web banner univerzal

červen 2000
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1
čtvrtek
činohra
Klaus Mann
19:00
-
21:30
V2
činohra
Agatha Christie
19:00
-
21:00
S7
činohra
Anton Pavlovič Čechov
19:00
-
22:00
S2
opera
Carl Maria von Weber
19:00
-
21:45
N10
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 30 %.
Rachel Portman
19:00
-
21:15
N11
Divadlo Ungelt Praha
PARDÁL
Felix Mitterer
19:00
-
21:00
muzikál
Jana Havlatová
10:00
-
11:00
zadáno
muzikál
Jana Havlatová
11:30
-
12:30
2
pátek
činohra
Christoph Klimke
19:00
-
20:45
V7
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 30 %.
Anton Pavlovič Čechov
19:00
-
22:00
V12
18:30 - lektorský úvod
Claudio Monteverdi
19:00 P
premiéra
muzikál
19:00
-
21:30
N7
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 50 %.
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
- nehraje se -
3
sobota
muzikál
Jerry Herman, Michael Stewart
19:00
-
21:00
S6
18:30 Lektorský úvod
Luigi Cherubini
19:00
-
21:30
P
premiéra
18:30 - lektorský úvod
Claudio Monteverdi
19:00 V17
balet
Rachel Portman
14:00
-
16:15
D
naposledy
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
Zrušeno z provozních důvodů.
Vstupenky lze vracet v místě nákupu.
19:00
-
21:30
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
17:00
-
19:50
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 50 %.
Ivan Vyrypajev
19:00
-
20:15
4
neděle
muzikál
Gabriel Chevallier
14:00
-
16:15
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 50 %.
Jerry Herman, Michael Stewart
19:00
-
21:00
činohra
William Shakespeare
16:00
-
18:20
Z
opera
Arthur Honegger
20:00
-
21:30
A
premiéra
činohra
Mark O´Rowe
19:00
-
20:30
činohra
Mark O´Rowe
19:00
-
20:10
naposledy
5
pondělí
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
V5
činohra
Josef Kajetán Tyl
14:00
-
16:20
O1
balet
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:30
muzikál
Duncan Sheik, Steven Sater
19:00
-
21:00
činohra
MOPED
19:00
-
20:30
6
úterý
činohra
Friedrich Schiller
19:00
-
21:00
S3
činohra
Josef Kajetán Tyl
19:00
-
21:00
V2
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 30 %.
Giacomo Puccini
19:00
-
21:45
N5
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
N2
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 50 %.
Pēteris Vasks / Libor Vaculík
19:00
-
20:20
7
středa
muzikál
Gabriel Chevallier
19:00
-
21:15
N1
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 30 %.
Luigi Cherubini
19:00
-
21:30
V2
činohra
Alan Hollinghurst
19:00
-
21:30
V3
muzikál
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
19:00
-
21:30
balet
Ch. Chaplin / D. Šostakovič / B. Britten a další
19:00
-
21:15
KMD10
činohra
Eric-Emmanuel Schmitt
19:00
-
20:20
8
čtvrtek
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:30
V6
opera
Antonín Dvořák
19:00
-
22:00
V11
činohra
Josef Kajetán Tyl
19:00
-
21:00
V4
muzikál
Hudba a písně Cole Porter; Na téma P. G. Wodehouse & Guye Boltona a Howarda Lindsaye & Russela Crouse; Nové zpracování T
19:00
-
21:45
N6
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
19:00 N12
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 50 %.
Patricia Highsmith
19:00
-
21:15
9
pátek
muzikál
Jerry Herman, Michael Stewart
19:00
-
21:00
V11
činohra
Agatha Christie
19:00
-
21:00
V4
Mezinárodní dirigentské kurzy
Antonín Dvořák
19:00
-
22:00
S8
muzikál
Zdenek Merta / Stanislav Moša
14:00
-
16:00
činohra
Nikolaj Penev, Dimitar Sabov
19:00
-
21:30
S5
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 30 %.
