web banner univerzal

září 2000
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1
pátek
opera
Antonín Dvořák
19:00
-
22:00
V8
- připravujeme -
muzikál
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
17:00
-
18:15
2
sobota
- připravujeme -
- připravujeme -
balet
Petr Hora
17:00
-
18:30
PJ
premiéra
3
neděle
činohra
Anton Pavlovič Čechov
19:00
-
22:00
V17
- připravujeme -
- připravujeme -
4
pondělí
18:30 lektorský úvod
Claudio Monteverdi
19:00
-
21:10
V1
- připravujeme -
činohra
MOPED
19:00
-
20:30
MS
5
úterý
opera
Luigi Cherubini
19:00
-
21:30
V1
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
V6
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
N2
činohra
Patricia Highsmith
19:00
-
21:15
MS
6
středa
opera
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
V2
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
N2
činohra
Karel Krpata / Karel Steklý / Klára Špičková
19:00
-
21:10
S5
- připravujeme -
7
čtvrtek
Speciální host: Eva Urbanová
Antonín Dvořák
19:00
-
22:00
OB
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
V12
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
N11
činohra
Karel Krpata / Karel Steklý / Klára Špičková
19:00
-
21:10
N12
8
pátek
činohra
Molière
19:00
-
20:30
V4
balet
Rachel Portman
19:00
-
21:15
N4
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
S9
balet
17:00
-
18:10
premiéra
9
sobota
Mit deutschen Übertiteln
Zdeněk Fibich
19:00
-
21:45
V17
balet
Ch. Chaplin / D. Šostakovič / B. Britten a další
19:00
-
21:15
N17
muzikál
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
14:00
-
15:15
muzikál
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
16:00
-
17:15
balet
Petr Hora
17:00
-
18:30
J1
10
neděle
opera
Emmerich Kálmán
14:00
-
16:20
O2
činohra
William Shakespeare
14:00
-
16:20
O1
- připravujeme -
11
pondělí
- připravujeme -
- připravujeme -
Divadlo J. K. Tyla, Plzeň, CZE
19:00
-
21:50
12
úterý
- připravujeme -
SNG DRAMA LJUBLJANA, MESTNO GLEDALIŠČE LJUBLJANSKO, CANKARJEV DOM, Lublaň, SVN
19:00
-
22:00
NAIVNÍ DIVADLO, Liberec, CZE
15:30
-
16:10
NAIVNÍ DIVADLO, Liberec, CZE
17:00
-
17:40
13
středa
TEATR LUDOWY, Krakov, POL
13:00
-
15:45
TEATR LUDOWY, Krakov, POL
19:00
-
21:45
Slavnostní zahájení festivalu
25. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Fjodor Michajlovič Dostojevskij
19:30
-
22:30
NÁRODNÍ DIVADLO, Praha, CZE
20:00
-
21:45
ČINOHERNÍ STUDIO, Ústí nad Labem, CZE
13:00
-
14:40
25. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Patricia Highsmith
16:30
-
18:15
14
čtvrtek
DIVADLO HUSA NA PROVÁZKU, Brno, CZE
16:30
-
19:05
DIVADLO ANDREJA BAGARA, Nitra, SVK
20:00
-
22:50
25. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Marta Sokołowska
20:30
-
22:00
Malá scéna DJKT - suterén
25. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Falk Richter
13:00
-
14:00
25. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Anna Saavedra
13:00
-
15:30
KOMORNÍ SCÉNA ARÉNA, OSTRAVA, CZE
13:00
-
15:15
25. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Anna Saavedra
17:30
-
20:00
15
pátek
25. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Attila Bartis
19:00
-
21:50
OPERA - NÁRODNÍ DIVADLO, Brno, CZE
20:00
-
21:25
25. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
10:00
-
12:30
25. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Judith Schalansky
13:30
-
14:20
25. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Judith Schalansky
16:30
-
17:20
25. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Judith Schalansky
19:00
-
19:50
16
sobota
