CS

web banner univerzal

únor 2000
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1.2.
úterý
Lektorský úvod v 18:30 ve foyer
Jan Jirásek
19:00
-
20:50
OB
muzikál
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:35
S6
muzikál
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
2.2.
středa
opera
10:30
-
11:30
Matiné
muzikál
Elton John / Lee Hall
14:00
-
17:00
opera
Franz Lehár
19:00
-
21:30
A
premiéra
muzikál
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
činohra
Josef Čapek
11:00
-
11:50
činohra
Josef Čapek
13:00
-
13:50
činohra
Josef Čapek
17:00
-
17:50
3.2.
čtvrtek
opera
10:30
-
11:30
Matiné
činohra
Josef Kajetán Tyl
16:00
-
18:00
Z
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
14:00
-
17:00
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
opera
Bedřich Smetana
14:00
-
15:00
4.2.
pátek
balet
Sir Edward Elgar
19:00
-
21:00
S3
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
5.2.
sobota
Lektorský úvod v 18.30 ve foyer.
Claudio Monteverdi
19:00
-
21:10
S3
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
18.00 - přednáška s Eugene Chaplinem!
Ch. Chaplin / D. Šostakovič / B. Britten a další
18:00
-
21:15
muzikál
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
6.2.
neděle
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:40
V2
muzikál
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:35
N2
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
Pro veřejnost zdarma
na téma Každý má svou pravdu
18:00
7.2.
pondělí
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:20
pro seniory
muzikál
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:35
N7
Přesunuto na 22. února
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
8.2.
úterý
balet
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
Lektorský úvod v 18:30 ve foyer
Luigi Pirandello
19:00
P
premiéra
muzikál
Elton John / Lee Hall
17:00
-
20:00
muzikál
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00
-
21:00
činohra
Jean-Luc Lagarce
19:00
-
20:30
9.2.
středa
Lektorský úvod v 18:30 ve foyer.
Alfred Jarry
P 19:00
premiéra
Foyer Nové scény
Roman Krebs
10:30
-
12:00
muzikál
Elton John / Lee Hall
17:00
-
20:00
opera
Franz Lehár
19:00
-
21:30
OB
10.2.
čtvrtek
opera
Zdeněk Fibich
14:00
-
16:45
O2
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
S8
muzikál
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
14:00
-
15:15
11.2.
pátek
opera
Jan Jirásek
19:00
-
20:50
V5
činohra
Lewis Carroll
17:00
-
18:45
12.2.
sobota
balet
Jan Kučera
19:00
-
21:00
V9
činohra
Luigi Pirandello
19:00
-
21:15
V2
činohra
Molière
11:00
-
13:10
zadáno
činohra
Molière
19:00
-
21:10
N5
13.2.
neděle
činohra
Georges Feydeau
19:00
-
21:10
V11
Švandovo divadlo
Kdo je tady ředitel
20:00
-
21:30
činohra
Molière
19:00
-
21:10
N14
opera
Georges Bizet
19:00
-
22:00
N7
Akce pro veřejnost ve foyer MS
Setkání před premiérou
tentokrát Green Day's American Idiot
18:00
-
19:00
14.2.
pondělí
činohra
19:00
-
20:10
V11
Valentýnský koncert
19:00
činohra
Karel Čapek
19:00
-
21:15
S6
Akce pro veřejnost zdarma
Setkání před premiérou
... tentokrát Dobře placená procházka
18:00
15.2.
úterý
ZRUŠENO
Alfred Jarry
19:00
-
21:00
V4
balet
Jan Kučera
19:00
-
21:00
S9
opera
Ambroise Thomas
19:00
-
21:45
S2
naposledy
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
VYPRODÁNO
Green Day / Billie Joe Armstrong / Michael Mayer
19:00
premiéra
16.2.
středa
balet
Alexandr Konstantinovič Glazunov
19:00
-
21:20
S9
opera
Franz Lehár
14:00
-
16:30
O1
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
Vstupenky pouze v předprodeji
Foyer Nové scény
20:00
-
21:30
Lektorský úvod v 18.30 ve foyer.
