web banner univerzal

březen 2000
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1
středa
činohra
Ödön von Horváth
19:00
-
20:45
V11
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
S6
muzikál
Zdenek Merta / Stanislav Moša
18:30
-
20:30
N7
Prague Cello Quartet
muzikál
Jana Havlatová
10:00
-
11:00
zadáno
2
čtvrtek
Vstupenky v prodeji pouze na pokladnách DJKT
Divadelní ples
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:40
OB
Vstupenky v prodeji pouze na pokladnách DJKT
Divadelní ples
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
zadáno
Vstupenky v prodeji pouze na pokladnách DJKT
Divadelní ples
činohra
Jiří A. Trnka
19:00
-
20:10
19:00
premiéra
3
pátek
balet
Sergej Prokofjev
19:00
-
21:00
- připravujeme -
muzikál
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
14:00
-
15:15
muzikál
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
17:00
-
18:15
činohra
Mark O´Rowe
19:00
-
20:10
4
sobota
- připravujeme -
- připravujeme -
činohra
Jiránek/ Pacovský/Šebánek/Šrut
14:00
-
15:00
naposledy
5
neděle
činohra
Alfred Jarry
19:00
-
20:10
V9
- připravujeme -
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
6
pondělí
činohra
Alan Hollinghurst
19:00
-
21:30
V9
opera
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
S4
muzikál
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:35
N6
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
10:00
-
10:45
zadáno
činohra
Josef Čapek
10:00
-
10:50
zadáno
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
11:30
-
12:15
zadáno
Akce pro veřejnost zdarma
Setkání před premiérou ...tentokrát Šumař na střeše
18:00
činohra
Jiří A. Trnka
19:00
-
20:10
19:00
7
úterý
činohra
Agatha Christie
19:00
-
21:00
S4
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
činohra
Molière
19:00
-
21:10
N7
opera
Antonín Dvořák
10:00
-
11:00
zadáno
balet
Federico García Lorca / Anna Vita
19:00
-
20:00
8
středa
činohra
Molière
19:00
-
20:30
KMD14
činohra
19:00
-
20:10
V12
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
Domenico Cimarosa
19:00
9
čtvrtek
balet
Alexandr Konstantinovič Glazunov
19:00
-
21:20
V8
Lektorský úvod v 18.30 ve foyer.
Wolfgang Amadeus Mozart
19:00
-
21:40
P
premiéra
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
činohra
Timothée de Fombelle
10:00
-
11:15
zadáno
10
pátek
18.30 - lektorský úvod
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
P
premiéra
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
muzikál
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:35
N17
balet
14:00
-
15:10
činohra
Marius von Mayenburg
19:00
-
21:00
11
sobota
Plzeňská konzervatoř
19:00
opera
Antonín Dvořák
14:00
-
17:00
O1
muzikál
Zdenek Merta / Stanislav Moša
18:30
-
20:30
N17
činohra
Timothée de Fombelle
14:00
-
15:15
12
neděle
opera
Wolfgang Amadeus Mozart
19:00
-
21:40
V1
muzikál
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00
-
21:00
N1
ZMĚNA
19:00
-
20:30
13
pondělí
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
V1
činohra
19:00
-
20:10
V2
činohra
Karel Krpata / Karel Steklý / Klára Špičková
19:00
-
21:10
KMD10
Uvádíme s německými titulky
Franz Lehár
19:00
-
21:30
N14
opera
Antonín Dvořák
10:00
-
11:00
zadáno
14
úterý
činohra
Ödön von Horváth
19:00
-
20:45
V2
činohra
19:00
-
20:10
V3
opera
Ambroise Thomas
19:00
-
21:45
N6
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
15
středa
opera
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
S2
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
S5
Zrušeno - náhradní termín 15. 6.
Molière
N8
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
16
čtvrtek
opera
Miroslav Kubička
19:00
-
21:00
V8
činohra
Agatha Christie
19:00
-
21:00
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
S6
Lektorský úvod v 18:30 ve foyer.
Edward Elgar
19:00
-
21:00
A 19:00
premiéra
Náhradní představení za 3. února
Bedřich Smetana
15:00
-
16:00
opera
Bedřich Smetana
17:00
-
18:00
17
pátek
opera
Zdeněk Fibich
14:00
-
16:45
O1
naposledy
činohra
Anton Pavlovič Čechov
19:00
-
22:00
pro seniory
Změna
Edward Elgar
16:00
-
18:10
Z
18:30 - lektorský úvod
Ch. Chaplin / D. Šostakovič / B. Britten a další
19:00
-
21:15
A
premiéra
muzikál
Jiří Šlitr / Jiří Suchý
15:00
-
16:30
muzikál
Jiří Šlitr / Jiří Suchý
19:00
-
20:30
18
sobota
Vstupenky v prodeji pouze na pokladnách DJKT.
