web banner univerzal

listopad 2000
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1
středa
opera
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
22:10
V2
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:40
muzikál
Zdenek Merta / Stanislav Moša
11:00
-
13:00
S1
zadáno
činohra
K. Krpata / K. Steklý / K. Špičková
19:00
-
21:10
S7
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
zadáno
- připravujeme -
2
čtvrtek
Mit deutschen Übertiteln
Zdeněk Fibich
19:00
-
21:45
V4
titulky
opera
Giacomo Puccini
19:00
-
21:45
OB
pro seniory
muzikál
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:30
19:00
zadáno
- připravujeme -
3
pátek
Balet Gala
18:00
opera
Luigi Cherubini
19:00
-
21:30
V8
balet
Rachel Portman
19:00
-
21:15
N8
opera
Ambroise Thomas
19:00
-
21:45
S8
činohra
Jean-Luc Lagarce
19:00
premiéra
4
sobota
- připravujeme -
muzikál
19:00
-
21:30
S9
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
N17
opera
Bedřich Smetana
14:00
-
15:00
činohra
Tereza Verecká
19:00
-
20:00
PMS
premiéra
5
neděle
X. ročník Mezinárodní BALET GALA 2017
18:00
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
opera
Jiří Teml; libreto Eliška Hrubá Toperczerová, Jan Tůma
14:00
-
14:50
6
pondělí
- připravujeme -
muzikál
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
19:00
-
21:30
S3
činohra
Jean-Luc Lagarce
19:00
7
úterý
činohra
Agatha Christie
19:00
-
21:00
V1
18:30 lektorský úvod
Claudio Monteverdi
19:00
-
21:10
V14
balet
Rachel Portman
19:00
-
21:15
N9
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
N14
činohra
Marius von Mayenburg
19:00
-
21:00
MS
činohra
Ján Šimko a kol.
19:00
-
20:15
8
středa
opera
Antonín Dvořák
19:00
-
22:00
V6
činohra
Josef Kajetán Tyl
19:00
-
21:00
V3
muzikál
19:00
-
21:30
KMD 10
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
N11
činohra
Ján Šimko, potomci a pamětníci
10:00
-
11:30
zadáno
balet
Petr Hora
10:00
-
11:30
zadáno
činohra
Ján Šimko, potomci a pamětníci
19:00
-
21:30
naposledy
opera
Leoš Janáček
19:00
-
20:30
naposledy
9
čtvrtek
opera
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
V3
činohra
Ödön von Horváth
19:00
-
20:45
V8
naposledy
činohra
William Shakespeare
11:00
-
13:20
zadáno
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
balet
Ch. Chaplin / D. Šostakovič / B. Britten a další
19:00
-
21:15
N4
muzikál
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
10:00
-
11:15
zadáno
muzikál
12:00
-
13:30
zadáno
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
10
pátek
Vstupenky k zakoupení pouze v předprodeji.
18:00
činohra
Nikolaj P. Penev
19:00
-
21:15
S6
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
14:00
-
16:45
balet
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:20
muzikál
Jana Havlatová
10:00
-
11:00
zadáno
Živé vysílání pořadu Českého rozhlasu
Tobogán
Vstupenky k zakoupení v pokladnách DJKT.
11:00
Akce pro veřejnost zdarma
Křest foyer a odhalení busty Miroslava Horníčka
16:00
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
11
sobota
Vstupenky v pokladnách DJKT
10:30
-
11:30
Matiné
balet
Alexandr Konstantinovič Glazunov
14:00
-
16:20
O1
opera
Miroslav Kubička
19:00
-
21:00
V12
muzikál
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
19:00
-
21:30
S8
činohra
Molière
19:00
-
21:10
činohra
MOPED
13:00
-
14:30
balet
Petr Hora
17:00
-
18:30
J3
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
12
neděle
Vstupenky v prodeji v místě předprodeje a ve večerních pokladnách.
Opera na sklonku romantismu
10:30
-
11:30
Matiné
činohra
Christoph Klimke
14:00
-
16:00
naposledy
muzikál
Jerry Herman, Michael Stewart
19:00
-
21:00
naposledy
opera
Giacomo Puccini
19:00
-
21:45
N17
balet
Petr Hora
14:00
-
15:30
V hlavní roli Táňa Pauhofová
19:00
13
pondělí
Mit deutschen Übertiteln
Zdeněk Fibich
19:00
-
21:45
V9
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
N9
činohra
Tereza Verecká
10:00
-
11:00
zadáno
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
14
úterý
činohra
Nikolaj P. Penev
19:00
-
21:15
S3
naposledy
POZOR ZMĚNA!
Eric-Emmanuel Schmitt
19:00
-
20:20
V2
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
N5
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
N6
opera
Antonín Dvořák
10:00
-
11:00
zadáno
opera
Antonín Dvořák
10:00
-
11:00
zadáno
opera
Bedřich Smetana
17:00
-
18:00
15
středa
opera
Emmerich Kálmán
19:00
-
21:20
S4
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
V11
muzikál
19:00
-
21:30
KMD14
naposledy
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
10:00
-
10:45
zadáno
opera
Leoš Janáček
10:00
-
11:30
zadáno
Hrají Jan Holík a Ondřej Rychlý
Mark O´Rowe
19:00
-
20:10
Prodej vstupenek pouze v předprodeji.
Eric-Emmanuel Schmitt
19:00
-
20:20
16
čtvrtek
Výtěžek z vstupného bude věnován hnutí Na vlastních nohou - Stonožka
19:00
činohra
Molière
19:00
-
20:30
S2
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
La Putyka: "Up End Down"
19:00
činohra
Tereza Verecká
19:00
-
20:00
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
17
pátek
činohra
Anton Pavlovič Čechov
19:00
-
22:00
V4
Lektorský úvod 18:30
Jan Kučera
P 19:00
premiéra
Vstupenky v prodeji v pokladnách DJKT
21:30
-
00:00
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
15:00
-
17:10
naposledy
Vstupenky v prodeji v pokladnách DJKT
18:00
-
00:00
70. představení
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
19:00
-
21:30
činohra
Timothée de Fombelle
14:00
-
15:15
naposledy
18
sobota
18:30 - lektorský úvod
Alexandr Konstantinovič Glazunov
19:00
-
21:20
premiéra
opera
Miroslav Kubička
19:00
-
21:00
V17
pro seniory
Vstupenky v prodeji ve Smetanových sadech 16.
21:30
-
23:59
 
