13:00
-
14:15
činohra
Timothée de Fombelle
17:00
-
18:15
PJ
premiéra
10
neděle
balet
Petr Iljič Čajkovskij
14:00
-
16:30
O2
činohra
William Shakespeare
14:00
-
16:20
D
naposledy
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
14:00
-
14:45
11
pondělí
Lektorský úvod ve foyer v 18.30
Claudio Monteverdi
19:00
-
21:10
V9
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
N5
- připravujeme -
12
úterý
opera
Luigi Cherubini
19:00
-
21:30
V5
balet
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
S4
balet
Rachel Portman
19:00
-
21:15
N1
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
N2
muzikál
Jana Havlatová
10:00
-
11:00
zadáno
činohra
Tereza Verecká
19:00
-
20:00
13
středa
opera
Antonín Dvořák
19:00
-
22:00
V2
Mit deutschen Übertiteln
Zdeněk Fibich
19:00
-
21:45
V3
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
11:00
-
13:10
S10
zadáno
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
N14
muzikál
Tim Rice / Andrew Lloyd Weber
19:00
-
21:00
balet
Petr Hora
10:00
-
11:30
zadáno
opera
Papageno v kouzelném lese
10:00
zadáno
činohra
Patricia Highsmith
19:00
-
21:15
činohra
MOPED
19:00
-
20:30
14
čtvrtek
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
V8
muzikál
11:00
-
13:30
zadáno
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
opera
Ambroise Thomas
19:00
-
21:45
N8
činohra
Timothée de Fombelle
10:00
-
11:15
zadáno
opera
Antonín Dvořák
11:00
-
12:00
zadáno
15
pátek
činohra
Molière
19:00
-
20:30
V12
Lektorský úvod ve foyer v 18.30
P 19:00
premiéra
muzikál
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
14:00
-
16:30
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
muzikál
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:30
balet
Petr Hora
10:00
-
11:30
zadáno
opera
Bedřich Smetana
17:00
-
18:30
J2
16
sobota
Vánoční koncert PDS a jeho hostů
16:00
-
18:00
zadáno
18:30 - lektorský úvod
Ödön von Horváth
19:00
-
20:45
P
premiéra
Vánoční koncert PDS a jeho hostů
19:00
-
21:00
zadáno
muzikál
Zdenek Merta / Stanislav Moša
13:00
-
15:00
muzikál
Zdenek Merta / Stanislav Moša
14:00
-
16:00
D
muzikál
Zdenek Merta / Stanislav Moša
18:30
-
20:30
Změna data představení
17
neděle
Vstupenky v prodeji v místě předprodeje a ve večerních pokladnách.
Lidová píseň
10:30
-
11:30
matiné
činohra
Agatha Christie
19:00
-
21:00
V17
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
N17
- připravujeme -
18
pondělí
činohra
Molière
10:00
-
11:30
zadáno
balet
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
S3
muzikál
Zdenek Merta / Stanislav Moša
11:00
-
13:00
S10
zadáno
muzikál
Zdenek Merta / Stanislav Moša
18:30
-
20:30
N9
naposledy
činohra
Ján Šimko a kol.
19:00
-
20:15
19
úterý
činohra
Ödön von Horváth
19:00
-
20:45
S7
činohra
Josef Kajetán Tyl
19:00
-
21:00
V6
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
11:00
-
13:10
zadáno
muzikál
Cole Porter / Timothy Crouse / John Weidman
19:00
-
21:30
S3
naposledy
Hrdý Budžes
19:00
-
22:00
opera
Ralph Benatzky
10:00
-
12:10
zadáno
opera
Jiří Teml; libreto Eliška Hrubá Toperczerová, Jan Tůma
17:00
-
17:50
naposledy
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
zadáno
20
středa
opera
Luigi Cherubini
19:00
-
21:30
V14
činohra
Molière
19:00
-
20:30
S7
naposledy
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
11:00
-
13:30
zadáno
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
N6
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
činohra
Tereza Verecká
10:00
-
11:00
zadáno
činohra
V žen Karla IV
Moped
10:00
-
11:30
zadáno
balet
17:00
-
18:10
činohra
Marius von Mayenburg
19:00
-
21:00
21
čtvrtek
činohra
Agatha Christie
19:00
-
21:00
V11
Adventní koncert DJKT
19:00
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
N3
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
N4
balet
podle F. Kafky / DekkaDancers
10:00
-
11:00
balet
podle F. Kafky / DekkaDancers
11:30
-
12:30
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
17:00
-
17:45
činohra
19:00
-
20:10
naposledy
22
pátek
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
23
sobota
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
24
neděle
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -
25
pondělí
opera
Miroslav Kubička
17:00
-
19:00
opera
Miroslav Kubička
19:00
-
21:00
činohra
K. Krpata / K. Steklý / K. Špičková
17:00
-
19:10
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
- připravujeme -
26
úterý
balet
Alexandr Konstantinovič Glazunov
17:00
-
19:20
balet
Alexandr Konstantinovič Glazunov
19:00
-
21:20
činohra
Carlo Goldoni
17:00
-
19:15
N1
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
muzikál
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
17:00
-
18:15
27
středa
opera
Luigi Cherubini
19:00
-
21:30
V10
Lektorský úvod ve foyer v 18.30
Claudio Monteverdi
19:00
-
21:10
V11
pro seniory
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
N3
opera
Antonín Dvořák
10:00
-
11:00
opera
Antonín Dvořák
11:30
-
12:30
činohra
Timothée de Fombelle
17:00
-
18:15
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
28
čtvrtek
opera
Emmerich Kálmán
19:00
-
21:20
S5
naposledy
činohra
19:00
-
20:10
19:00
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
N7
muzikál
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
19:00
-
21:30
S2
- připravujeme -
29
pátek
balet
Sergej Prokofjev
19:00
-
21:00
S6
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:40
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
14:00
-
16:30
English subtitles
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
19:00
-
21:30
N12
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
opera
Antonín Dvořák
14:00
-
15:00
opera
Antonín Dvořák
16:00
-
17:00
činohra
Jean-Luc Lagarce
19:00
30
sobota
opera
Antonín Dvořák
19:00
-
22:00
balet
Jan Kučera
19:00
-
21:00
Vstupenky v pokladnách DJKT
Soňa Hanzlíčková Borková
10:30
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
muzikál
Tim Rice / Andrew Lloyd Weber
19:00
-
21:00
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
31
neděle
s přípitkem
Petr Markov, Jindřich Brabec
15:00
-
17:30
s přípitkem
Jacques Offenbach
15:00
-
17:10
s přípitkem
Petr Markov, Jindřich Brabec
19:00
-
21:30
s přípitkem
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
s přípitkem
Carlo Goldoni
15:00
-
17:15
s přípitkem
Antonín Procházka
15:00
-
17:10
s přípitkem
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
s přípitkem
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
- připravujeme -

 

 Nabucco_858x246.jpg