Okouzlení muzikálem
10:30
-
11:30
Matiné
Plzeňská konzervatoř
19:00
činohra
Molière
16:00
-
17:30
Z
- připravujeme -
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
17:00
-
19:50
19
neděle
činohra
Josef Kajetán Tyl
19:00
-
21:00
S3
balet
Edward Elgar
19:00
-
21:00
N9 19:00
činohra
Josef Čapek
10:00
-
10:50
zadáno
20
pondělí
činohra
Agatha Christie
19:00
-
21:00
S3
ZMĚNA
Jean-Luc Lagarce
19:00
-
20:30
V14
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
11:00
-
13:30
zadáno
balet
Ch. Chaplin / D. Šostakovič / B. Britten a další
19:00
-
21:15
N9
Uvádíme s německými titulky
Franz Lehár
19:00
-
21:30
N2
muzikál
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
10:00
-
11:15
zadáno
muzikál
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
12:00
-
13:15
zadáno
21
úterý
18:30 - lektorský úvod
Alan Hollinghurst
19:00
-
21:30
V14
balet
Alexandr Konstantinovič Glazunov
19:00
-
21:20
S5
akce přístupná veřejnosti zdarma
s tvůrci a protagonisty Linie krásy
21:30
-
22:00
činohra
Carlo Goldoni
11:00
-
13:15
S1
zadáno
opera
Ambroise Thomas
19:00
-
21:45
N2
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
KMD14
balet
podle F. Kafky / DekkaDancers
19:00
-
20:00
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
22
středa
činohra
Ödön von Horváth
19:00
-
20:45
V3
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:40
V8
činohra
Molière
11:00
-
13:10
zadáno
balet
Ch. Chaplin / D. Šostakovič / B. Britten a další
19:00
-
21:15
N11
muzikál
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:35
S8
- připravujeme -
23
čtvrtek
balet
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
S2
ZRUŠENO
19:00
-
21:10
N8
muzikál
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:35
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
balet
Federico García Lorca / Anna Vita
19:00
-
20:00
24
pátek
Foyer Nové scény.
Vstupenky pouze v předprodeji.
10:30
-
11:30
Matiné
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
14:00
-
17:00
O2
balet
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
S9
Divadlo Ungelt
Kdokoli může dělat cokoli
Betty McDonaldová / Věra Mašková
19:00
-
21:00
opera
Bedřich Smetana
11:00
-
12:00
činohra
Timothée de Fombelle
17:00
-
18:15
J2
ZRUŠENO
Ralph Benatzky
19:00
-
21:10
25
sobota
- připravujeme -
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
14:00
-
16:10
O2
činohra
Tereza Verecká
19:00
-
20:00
26
neděle
balet
Jan Kučera
19:00
-
21:00
V5
muzikál
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00
-
21:00
N5
činohra
MOPED
19:00
-
20:30
27
pondělí
balet
Jan Kučera
19:00
-
21:00
V10
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
N5
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
KMD10
Činoherní studio Ústí nad Labem
Petr Pýcha & Jaroslav Rudiš
19:00
-
20:30
28
úterý
balet
Alexandr Konstantinovič Glazunov
19:00
-
21:20
V10
ZMĚNA
Jean-Luc Lagarce
19:00
-
20:30
S7
English subtitles
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
19:00
-
21:30
Uvádíme s německými titulky
Franz Lehár
19:00
-
21:30
N11
- připravujeme -
29
středa
- připravujeme -
muzikál
Zdenek Merta / Stanislav Moša
18:30
-
20:30
N3
Uvádíme s německými titulky
Franz Lehár
19:00
-
21:30
N4
- připravujeme -
30
čtvrtek
18:30 - lektorský úvod
Alan Hollinghurst
19:00
-
21:30
V12
Hostování baletu Severočeského divadla
Labutí jezero
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
opera
Ambroise Thomas
19:00
-
21:45
N4
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
- připravujeme -
31
pátek
opera
Miroslav Kubička
19:00
-
21:00
OB
balet
Rachel Portman
13:00
-
15:15
muzikál
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
14:00
-
16:00
D
balet
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:20
18.30 - lektorský úvod
Ján Šimko a kol.
19:00
-
20:15
premiéra