CS
čtvrtek, 04 únor 2016 10:20

Přidáváme představení muzikálu Děj se co děj!

Pro velký úspěch přidáváme dne 24. 2. 2016 představení úspěšného muzikálu Děj se co děj. 

Prestižními cenami ověnčený muzikál s hudbou od „krále Broadwaye“ Cola Portera měl v DJKT svou premiéru 28. listopadu. V České republice byl uveden vůbec poprvé. Těšit se můžete na komediální příběh, který má v sobě všechny atributy muzikálové produkce 30. let. Zavede vás na palubu luxusní zámořské lodi, která se vydává na cestu z Ameriky do Anglie. Na palubě se schází ta nejrozmanitější společnost - krásná dívka, sňatkoví podvodníci, tajní agenti, hochštapleři, falešný farář… Hlavní hrdinka, zpěvačka z nočních klubů Reno Sweeney, cestuje se svojí dívčí kapelou Reno Angels do Evropy. Zamiluje se do Billyho Crockera, tajemníka manažera z Wall Streetu. Ten však miluje dámu z vyšších kruhů, Hope Harcourtovou, která odjíždí do Anglie s jistým šlechticem, aby tam s ním uzavřela sňatek z rozumu. Zamilovaný Billy ji pronásleduje až na palubu lodi, kde se ocitá bez pasu a jízdenky.

Humor, chytlavé melodie, nápadité kostýmy, propracovaná scéna a dobrý konec. To vše je pro vás připraveno na Nové scéně DJKT.

Co si o muzikálu myslí představitelé hlavních rolí si můžete přečíst v tomto rozhovoru. Neváhejte a rezervujte si vstupenky na jinak spolehlivě vyprodané představení!

Online vstupenky ZDE.