CS

Noc divadel

Podřazené kategorie

Devátý ročník Noci divadel proběhne 20. listopadu od 22.30 hod. Pozveme Vás na oživlé prohlídky do Nového i Velkého divadla.

Zobrazit položky...

Celoevropská akce Noc divadel proběhne v DJKT již pošesté. 16. listopadu se Velké i Nové divadlo otevře náštěvníkům.

Zobrazit položky...

Divadlo J. K. Tyla se již popáté zapojí do celoevropské akce Noc divadel. Letošní ročník s tématem Československá noc se koná 17. listopadu 2018 se zapojením obou divadelních budov a všech souborů.

Zobrazit položky...

Divadlo J. K. Tyla se již počtvrté zapojí do celoevropské akce Noc divadel. Letošní ročník s tématem Forever Young se koná 18. listopadu 2017 se zapojením obou divadelních budov a všech souborů. Nechte se překvapit!

Zobrazit položky...

Noc divadel se uskutečnila 19. listopadu. Velké divadlo hostilo slavnostní premiéru Labutí jezero, a po představení následuje autogramiáda na jevišti. V Novém divadle se uskutečnily zážitkové prohlídky s krátkými scénkami a instalacemi.

Zobrazit položky...

V noci 21. listopadu 2015 se Divadlo J. K. Tyla podruhé otevřelo svým návštěvníkům při celoevropském projektu Noci divadel. Návštěvníci mohli přijít na otevřené zkoušky, netradiční prohlídky a site-specific vytvořené přímo pro budovu Nového divadla! 

Zobrazit položky...

První ročník Noci divadel v DJKT se uskutečnil 15. listopadu 2014. Od 21:30 bylo v obou budovách zpřístupněno foyer, divadelní sály, divadelní bufety a probíhaly i prohlídky zákulisí.

Zobrazit položky...