 
 
Vstupenky v prodeji ve Smetanových sadech 16.
21:30
-
23:59
muzikál
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
13:00
-
14:15
činohra
Ivan Vyrypajev
19:00
-
20:15
činohra
Jean-Luc Lagarce
19:00
Vstupenky v prodeji ve Smetanových sadech 16.
21:30
-
23:59
19
neděle
opera
Emmerich Kálmán
14:00
-
16:20
O1
- připravujeme -
činohra
Patricia Highsmith
19:00
-
21:15
20
pondělí
opera
Miroslav Kubička
11:00
-
13:00
činohra
Josef Kajetán Tyl
19:00
-
21:00
V1
- připravujeme -
- připravujeme -
21
úterý
činohra
Agatha Christie
19:00
-
21:00
V5
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
V10
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
S4
činohra
Patricia Highsmith
10:00
-
12:15
zadáno
balet
Pēteris Vasks / Libor Vaculík
19:00
-
20:20
naposledy
opera
Ralph Benatzky
19:00
-
21:10
22
středa
činohra
Agatha Christie
11:00
-
13:00
S1
zadáno
opera
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
V14
balet
Jan Kučera
19:00
-
21:00
KMD14
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
N14
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
N7
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
10:00
-
10:45
zadáno
23
čtvrtek
balet
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
V11
Světové hvězdy baletu v Plzni!
19:00
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
N11
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
N8
opera
Jiří Teml; libreto Eliška Hrubá Toperczerová, Jan Tůma
10:00
-
10:50
zadáno
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
24
pátek
opera
Antonín Dvořák
19:00
-
22:00
V12
V hlavní roli Natasha Kusch
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
muzikál
Zdenek Merta / Stanislav Moša
13:00
-
15:00
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
zadáno
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
naposledy
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
10:00
-
10:45
zadáno
opera
Bedřich Smetana
17:00
-
18:00
J1
25
sobota
Vstupenky v pokladnách DJKT
10:30
-
11:30
Matiné
balet
Alexandr Konstantinovič Glazunov
19:00
-
21:20
činohra
Anton Pavlovič Čechov
19:00
-
22:00
naposledy
muzikál
Zdenek Merta / Stanislav Moša
13:00
-
15:00
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
16:00
-
18:30
Z
činohra
K. Krpata / K. Steklý / K. Špičková
19:00
-
21:10
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
17:00
-
17:45
J1
26
neděle
Vstupenky v prodeji v místě předprodeje a ve večerních pokladnách.
Smyčcové kvarteto v klasicismu
10:30
-
11:30
Matiné
opera
Luigi Cherubini
19:00
-
21:30
V17
Vstupenky k zakoupení pouze v předprodeji.
Hlasoplet - 15 let
19:00
-
21:30
Baletní sál Nového divadla
Vstupenky k dispozici v pokladnách předprodeje
Baletní ateliér
10:30
-
11:30
muzikál
Zdenek Merta / Stanislav Moša
16:00
-
18:00
Z
činohra
Jiránek/ Pacovský/Šebánek/Šrut
14:00
-
15:00
činohra
Marius von Mayenburg
19:00
-
21:00
27
pondělí
činohra
Josef Kajetán Tyl
19:00
-
21:00
V5
pro seniory
muzikál
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:30
balet
17:00
-
18:10
28
úterý
opera
Antonín Dvořák
19:00
-
22:00
V9
18:30 lektorský úvod
Claudio Monteverdi
19:00
-
21:10
V6
činohra
William Shakespeare
19:00
-
21:20
N1
činohra
Ján Šimko a kol.
19:00
-
20:15
29
středa
balet
Petr Iljič Čajkovskij
11:00
-
13:30
S1
zadáno
balet
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
V10
Opereta
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
N6
činohra
Molière
19:00
-
21:10
Akce pro veřejnost zdarma.
Setkání před premiérou ... tentokrát Josef
18:00
30
čtvrtek
činohra
Molière
19:00
-
20:30
S5
18:30 lektorský úvod
Claudio Monteverdi
19:00
-
21:10
V12
Akce pro veřejnost zdarma ve foyer.
16:30
-
17:30
opera
Giacomo Puccini
19:00
-
21:45
N7
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
N12
Akce přístupná veřejnosti zdarma
Setkání před premiérou ...tentokrát Chyť mě, jestli na to máš
18:00