web banner univerzal

únor 2000
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1
úterý
balet
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
činohra
Karel Krpata / Karel Steklý / Klára Špičková
19:00
-
21:10
N7
muzikál
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:35
S6
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
2
středa
činohra
Ödön von Horváth
19:00
-
20:45
V4
opera
Ambroise Thomas
19:00
-
21:45
N12
opera
Franz Lehár
19:00
-
21:30
A
premiéra
činohra
Josef Čapek
11:00
-
11:50
činohra
Josef Čapek
13:00
-
13:50
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
3
čtvrtek
opera
10:30
-
11:30
Matiné
činohra
Josef Kajetán Tyl
16:00
-
18:00
Z
Host - Eva Urbanová
Antonín Dvořák
19:00
-
22:00
balet
Rachel Portman
14:00
-
16:15
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
14:00
-
17:00
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
opera
Bedřich Smetana
14:00
-
15:00
činohra
Timothée de Fombelle
17:00
-
18:15
J1
4
pátek
Vstupenky v prodeji pouze na pokladnách DJKT.
Etuda – skladba pouze pro cvičení techniky?
10:30
-
11:30
Matiné
činohra
Agatha Christie
16:00
-
18:00
Z
- připravujeme -
muzikál
Jana Havlatová
13:00
-
14:00
5
sobota
Lektorský úvod v 18.30 ve foyer.
Claudio Monteverdi
19:00
-
21:10
S3
18.00 - přednáška s Eugene Chaplinem!
Ch. Chaplin / D. Šostakovič / B. Britten a další
18:00
-
21:15
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
6
neděle
opera
Miroslav Kubička
19:00
-
21:00
V5
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:40
V2
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
N1
muzikál
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:35
N2
balet
podle F. Kafky / DekkaDancers
19:00
-
20:00
7
pondělí
činohra
Molière
19:00
-
20:30
S4
muzikál
Zdenek Merta / Stanislav Moša
18:30
-
20:30
N2
muzikál
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:35
N7
balet
Petr Hora
10:00
-
11:30
zadáno
8
úterý
činohra
Agatha Christie
19:00
-
21:00
S5
balet
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
N3
muzikál
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00
-
21:00
činohra
Jean-Luc Lagarce
19:00
-
20:30
9
středa
činohra
Ödön von Horváth
19:00
-
20:45
V12
Lektorský úvod v 18:30 ve foyer.
Alfred Jarry
P 19:00
premiéra
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
11:00
-
13:10
zadáno
Host - Eva Pilarová
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
opera
Franz Lehár
19:00
-
21:30
OB
- připravujeme -
10
čtvrtek
opera
Zdeněk Fibich
14:00
-
16:45
O2
opera
Ambroise Thomas
19:00
-
21:45
OB
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
S8
muzikál
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
14:00
-
15:15
činohra
Ivan Vyrypajev
19:00
-
20:15
naposledy
11
pátek
Vstupenky v prodeji pouze na pokladnách DJKT.
Český melodram
10:30
-
11:30
Matiné
balet
Alexandr Konstantinovič Glazunov
19:00
-
21:20
V17
- připravujeme -
opera
Antonín Dvořák
14:00
-
15:00
ZRUŠENO
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
12
sobota
balet
Jan Kučera
19:00
-
21:00
V9
činohra
Molière
11:00
-
13:10
zadáno
činohra
Molière
19:00
-
21:10
N5
- připravujeme -
13
neděle
balet
Alexandr Konstantinovič Glazunov
19:00
-
21:20
V9
Švandovo divadlo
Kdo je tady ředitel
20:00
-
21:30
muzikál
Zdenek Merta / Stanislav Moša
18:30
-
20:30
N5
činohra
Molière
19:00
-
21:10
N14
činohra
Tereza Verecká
19:00
-
20:00
MS
14
pondělí
opera
Miroslav Kubička
19:00
-
21:00
V2
činohra
19:00
-
20:10
V11
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
Akce pro veřejnost zdarma
Setkání před premiérou
... tentokrát Dobře placená procházka
18:00
činohra
Marius von Mayenburg
19:00
-
21:00
15
úterý
opera
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
KMD14
ZRUŠENO
Alfred Jarry
19:00
-
21:00
V4
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
11:00
-
13:10
S1
zadáno
opera
Ambroise Thomas
19:00
-
21:45
S2
naposledy
- připravujeme -
16
středa
opera
Luigi Cherubini
19:00
-
21:30
S2
balet
Alexandr Konstantinovič Glazunov
19:00
-
21:20
S9
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
N4
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
Lektorský úvod v 18.30 ve foyer.
Jiří Šlitr / Jiří Suchý
19:00
-
20:30
premiéra
17
čtvrtek
činohra
Josef Kajetán Tyl
14:00
-
16:00
O1
18:30 - Lektorský úvod
Alan Hollinghurst
19:00
-
21:30
P
premiéra
English subtitles
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
19:00
-
21:30
S9
Uvádíme s německými titulky
Franz Lehár
19:00
-
21:30
N17
- připravujeme -
18
pátek
opera
19:00
- připravujeme -
balet
Petr Hora
14:00
-
15:30
19
sobota
balet
Jan Kučera
19:00
-
21:00
V1
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
KMD14
- připravujeme -
20
neděle
činohra
Alan Hollinghurst
19:00
-
21:30
V1
činohra
19:00
-
20:10
V14
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
N9
muzikál
Jiří Šlitr / Jiří Suchý
19:00
-
20:30
21
pondělí
činohra
Alan Hollinghurst
19:00
-
21:30
S7
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
muzikál
Zdenek Merta / Stanislav Moša
18:30
-
20:30
N6
činohra
Molière
19:00
-
21:10
N11
- připravujeme -
22
úterý
opera
Miroslav Kubička
19:00
-
21:00
V3
Měšťanská beseda
19:00
-
00:00
činohra
Karel Krpata / Karel Steklý / Klára Špičková
19:00
-
21:10
N11
Měšťanská beseda
19:00
-
00:00
Měšťanská beseda
19:00
-
00:00
23
středa
činohra
Alan Hollinghurst
19:00
-
21:30
V4
muzikál
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
S6
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
- připravujeme -
24
čtvrtek
muzikál
Petr Markov, Jindřich Brabec
19:00
-
21:30
S8
Foyer Nové scény. Vstupenky pouze v předprodeji.
Pavel Režný
10:30
-
12:00
balet
Rachel Portman
13:00
-
15:15
pro seniory
Foyer Nové scény. Vstupenky pouze v předprodeji.
20:00
-
22:00
opera
Ralph Benatzky
19:00
-
21:10
premiéra
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
25
pátek
- připravujeme -
činohra
Carlo Goldoni
14:00
-
16:15
O2
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
26
sobota
- připravujeme -
muzikál
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00
-
21:00
N9
činohra
Ján Šimko a kol.
19:00
-
20:15
27
neděle
Lektorský úvod v 18.30 ve foyer.
Claudio Monteverdi
19:00
-
21:10
S4
naposledy
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
S3
balet
Sergej Prokofjev
19:00
-
21:00
činohra
Jiránek/ Pacovský/Šebánek/Šrut
10:00
-
11:00
zadáno
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
28
pondělí
balet
Alexandr Konstantinovič Glazunov
19:00
-
21:20
V14
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:40
V3
činohra
Karel Krpata / Karel Steklý / Klára Špičková
19:00
-
21:10
N14
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
opera
dle Wolfganga Amadea Mozarta
10:00
-
10:45
zadáno
29
úterý
- připravujeme -
- připravujeme -
- připravujeme -

 

 Nabucco_858x246.jpg