Jiří Šlitr / Jiří Suchý
19:00
-
20:30
premiéra
činohra
Jiří Antonín Trnka
19:00
-
20:10
17.2.
čtvrtek
činohra
Josef Kajetán Tyl
14:00
-
16:00
O1
Uvádíme s německými titulky
Franz Lehár
19:00
-
21:30
N17
18.2.
pátek
opera
Jan Jirásek
19:00
-
20:50
V9
muzikál
Michael Kunze / Sylvester Levay
19:00
-
21:45
N9
činohra
Will Eno
19:00
-
21:10
MS
19.2.
sobota
balet
Jan Kučera
19:00
-
21:00
V1
muzikál
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
KMD14
muzikál
Michael Kunze / Sylvester Levay
19:00
-
21:45
N2
balet
Gabriela Vermelho, Alena Pešková
10:00
zadáno
balet
Gabriela Vermelho, Alena Pešková
12:00
zadáno
20.2.
neděle
opera
Antonín Dvořák
11:00
-
13:00
S10
zadáno
činohra
19:00
-
20:10
V14
opera
Antonín Dvořák
19:00
-
21:00
KMD10
muzikál
Michael Kunze / Sylvester Levay
19:00
-
21:45
N3
muzikál
Jiří Šlitr / Jiří Suchý
19:00
-
20:30
činohra
Ján Šimko a kol.
19:00
-
20:15
naposledy
21.2.
pondělí
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
činohra
19:00
-
20:10
S8
činohra
Molière
19:00
-
21:10
N11
opera
Georges Bizet
19:00
-
22:00
N12
Změna termínu - 2. 4.
22.2.
úterý
Měšťanská beseda
19:00
-
00:00
činohra
Agatha Christie
19:00
-
21:00
Práce s textem, dramatizace
10:00
Náhradní představení za 7. února
Terrence McNally / David Yazbek
14:00
Měšťanská beseda
19:00
-
00:00
muzikál
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
zadáno
balet
Gabriela Vermelho, Alena Pešková
J3 17:00
Měšťanská beseda
19:00
-
00:00
23.2.
středa
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
16:00
-
19:00
Z
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
činohra
Karel Čapek
19:00
-
21:15
N17
balet
Gabriela Vermelho, Alena Pešková
15:00
balet
Gabriela Vermelho, Alena Pešková
J4 17:00
24.2.
čtvrtek
Foyer Nové scény. Vstupenky pouze v předprodeji.
Pavel Režný
10:30
-
12:00
Foyer Nové scény. Vstupenky pouze v předprodeji.
20:00
-
22:00
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
25.2.
pátek
balet
Adolph Charles Adam
19:00
-
21:15
V1
muzikál
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
11:00
-
13:00
S1
zadáno
muzikál
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
26.2.
sobota
činohra
Luigi Pirandello
19:00
-
21:15
V6
muzikál
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00
-
21:00
N9
opera
Georges Bizet
19:00
-
22:00
S4
činohra
Ján Šimko a kol.
19:00
-
20:15
muzikál
Green Day / Billie Joe Armstrong / Michael Mayer
19:00
27.2.
neděle
Lektorský úvod v 18.30 ve foyer.
Claudio Monteverdi
19:00
-
21:10
S4
naposledy
muzikál
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
naposledy
balet
Sergej Prokofjev
19:00
-
21:00
činohra
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
KMD14
28.2.
pondělí
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:40
V3
Divadelní ples v Měšťanské besedě
20:00
-
01:30
muzikál
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
Divadelní ples v Měšťanské besedě
20:00
-
01:30
balet
Petr Hora
10:00
-
11:30
zadáno
Divadelní ples v Měšťanské besedě
20:00
-
01:30
29.2.
úterý
balet
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
činohra
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
opera
17:00
-
17:45