Giacomo Puccini
19:00
-
21:45
S2
činohra
Timothée de Fombelle
17:00
-
18:15
muzikál
Setkání před premiérou ...tentokrát Marilyn
Pro fanoušky muzikálu DJKT. Vstupenka není nutná.
18:00
-
19:00
10
sobota
činohra
Agatha Christie
14:00
-
16:00
O2
činohra
Christoph Klimke
19:00
-
20:45
V8
MImořádná cena 100 Kč.
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
22:10
opera
Carl Maria von Weber
19:00
-
21:45
N8
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 50 %.
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
PMS
premiéra
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
11
neděle
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:30
ABO I
opera
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
V17
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
ABO II
muzikál
17:00
-
18:30
premiéra
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 50 %.
Marius von Mayenburg
19:00
-
21:00
12
pondělí
činohra
Christoph Klimke
19:00
-
20:45
V17
balet
Alexandr Konstantinovič Glazunov
19:00
-
21:20
V1
muzikál
Peter Stone, Jule Styne, Bob Merrill
14:00
-
16:45
O2
opera
Jiří Teml; libreto Eliška Hrubá Toperczerová, Jan Tůma
17:00
-
18:00
NA SCÉNU! – festival muzikálových nadějí
Divadlo na Orlí
18:00
-
20:00
13
úterý
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 30 %.
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
V9
činohra
Ödön von Horváth
19:00
-
20:45
V10
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
19:00 N6
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
10:00
-
10:45
zadáno
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:30
-
21:45
MS
14
středa
činohra
Christoph Klimke
19:00
-
20:45
V9
činohra
Agatha Christie
19:00
-
21:00
V6
balet
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
S5
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 30 %.
Giacomo Puccini
19:00
-
21:45
N6
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
KMD14
opera
Arthur Honegger
20:00
-
21:30
N9
muzikál
Dalibor Bárta a Václav Bárta st.
10:00
-
11:00
zadáno
NA SCÉNU! – festival muzikálových nadějí
Mezinárodní konzervatoř Praha
18:00
-
20:00
balet
Igor Stravinskij
19:00
-
20:10
MS
15
čtvrtek
činohra
Nikolaj P. Penev
11:00
-
13:00
zadáno
balet
Petr Iljič Čajkovskij
11:00
-
13:30
S10
zadáno
muzikál
Gabriel Chevallier
19:00
-
21:15
N14
opera
Luigi Cherubini
19:00
-
21:30
V3
činohra
Josef Kajetán Tyl
19:00
-
21:00
V8
činohra
Georg Büchner
19:00
-
20:30
N2
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 30 %.
Rachel Portman
19:00
-
21:15
N7
muzikál
Dalibor Bárta a Václav Bárta st.
10:00
-
11:00
zadáno
NA SCÉNU! – festival muzikálových nadějí
Absolventi Konzervatoře a VOŠ Jaroslava Ježka
18:00
-
20:00
balet
Dekkadancers
19:00
-
20:40
16
pátek
balet
P. I. Čajkovskij
19:00
-
21:15
pro seniory
činohra
Molière
19:00
-
20:30
S6
balet
Alexandr Konstantinovič Glazunov
19:00
-
21:20
OB
pro seniory
opera
Carl Maria von Weber
19:00
-
21:45
N11
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
N4
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
opera
Jiří Teml; libreto Eliška Hrubá Toperczerová, Jan Tůma
10:00
-
10:50
zadáno
muzikál
Duncan Sheik, Steven Sater
11:00
-
13:00
zadáno
opera
Jiří Teml; libreto Eliška Hrubá Toperczerová, Jan Tůma
11:30
-
12:20
zadáno
NA SCÉNU! – festival muzikálových nadějí
Pražská konzertavoř
17:00
-
19:00
muzikál
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
17:00
premiéra
17
sobota
činohra
Molière
14:00
-
15:30
O1
opera
Giacomo Puccini
19:00
-
21:00
V4
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 30 %.
