web banner univerzal

červen 2000
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1
čtvrtek
činohra
Agatha Christie
19:00
-
21:00
S7
činohra
Anton Pavlovič Čechov
19:00
-
22:00
S2
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 30 %.
Rachel Portman
19:00
-
21:15
N11
Divadlo Ungelt Praha
PARDÁL
Felix Mitterer
19:00
-
21:00
muzikál
Jana Havlatová
10:00
-
11:00
zadáno
muzikál
Jana Havlatová
11:30
-
12:30
2
pátek
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 30 %.
Anton Pavlovič Čechov
19:00
-
22:00
V12
18:30 - lektorský úvod
Claudio Monteverdi
19:00
-
21:10
P
premiéra
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 50 %.
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
- připravujeme -
3
sobota
18:30 Lektorský úvod
Luigi Cherubini
19:00
-
21:30
P
premiéra
18:30 - lektorský úvod
Claudio Monteverdi
19:00
-
21:10
V17
balet
Rachel Portman
14:00
-
16:15
D
naposledy
Zrušeno z provozních důvodů.
Vstupenky lze vracet v místě nákupu.
19:00
-
21:30
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
17:00
-
19:50
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 50 %.
Ivan Vyrypajev
19:00
-
20:15
4
neděle
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 50 %.
Jerry Herman, Michael Stewart
19:00
-
21:00
činohra
William Shakespeare
16:00
-
18:20
Z
činohra
Mark O´Rowe
19:00
-
20:10
naposledy
5
pondělí
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
V5
balet
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:30
činohra
MOPED
19:00
-
20:30
6
úterý
činohra
Friedrich Schiller
19:00
-
21:00
S3
činohra
Josef Kajetán Tyl
19:00
-
21:00
V2
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 30 %.
Giacomo Puccini
19:00
-
21:45
N5
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
N2
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 50 %.
Pēteris Vasks / Libor Vaculík
19:00
-
20:20
7
středa
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 30 %.
Luigi Cherubini
19:00
-
21:30
V2
činohra
Alan Hollinghurst
19:00
-
21:30
V3
muzikál
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
19:00
-
21:30
balet
Ch. Chaplin / D. Šostakovič / B. Britten a další
19:00
-
21:15
KMD10
- připravujeme -
8
čtvrtek
opera
Antonín Dvořák
19:00
-
22:00
V11
činohra
Josef Kajetán Tyl
19:00
-
21:00
V4
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
19:00 N12
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 50 %.
Patricia Highsmith
19:00
-
21:15
9
pátek
činohra
Agatha Christie
19:00
-
21:00
V4
Mezinárodní dirigentské kurzy
Antonín Dvořák
19:00
-
22:00
S8
muzikál
Zdenek Merta / Stanislav Moša
14:00
-
16:00
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 30 %.
Giacomo Puccini
19:00
-
21:45
S2
činohra
Timothée de Fombelle
17:00
-
18:15
muzikál
Setkání před premiérou ...tentokrát Marilyn
Pro fanoušky muzikálu DJKT. Vstupenka není nutná.
18:00
-
19:00
10
sobota
činohra
Agatha Christie
14:00
-
16:00
O2
MImořádná cena 100 Kč.
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
22:10
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 50 %.
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
PMS
premiéra
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
11
neděle
opera
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
V17
- připravujeme -
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 50 %.
Marius von Mayenburg
19:00
-
21:00
12
pondělí
balet
Alexandr Konstantinovič Glazunov
19:00
-
21:20
V1
- připravujeme -
NA SCÉNU! – festival muzikálových nadějí
Divadlo na Orlí
18:00
-
20:00
Vstup zdarma
galavečer literární kavárny
19:00
-
21:00
13
úterý
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 30 %.
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
V9
činohra
Ödön von Horváth
19:00
-
20:45
V10
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
19:00 N6
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
10:00
-
10:45
zadáno
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:30
-
21:45
MS
14
středa
činohra
Agatha Christie
19:00
-
21:00
V6
balet
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
S5
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 30 %.
Giacomo Puccini
19:00
-
21:45
N6
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
KMD14
muzikál
Dalibor Bárta a Václav Bárta st.
10:00
-
11:00
zadáno
NA SCÉNU! – festival muzikálových nadějí
Mezinárodní konzervatoř Praha
18:00
-
20:00
15
čtvrtek
činohra
Nikolaj P. Penev
11:00
-
13:00
zadáno
balet
Petr Iljič Čajkovskij
11:00
-
13:30
S10
zadáno
opera
Luigi Cherubini
19:00
-
21:30
V3
činohra
Josef Kajetán Tyl
19:00
-
21:00
V8
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 30 %.
Rachel Portman
19:00
-
21:15
N7
muzikál
Dalibor Bárta a Václav Bárta st.
10:00
-
11:00
zadáno
NA SCÉNU! – festival muzikálových nadějí
Absolventi Konzervatoře a VOŠ Jaroslava Ježka
18:00
-
20:00
16
pátek
činohra
Molière
19:00
-
20:30
S6
balet
Alexandr Konstantinovič Glazunov
19:00
-
21:20
OB
pro seniory
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
N4
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
opera
Jiří Teml; libreto Eliška Hrubá Toperczerová, Jan Tůma
10:00
-
10:50
zadáno
opera
Jiří Teml; libreto Eliška Hrubá Toperczerová, Jan Tůma
11:30
-
12:20
zadáno
NA SCÉNU! – festival muzikálových nadějí
Pražská konzertavoř
17:00
-
19:00
Lektorský úvod v 16.40
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
17:00
-
18:15
premiéra
17
sobota
činohra
Molière
14:00
-
15:30
O1
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 30 %.
