CS
pondělí, 22 únor 2021 10:43

Nenechte si ujít - PRVNÍ ŘADA U VÁS DOMA

To, že máme zavřené dveře, neznamená, že nehrajeme! Buďte s námi ON-line! Necháme Vás zhlédnout premiéry i stálice na našem repertoáru z první řady. A ani nebudete muset nikam chodit! 

Každou sobotu od 19.00 můžete vyrazit za divadlem. Za symbolickou cenu od 50 Kč si budete moci vychutnat představení z našich tří scén dle svých preferencí a kdekoli, kde se budete zrovna nacházet. A nezapomněli jsme ani na ty nejmenší! Zařadili jsme do programu pohádky, které budeme vysílat v neděli od 10.00. Vstupenky pořídíte na GoOut, předprodej je již spuštěn.

Jak to funguje? Po úhradě vstupenky obdržíte den před vysíláním vybraného představení odkaz s návodem, jak si představení pustit. A má to ještě jednu výhodu — kapacita není omezená, nemusíte se proto bát, že by se na Vás nedostalo. Předprodej všech vstupenek ukončujeme vždy se začátkem daného představení (tzn. v 19.00 nebo v 10.00).

Pokud se nás rozhodnete podpořit a budete s námi on-line, uděláte nám velikou radost! Děkujeme za Vaši přízeň ♥

 

Program a vstupenky — PRVNÍ ŘADA U VÁS DOMA

 

Za natáčení a zpracování záznamů představení děkujeme Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara Západočeské univerzity v Plzni a videoportálu Dramox.

 

logo.jpg

DramoxLogo

Oficiální zprávy týkající se současných událostí v Plzni najdete na stránce aktuální zprávy z Plzně.