Friedrich Schiller
19:00
-
21:00
S9
naposledy
muzikál
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
19:00
-
21:40
zadáno
ZRUŠENO - vstupenky lze vracet do 26. června 2017 v místě nákupu
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:20
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
19:00 N17
muzikál
Jana Havlatová
17:00
-
18:00
J3
Roztancováno 2016
17:30
-
19:00
18
neděle
Vstupenky k zakoupení v pokladně předprodeje ve Velkém divadle.
Matiné
Dětský sbor DJKT
10:00
-
11:00
Vstupenky k zakoupení v pokladně předprodeje ve Velkém divadle.
Matiné
Dětský sbor DJKT
11:30
-
12:30
balet
Petr Iljič Čajkovskij
14:00
-
16:30
D
činohra
Nikolaj P. Penev
19:00
-
21:15
P
premiéra
muzikál
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
14:00
-
16:40
muzikál
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
19:00
-
21:40
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
14:00
-
14:45
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
15:30
-
16:15
opera
Jiří Pauer
17:00
-
18:00
19
pondělí
balet
Aram Chačaturjan
16:00
-
18:00
Z
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
V9
muzikál
Tomáš Svoboda
19:00
-
21:10
S8
opera
Ambroise Thomas
19:00
-
21:45
N1
činohra
Klára Špičková, Natália Deáková
14:00
-
15:00
NA SCÉNU!
JAMU Brno - Divadlo na Orlí (Hudebně dramatická laboratoř JAMU)
18:00
20
úterý
Slavnostní promoce Fakulty elektrotechnické
09:00
-
10:00
zadáno
Slavnostní promoce Fakulty elektrotechnické
11:15
-
12:15
zadáno
Slavnostní promoce Fakulty elektrotechnické
13:30
-
14:30
zadáno
činohra
Anton Pavlovič Čechov
19:00
-
22:00
KMD14
Deutsche Untertitel
Zdeněk Fibich
19:00
-
21:45
V14
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
N9
English subtitles
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
19:00
-
21:30
S4
opera
Jiří Teml; libreto Eliška Hrubá Toperczerová, Jan Tůma
10:00
-
10:50
zadáno
opera
Jiří Teml; libreto Eliška Hrubá Toperczerová, Jan Tůma
11:30
-
12:20
zadáno
NA SCÉNU!
Mezinárodní konzervatoř Praha (Oddělení populární hudby)
21
středa
balet
Aram Chačaturjan
19:00
-
21:00
S3
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 30 %.
Antonín Dvořák
19:00
-
22:00
V14
balet
Alexandr Konstantinovič Glazunov
19:00
-
21:20
V11
muzikál
Tomáš Svoboda
11:00
-
13:10
zadáno
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
ABO I
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 30 %.
Hudba a písně Cole Porter; Na téma P. G. Wodehouse & Guye Boltona a Howarda Lindsaye & Russela Crouse; Nové zpracování T
19:00
-
21:30
S4
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
19:00 N3
balet
Pavel Bořkovec/Johann Sebastian Bach
10:00
-
11:00
naposledy
zadáno
Svět kabaret - kabaret svět
19:00
-
20:30
naposledy
NA SCÉNU!
Mezinárodní konzervatoř Praha (Oddělení muzikálu)
22
čtvrtek
Vstupenky v prodeji ve Smetanových sadech 16 a večerních pokladnách.
16:00
-
17:00
muzikál
Petr Markov, Jindřich Brabec
11:00
-
13:30
zadáno
muzikál
Jerry Herman, Michael Stewart
19:00
-
21:00
V10
opereta
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
S6
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 30 %.
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
N3
opera
Arthur Honegger
20:00
-
21:30
N10
činohra
Zuzana Burianová, Tereza Verecká a další
19:00
-
20:00
NA SCÉNU!
