CS

Noc s operou

Podřazené kategorie

Současná pandemická situace je důvodem, proč se diváci ani letos nedočkají našeho stěžejního mimo repertoárového projektu  Noc s operou, v rámci kterého měla být 25. června 2021 uvedena opera Macbeth.

Slavné Verdiho dílo v režii Tomáše Ondřeje Pilaře a v hudebním nastudováním Jiřího Štrunce se mělo rozeznít Amfiteátrem Lochotín už vloni. Divadlo však diváky o tento titul neochudí a plánuje ho uvést v příštím roce, konkrétně 24. června 2022

Zobrazit položky...

Šestý ročník velkolepého projektu Noc s operou 2020 se letos bohužel ruší kvůli nařízením ohledně koronavirové situace. Vstupenky vracejte v místě nákupu od 18. května do 30. června.

Nový termín je prozatím plánován na 25. června 2021.

Zobrazit položky...

Pátý ročník velkolepého projektu Noc s operou 2019 se letos uskuteční 28. června 2019. Na programu bude slavná opera z pera Giuseppe Verdiho Nabucco.

Zobrazit položky...

Velkolepý a unikátní scénický počin pod širým nebem se špičkovým pěveckým obsazením! Letošní, již čtvrtý, ročník projektu Noci s operou představí slavnou Pucciniho poslední operu Turandot.

Webová stránka Noci s operou zde.

Zobrazit položky...

Noc s operou 2017 se uskuteční již tradičně na lochotínském amfiteátru. 23. června 2017 se rozezní nejslavnější Verdiho melodie, hlavním programem pak bude scénická podoba kantáty Carmina Burana z pera skladatele Carla Orffa.

 

Zobrazit položky...

Druhý ročník projektu Noc s operou se uskutečnil 1. července 2016. Na programu byla slavná Verdiho opera Aida ve velkolepém ztvárnění s ohnivou show,  živými zvířaty akrobaty a skoro stočlenným komparzem

Zobrazit položky...