Divadlo J. K. Tyla, Plzeň, CZE
11:00
-
13:30
25. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Henrik Ibsen
17:00
-
19:25
25. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Anne-Cécile Vandalem
19:30
-
21:15
DIVADLO PROTON, BUDAPEŠŤ, HUN
20:00
-
21:30
25. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Ivana Uhlířová, Michal Kern, Miloslav König
11:00
-
11:55
LOTYŠSKÉ NÁRODNÍ DIVADLO, Riga, LVA
14:30
-
17:50
17
neděle
25. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Daniel Doubt
16:30
-
18:45
DIVADLO V DLOUHÉ, Praha, CZE
19:00
-
21:30
Slavnostní zakončení hlavní části festivalu
25. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Anne-Cécile Vandalem
20:00
-
22:15
25. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Henrik Ibsen
13:00
-
15:20
18
pondělí
25. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Daniel Doubt
19:00
-
21:15
- připravujeme -
- připravujeme -
19
úterý
25. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Epilog
Alois Jirásek
19:00
-
21:30
- připravujeme -
- připravujeme -
20
středa
DIVADLO UNGELT, Praha, CZE
19:00
-
21:00
25. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Epilog
Bolek Polívka
19:00
-
21:20
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
21
čtvrtek
opera
Luigi Cherubini
19:00
-
21:30
S5
18:30 lektorský úvod
Claudio Monteverdi
19:00
-
21:10
V8
25. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Epilog
Bolek Polívka
19:00
-
21:20
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
N8
činohra
Ján Šimko a kol.
19:00
-
20:15
22
pátek
opera
Luigi Cherubini
19:00
-
21:30
V12
činohra
Molière
19:00
-
20:30
S8
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
17:00
-
19:45
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
N12
balet
17:00
-
18:10
J1
činohra
Patricia Highsmith
19:00
-
21:15
23
sobota
muzikál
Petr Markov, Jindřich Brabec
14:00
-
16:30
O2
balet
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
N1
- připravujeme -
24
neděle
činohra
Agatha Christie
19:00
-
21:00
- připravujeme -
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
14:00
-
14:45
25
pondělí
Mit deutschen Übertiteln
Zdeněk Fibich
19:00
-
21:45
V5
činohra
Karel Krpata / Karel Steklý / Klára Špičková
19:00
-
21:10
N9
balet
podle F. Kafky / DekkaDancers
19:00
-
20:00
26
úterý
činohra
Anton Pavlovič Čechov
19:00
-
22:00
V5
Lektorský úvod 18:30
Claudio Monteverdi
19:00
-
20:30
V10
opera
Giacomo Puccini
19:00
-
21:45
S3
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
N14
muzikál
Setkání před premiérou... tentokrát Zahrada divů
Pro fanoušky muzikálu DJKT. Vstupenka není nutná.
18:00
-
19:00
27
středa
opera
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
V6
činohra
Josef Kajetán Tyl
19:00
-
21:00
V11
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
N14
opera
Ambroise Thomas
19:00
-
21:45
N3
muzikál
Setkání před premiérou
akce pro veřejnost zdarma
18:00
28
čtvrtek
opera
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
22:10
V3
činohra
Agatha Christie
19:00
-
21:00
S6
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
N3
- připravujeme -
29
pátek
činohra
Christoph Klimke
19:00
-
21:00
S2
opera
Giacomo Puccini
19:00
-
21:45
N8
18:30 lektorský úvod
A 19:00
premiéra
balet
17:00
-
18:10
J2
balet
Pēteris Vasks / Libor Vaculík
19:00
-
20:20
30
sobota
opera
Luigi Cherubini
19:00
-
21:30
S8
18:30 - lektorský úvod
19:00
-
21:00
A
premiéra
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
balet
Petr Hora
14:00
-
15:30
činohra
Jiránek/ Pacovský/Šebánek/Šrut
17:00
-
18:00

Banner.jpg