Pražská konzervatoř (Hudebně dramatické oddělení)
23
pátek
Vystoupení baletní školy DJKT
16:00
-
18:00
balet
Sergej Prokofjev
19:00
-
21:00
V3
Vystoupení baletní školy DJKT
19:00
-
21:00
Noc s operou
Verdi Gala
Carl Orff
20:30
-
23:30
činohra
Georg Büchner
19:00
-
20:30
KMD14
18:30 - lektorský úvod
Antonín Procházka
19:00 A
premiéra
Noc s operou
Verdi Gala
Carl Orff
20:30
-
23:30
opera
Jiří Teml; libreto Eliška Hrubá Toperczerová, Jan Tůma
17:00
-
18:00
NA SCÉNU!
Divadlo J. K. Tyla (Soubor muzikálu DJKT)
Noc s operou
Verdi Gala
Carl Orff
20:30
-
23:30
24
sobota
Vystoupení baletní školy DJKT
16:00
-
18:00
činohra
Nikolaj P. Penev
19:00
-
21:15
KMD10
Vystoupení baletní školy DJKT
19:00
-
21:00
English subtitles
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
16:00
-
18:30
Z
opera
Carl Maria von Weber
19:00
-
21:45
N12
18:30 Lektorský úvod
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
A
premiéra
NA SCÉNU!
Pražská konzervatoř (Oddělení populární hudby)
balet
Franz Liszt, Johann Sebastian Bach, Richard Ševčík
19:00
-
20:30
naposledy
muzikál
Duncan Sheik, Steven Sater
19:00
-
21:00
naposledy
25
neděle
balet
Petr Iljič Čajkovskij
14:00
-
16:30
O1
Vystoupení baletní školy DJKT
16:00
-
18:00
Vystoupení baletní školy DJKT
19:00
-
21:00
činohra
Josef Kajetán Tyl
19:00
-
21:20
naposledy
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
N17
muzikál
17:00
-
18:30
J
26
pondělí
činohra
Nikolaj P. Penev
14:00
-
16:15
D
opera
Luigi Cherubini
19:00
-
21:30
S3
naposledy
muzikál
19:00
-
21:30
N17
balet
Ch. Chaplin / D. Šostakovič / B. Britten a další
19:00
-
21:15
N5
činohra
Ján Šimko a kol.
19:00
-
20:15
27
úterý
činohra
Anton Pavlovič Čechov
11:00
-
14:00
zadáno
balet
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
V1
Deutsche Untertitel
Zdeněk Fibich
19:00
-
21:45
V6
pro seniory
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
N1
činohra
Antonín Procházka
19:00 S7
Vystoupení Muzikálového studia DJKT
28
středa
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:30
V1
opera
Antonín Dvořák
19:00
-
22:00
V10
muzikál
19:00
-
21:30
N5
činohra
William Shakespeare
19:00
-
21:20
N14
činohra
Antonín Procházka
19:00 N7
- nehraje se -
29
čtvrtek
balet
Sergej Prokofjev
19:00
-
21:00
V14
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 30 %.
Luigi Cherubini
19:00
-
21:30
OB
Noc s operou
Giacomo Puccini
20:30
činohra
Nikolaj Penev, Dimitar Sabov
19:00
-
21:30
S4
naposledy
MIMOŘÁDNĚ!
Předprázdninová sleva 30 %.
Rachel Portman
19:00
-
21:15
KMD10
Noc s operou
Giacomo Puccini
20:30
Noc s operou
Giacomo Puccini
20:30
30
pátek
činohra
Nikolaj P. Penev
19:00
-
21:15
S7
činohra
Agatha Christie
19:00
-
21:00
V8
muzikál
Tomáš Svoboda
19:00
-
21:10
N3
ZRUŠENO Náhradní představení v pátek 29. prosince 2017
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
19:00
-
21:30
N12
muzikál
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
17:00 J1