Friedrich Schiller
19:00
-
21:00
S9
naposledy
ZRUŠENO - vstupenky lze vracet do 26. června 2017 v místě nákupu
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:20
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
19:00 N17
muzikál
Jana Havlatová
17:00
-
18:00
J3
18
neděle
Vstupenky k zakoupení v pokladně předprodeje ve Velkém divadle.
Matiné
Dětský sbor DJKT
10:00
-
11:00
Vstupenky k zakoupení v pokladně předprodeje ve Velkém divadle.
Matiné
Dětský sbor DJKT
11:30
-
12:30
balet
Petr Iljič Čajkovskij
14:00
-
16:30
D
- připravujeme -
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
14:00
-
14:45
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
15:30
-
16:15
19
pondělí
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
V9
opera
Ambroise Thomas
19:00
-
21:45
N1
NA SCÉNU!
JAMU Brno - Divadlo na Orlí (Hudebně dramatická laboratoř JAMU)
18:00
-
20:00
20
úterý
činohra
Anton Pavlovič Čechov
19:00
-
22:00
KMD14
Mit deutschen Übertiteln
Zdeněk Fibich
19:00
-
21:45
V14
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
N9
English subtitles
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
19:00
-
21:30
S4
opera
Jiří Teml; libreto Eliška Hrubá Toperczerová, Jan Tůma
10:00
-
10:50
zadáno
opera
Jiří Teml; libreto Eliška Hrubá Toperczerová, Jan Tůma
11:30
-
12:20
zadáno
NA SCÉNU!
Mezinárodní konzervatoř Praha (Oddělení populární hudby)
18:00
-
20:00
21
středa
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 30 %.
Antonín Dvořák
19:00
-
22:00
V14
balet
Alexandr Konstantinovič Glazunov
19:00
-
21:20
V11
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 30 %.
Hudba a písně Cole Porter; Na téma P. G. Wodehouse & Guye Boltona a Howarda Lindsaye & Russela Crouse; Nové zpracování T
19:00
-
21:30
S4
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
19:00 N3
balet
Pavel Bořkovec/Johann Sebastian Bach
10:00
-
11:00
naposledy
zadáno
NA SCÉNU!
Mezinárodní konzervatoř Praha (Oddělení muzikálu)
18:00
-
20:00
22
čtvrtek
Vstupenky v prodeji ve Smetanových sadech 16 a večerních pokladnách.
16:00
-
17:00
muzikál
Petr Markov, Jindřich Brabec
11:00
-
13:30
zadáno
opereta
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
S6
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 30 %.
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
N3
NA SCÉNU!
Pražská konzervatoř (Hudebně dramatické oddělení)
18:00
-
20:30
23
pátek
Vystoupení baletní školy DJKT
16:00
-
18:00
Vystoupení baletní školy DJKT
19:00
-
21:00
Noc s operou
Verdi Gala
Carl Orff
20:30
-
23:30
18:30 - lektorský úvod
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
A
premiéra
Noc s operou
Verdi Gala
Carl Orff
20:30
-
23:30
NA SCÉNU!
Divadlo J. K. Tyla (Soubor muzikálu DJKT)
19:00
-
21:50
Noc s operou
Verdi Gala
Carl Orff
20:30
-
23:30
24
sobota
Vystoupení baletní školy DJKT
16:00
-
18:00
Vystoupení baletní školy DJKT
19:00
-
21:00
English subtitles
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
16:00
-
18:30
Z
18:30 Lektorský úvod
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
A
premiéra
NA SCÉNU!
Pražská konzervatoř (Oddělení populární hudby)
18:00
-
21:30
muzikál
Duncan Sheik, Steven Sater
19:00
-
21:00
naposledy
25
neděle
balet
Petr Iljič Čajkovskij
14:00
-
16:30
O1
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
N17
- připravujeme -
26
pondělí
opera
Luigi Cherubini
19:00
-
21:30
S3
balet
Ch. Chaplin / D. Šostakovič / B. Britten a další
19:00
-
21:15
N5
činohra
Ján Šimko a kol.
19:00
-
20:15
27
úterý
balet
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
V1
Mit deutschen Übertiteln
Zdeněk Fibich
19:00
-
21:45
V6
pro seniory
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
N1
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
S7
Vystoupení Muzikálového studia DJKT
28
středa
opera
Antonín Dvořák
19:00
-
22:00
V10
činohra
William Shakespeare
19:00
-
21:20
N14
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
N7
- připravujeme -
29
čtvrtek
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 30 %.
Luigi Cherubini
19:00
-
21:30
OB
Noc s operou
Giacomo Puccini
20:30
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 30 %.
Rachel Portman
19:00
-
21:15
KMD10
Noc s operou
Giacomo Puccini
20:30
Noc s operou
Giacomo Puccini
20:30
30
pátek
činohra
Agatha Christie
19:00
-
21:00
V8
ZRUŠENO Náhradní představení v pátek 29. prosince 2017
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
19:00
-
21:30
N12
muzikál
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
17:00
-
18:15
J1